Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1523

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů!

Sponzorované odkazy:


Horký projekt, který na českém Internetu nemá obdoby, boří rekordy a ukazuje, že dobře udělaný marketing na Internetu dokáže generovat překvapivě vynikající výsledky. Milionové Impérium vzbudilo ohlas, zvědavost, touhu být u toho a naučit se vydělávat peníze ve znalostní ekonomice. Na druhou stranu dokázal vzbudit odpor, závist, úšklebky a pomluvy.

Náš včerejší článek Přihlášky do akce Milionové Imperium startují právě dnes! opět vzbudil ohlas a v naší e-mailové schránce přistálo několik desítek dotazů i hodně nepřátelsky laděných připomínek. Někteří se zajímali o detaily, které bohužel neznáme, protože nejsme součástí týmu, který tuto úspěšnou kampaň připravil. Nevíme o nic víc, než jsme napsali v článcích a o nic víc než může každý odpozorovat z videí a oficiálních informací. Projekt se nám líbí a proto jej podporujeme, ale o podrobnostech můžeme jen spekulovat nebo vycházet z 4. videa, kde pan Kirš poměrně podrobně vysvětluje obsah celého kurzu a jednotlivých částí. Toto video chápeme jako klíčové, protože jasně říká, co od kurzu můžeme čekat.

Podle titulku již víte, že hned v prvním dni vydělal projekt Milionové Impérium cca 3.5 milionů Kč. Při ceně necelých 10.000 Kč to odpovída zhruba 350ti účastníkům, kteří si již kurz zaplatili hned první den. To není špatné a když si uvědomíte, že právě toto se na Davidově kurzu naučíte dělat, tak se nelze divit tak vysokému zájmu, který bezesporu bude v následujících dnech ještě dále stoupat. S jak velkou dynamikou a s jak velkým konečným výsledkem dnes samozřejmě ještě nevíme, ale i kdyby se již žádný další zájemce do tréninku Milionové impérium nepřipojil, tak jen včerejší "výdělek" ukazuje, jak účinná je tato metoda a kolik finančních možností skýtá. Jestli jsou oprávněné investice za kurz, v kterém se tato metoda učí, je na posouzení každého čtenáře. Nikdo nikoho nenutí.

Naopak nás napadá hříšná myšlenka, že s menší podporou by méně lidí znalo správný postup a správné nástroje, což by k konečném důsledku znamenalo méně konkurence a více možností pro ty, co se to naučí dělat stejně jako David. Naštěstí je tato dynamická metoda, která skvěle mixuje internetový marketing, direct mailing, e-learning a pár dalších věcí natolik univerzální, že může být využita nejen "sluníčkovými lidmi", kteří dělají tzv. osobní rozvoj v duchu hnutí New Age, ale může prodávat ryze praktické věci pro "normální trh".

Jsou lidé, kteří si myslí, že všechno už je na Internetu nebo, že by to tam mělo být a nejlépe zadarmo. Není tomu tak. Existuje mnoho lidských činností, které nutně produkují unikátní řešení a know-how, které si jejich autoři nechávají pro sebe. Důvodů je několik. 1) nechtějí se o své postupy dělit s konkurencí, což je jistě pochopitelné. 2) Neznají způsob, jak tyto své zkušenosti prodat za slušnou cenu jinak než jako součást vlastní práce. Je vysoce pravděpodobné, že metoda MI by mohla tento důvod eliminovat, a to dokonce v takové finanční míře, že by první důvod byl okamžitě irelevantní.

Pomocí metody Davida Kirše je pravděpodobně (to je pouze naše spekulace!) možno prodávat znalosti pouze dvou forem. Tou první je vytváření e-learningových videí a tou druhou je psaní ebooků s různými návody, radami atd. Samotné napsání ebooku, tj. e-knihy zvládne asi většina, ale zvláště u nás je problém s chytráky, kteří takovou eknihu v PDF nebo v jiném formátu vhodném pro PC, tablety a čtečky, snadno zkopírují a ještě ji vyvěsí někam na Internet. Tím samozřejmě způsobí autorovi původní eknihy značnou škodu, resp. ho fakticky okradou. Vydávat takovou knihu přes vydavatelství je téměř totéž, jako žebrat o dobrovolný příspěvek, protože u nás dostane autor díla 8 až 10% z ceny a je rád, že je rád. Vydat knihu v papírové podobě, může být finančně zajímavější. My jsme vydali 2 knížky, ale na tom jsme také nezbohatli. Když to jde dobře a prodá se cca 2.000 výtisků, což u úzce odborně-populární knížky je v ČR tak akorát, tak můžete počítat s cca 15.000 až 20.000 Kč Kč. Žádná sláva. Pokud nejste takový spisovatelský génius jako Paroubek, tak na dům si jednou knihou nevyděláte, ani kdybyste v ní lidi učili, jak vyrábět zlato z otrub. Pokud dáte knihu nakladatelství, nemáte často kontrolu nad ničím, co s ní provedou a jako odměnu dostanete nejméně ze všech, kdo se na její prodeji podílejí. Metody prozatím skryté v MI dávají reálnou naději, že si za svoje znalosti můžete říci o cenu, kterou považujete za rozumnou a nedělíte se s nakladatelem, distributorem a prodejcem. Vy sami si děláte marketing, nakladatele i prodejce. Úchvatné. Netušíme sice, jak má MI vymyšlenou ochranu proti kopírování u ebooků, ale možná, že vše soustředí na jednu kampaň, texty jsou prokládány videem a jsou na více dílů, což vše dohromady přinejmenším vydatně zkomplikuje zlodějům práci. Opět zdůrazňuji, že jde o naše spekulace, ale pokud si například váš supermanuál o pěstování kávovníku na balkóně koupí jen 1000 lidí a kniha bude stát 200 Kč, máte vyděláno dost na to, abyste měli na nový skleník. Když si 1000 lidí koupí váš supermanuál, jak si udělat svépomocí renovaci bytového jádra po 300 Kč...atd. Vydělat slibovaný milión Kč za rok tedy evidentně nemusí být žádné scifi! Jakmile zvládnete nástroje a postupy, jsou vašimi hranicemi jen vaše znalosti, fantazie a nápady. Nemusíte hned pořádat megakurzy typu Milionové Impérium za 10.000 Kč a více, ale (a tady pozor!) klidně můžete, když umíte něco, za co lidi takové peníze rádi zaplatí nebo za to dokonce platí mnohem více již dnes a vy jim nabídnete lepší alternativu.

Jak sami vidíte, žádná kouzla a žádný podvod. Normální počty, ale hlavně náhrada stávajících "starých technologií", což jsou nepružní a drazí nakladatelé, distributoři a prodejci, novými technologiemi internetového marketingu a navazujících nástrojů. Když tyto nástroje budete ovládat, tak většina zisků jde do vaší kapsy a nikoli do kapes těch, kteří za 90% ceny knihy dostanou milostivě vaši knihu na pulty obchodů a eshopů.

Ještě lepší to je s videem, kde riziko kopírování je výrazně menší, resp. snadněji se dá eliminovat. Na druhou stranu je asi pravda, že mnozí mohou mít problém se postavit před kameru. To je ale věc překonání trémy atd. Videa jsou úžasná v tom, že dovolují školit třeba půlku světa, aniž by člověk musel být u toho, objíždět různá města, pronajímat si sály a místnosti na semináře, spát po hotelích atd. Díky internetovým technologiím, které učí MI, uděláte sadu videí a ty učí za vás, dokud je o téma zájem.

To se nám moc líbí a sami uvažujeme, že nakonec minimálně jednu poměrně dlouho připravovanou věc tímto způsobem pustíme do světa. Dosud jsme hledali vhodnou formu, ale žádná ze současných možností nám nedokázala generovat takové příjmy, které my považujeme za adekvátní obsažené hodnotě a většinu by spotřeboval nenasytný systém, který spolu vybudovali prostředníci. Nyní se vracíme k volnému trhu bez zhoubných regulací a bez zbytečných mezičlánků. Se zákazníkem se buď dohodneme nebo nedohodneme na ceně. Milionové impérium by nás mohlo naučit, jak to celé realizovat velice efektivně a relativně snadno. Vážně o tom uvažujeme. Nejdříve jsme chtěli jen podpořit dobrou věc, ale pomalu získáváme pocit, že by Milionové Impérium mohlo být užitečné i pro nás.

Jedna z nejlepších věcí na Milionovém Impériu je nezávislost, a to jak ta finanční, ke které tento způsob infopodnikání směřuje, tak nezávislost na prostřednících jako jsou nakladatelé, distributoři a velké firmy obchodující s knihami a DVD atd. Další skvělá věc je až neuvěřitelná univerzálnost a pružnost tohoto systému. Každý den nás napadají nové možnosti, na co všechno by se takto provedené infopodnikání dalo použít. Po 4. videu, již asi není pochyb o tom, že snad kromě prvních "motivačních" videí, budou další tréninky striktně praktické a právě ty přinesou tu hlavní hodnotu, kterou většina očekává. Držíme Davidovi palce v tom, aby se mu tréninky povedly a skutečně přinesly podrobné návody na postupy a použití nástrojů, které dovolí udělat takové kampaně jako Milionové Impérium i těm, kde nejsou programátoři nebo umí s počítačem jen běžné uživatelské úkony.

Další podrobnosti o Milionovém Impériu najdete zde. Nebo také si můžete přečíst náš první článek o MI - Proč podporujeme Miliónové impérium?.

mi3-250-256.gif

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 17.08, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: Názory a polemiky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Názory a polemiky

"Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů!" | Přihlásit/Registrovat | 21 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.08. 2012 - 18:25:27
Hodně jsem o tom přemýšlela, ale poslední video bylo skutečně nejlepší a bez toho protivného emočního verbování. Mám sice trochu obavy, že v kurzu samotném to bude vypadat jako na vzývání jara, ale podle toho co říkal by měl být průběh normální a hlavně praktický. Já nepotřebuji ani dodávat optimismus ani posilovat odhodlání být tou infopodnikatelkou. Za 10K čekám, že mě někdo provede nejen celým procesem, který jsme ostatně viděli v přímém přenosu od prvního videa, ale hlavně ukáže nástroje, které na to použil a jejich konkrétní ovládání pro výrobu takové kampaně a to tak, aby to zvládl/la i BFU. Příští týden se rozhodnu definitivně. KláraB


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.08. 2012 - 18:29:13
 
Taky se mi to líbí, už jen řeším, kde vzít těch 9.800 Kč aby to nenabouralo rodinný rozpočet. Ale manža mi to už odkývla, když půlku někde vydělám bokem. :o)


[ Odpovědět ]

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.08. 2012 - 18:37:23
Ještě nevím, ale zvažuji to. BB


[ Odpovědět ]

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.08. 2012 - 21:51:19
Tak nevim, asi jsem vuci tomuto vtiravemu marketingu imunni. Z videa, ktere trva 40 minut se temer nic nedozvite. To temer nic se ma snazit navodit pocit, ze nyni se vam zmeni cely zivot a konecne dokazete to, co jste vzdy chteli... Moc v tyto motivacni seminare neverim. Kazdopadne pokud patrite mezi ty, kteri jen sni, potrebuji placat po zadech a neustale motivovat, tak tohle je pro vas. Nicmene polozte si otazku, zda vam to opravdu pomuze.


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.08. 2012 - 06:41:55
 
Jsou lidi, kteří neumí pozorně číst a poslouchat a Ty asi patříš mezi ně(bez urážky). Jinak bys pochopil, že tady vůbec nejde o nějakou motivaci, ale o způsob, jak tyto virální kampaně prakticky dělat a jaké softwarové prostředky k jejich realizaci použít. A ten kurz by právě TO měl naučit. Ty motivační řeči jsou k tomu jen jako obvyklý marketingový balast a vůbec o ně nejde a navíc si osobně myslí, že většinu zájemců o kurz to spíše odrazuje. Stejné je to u mě. Chtěl bych umět udělat takovou věc jako je MI, ale ty zbytečné řeči kolem mě odpuzují a to silně. Přesto si myslím, že to za to stojí.


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.08. 2012 - 08:01:31
 
člověk, který "jen sní" se asi nevyznačuje tím, že se chce naučit dělat precizní marketingové kampaně a vydělávat na internetu prodejem svých znalostí. Plácání po zádech je tady jako nechtěný bonus, resp. součást ceny. Tj. za skvěle fungující know-how Davida Kirše zaplatím 9750 Kč a navíc budu podroben motivační jehovistické tortuře a nechtěnému plácání po zádech, ale jelikož mi to know-how za to stojí, tak tu celou tu cenu včetně plácání akceptuji :o)


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.08. 2012 - 08:38:25
 
Manžlka mi říká, že jsem neschopný, protože nevydělávám tolik jako soused nebo její brácha. Děti si myslí, že jsem nežný, protože jim zakazuji dělat věci, které by jim mohly uškodit. Šéf mě pravidelně seřvává za to, že nedělám zázraky za poloviční plat. Pravidelně mě buzeruje policie, protože když večer utahaný domů dorazím, tak tu svoji starou škatuli (tím myslím auto) nemám na našem sídlišti kam zaparkovat. Plácání po zádech a neustálé motivování potřebuji jinak se z toho všeho zblázním. Bohužel 10K na kurz nemám, ale kdybych měl, nechal bych se plácat po zádech jako o život! :o) Zdeněk


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 19.08. 2012 - 18:37:29
 
Proboha co to je? Porad se snazim prijit na to kde je ten vtip.je to nejaka sranda, vtip,letadlo, test buhvi. Na kazdy pad preji stastnym milionarum za pouhych 10000 kc vse nejlepsi


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 19.08. 2012 - 21:12:14
 
Máš problém s čtením textu? Už tady vyšlo několik článků, kde je poměrně pochopitelně vysvětleno "co v tom je". A 4. video je polopatické taky dost. Upřímně nechápu lidi jako Ty.


[ Odpovědět ]

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 19.08. 2012 - 21:49:19
Hele je tam nové video. To původní asi stáhli na nahradili ho asi novým, kde jsou i další bonusy a odměny!!! Goral


[ Odpovědět ]

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 21.08. 2012 - 08:19:42
Jistě, všichni budeme publikovat báječné příručky typu Business improvement, Chci být mladým milionářem nebo Udělej si sám, či snad Programujeme za 10 minut a všichni za to budou nadšeně a rádi platit..... Vemte jed na to, že nejvíc na této "New Age vlně" vydělá vrcholek letadla, tzn. pilot, který bude v lidech probouzet nadšení. Hlavně musí pobláznit co nejvíce oveček. Kolik takových WOW už tady bylo. Nejlépe to odkryl projekt Český sen :-). Konkrétně virální marketing typu FB/Twiter zpráv a memů totiž leze čím dál více lidem krkem. A to je pro markeťáky špatné, velmi špatné, musí tudíž přijít zas nějaká WOW.... A úplně nejlepší jsou jakoby anonymní příspěvky z lidu v diskuzích pod články, že mistři? :-) lope...


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 21.08. 2012 - 11:01:46
 
Poradím Ti zcela zdarma. Ignoruj to. Nám co se to chceme naučit je úplně šumafuk, co si o tom myslí ti, co se to naučit nechtějí. Bude nás méně a tím spíše budou naše znalosti vzácné. Mi lidé jako Ty nesmírně vyhovují a držím jim palce, aby ve svém odporu vůči novým způsobům prodeje statečně setrvali a pokud možno tím svým postojem infikovali davy dalších :o))))


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 21.08. 2012 - 11:05:29
 
Hrozně mě baví, kolik lidí věnuje takové množství energie, aby dehonestovali něco, čemu prý nevěří. Připadá mi to, jako kdyby někdo v knihkupectví plival na zem a dupla vztekle nožičkou u každé knihy, která není v souladu s jeho "přesvědčením". :-D


[ Odpovědět ]

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 21.08. 2012 - 11:15:30
To je věc politického názoru. Levicoví blboni totiž mají víru, která jím říká, že poctivou prací se zbohatnout nedá, takže z toho pro ty jejich lenivé mozky jasně plyne, že každý bohatý je zloděj a tím jim z toho plyne, že není nemorální ho okrást buď progresívními daněmi nebo v rámci jejich zvrhlé ideologie i revoluční cestou (hromadná velkokrádež, masakry a koncentráky). A proč si levicoví blboni myslí, že poctivou prací se zbohatnout nedá? No kromě toho, že tento stupidní názor je následně opravňuje omlouvat a dokonce i vyžadovat všechny ty levicové zlodějny a zločiny, tak hlavním důvodem je to, že kdyby přiznali opak, přiznali by současně, že oni sami jsou leniví, neschopní a tupí. Mám se blbě, protože nic pořádného neumím a jsem lenivý blb, který prosedí půl života u TV nebo v hospodě. To je pro spoustu lidí přiznání, kterého nejsou schopni, aniž by si pak mohli saba sebe alespoň trochu vážit. Tak raději ty pohádky o dobrých chudých a zlých boháčích nebo dělání si "srandy" z lidí,

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 21.08. 2012 - 11:17:34
 
Nedá se nesouhlasit. Asi by bylo zajímavé mít info o volebních preferencích lidí, kteří jsou proti MI. Hádám, že většina volí socany, komouše, piráty nebo podobné spolky. Zdeněk


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 21.08. 2012 - 16:11:43
 
OK, na to odpovím. Neživím se marketingem a jsem odpůrcem nekorektního marketingu a MI považuji za letadlo, konkrétně pozlacené nic, doplněné WOW efektem. Volil bych konzervativní pravici, pokud by tu taková schopná strana byla. Žádná taková vládní strana tu není... lope


[ Odpovědět ]
Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 21.08. 2012 - 20:49:41
 
Dobře kašleme na politiku, ale kde proboha vidíš to letadlo? Jestli jsem se já přihlásil na kurz za 10.000 Kč, tak nikoho dalšího pod sebe nelovím a ani technicky neexistuje žádná možnost, jak to udělat. Tak jaképak letadlo experte na Marketing? Spíše to vypadá, že si vedle Davida Kirše připadáš neschopně, cemuž by odpovídal ten tvůj "nekorektní marketing". Nevím co je na MI nekorektního, ale už vůbec netuším, jak jasnovidci tvého ražení mohou vědět, co bude obsahem kurzu, co se lidi skutečně naučí a jestli jim to pomůže nebo nepomůže. Řekl bych, že o tom můžeš vědět leda prd, ale ze závisti si tady hraješ na všeználka a zbytečně trolluješ!


[ Odpovědět ]

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.08. 2012 - 16:25:26
Muze me nekdo rici, ktere rekordy MIO bori ? :-)


[ Odpovědět ]

Re: Milionové impérium za první den vydělalo 3,4 milionů! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 07.08. 2018 - 15:43:26
welookups


[ Odpovědět ]

leilei123 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 25.08. 2018 - 12:36:40
2018825 leilei3915
nfl jerseys [www.cheapnfljerseysclearance.us.com]
rolex replica watches for sale [www.rolex-replicawatches.us.org]
coach outlet [www.coachoutletcoachoutletstore.us.com]
canada goose outlet [www.canadagooseoutletsaleonline.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

leilei123 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 25.08. 2018 - 12:41:20
2018825 leilei3915
nfl jerseys [www.cheapnfljerseysclearance.us.com]
rolex replica watches for sale [www.rolex-replicawatches.us.org]
coach outlet [www.coachoutletcoachoutletstore.us.com]
canada goose outlet [www.canadagooseoutletsaleonline.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.84 sekund