Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6263
Komentářů: 1505

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Co bylo v krabici milionového impéria?

Sponzorované odkazy:


Podvod, letadlo, tahání peněz z naivních důvěřivců! To byla označení, která padala na projekt Milionové impérium a jeho autora Davida Kirše ze strany některých lidí, kterým se na této akci nelíbilo, že projekt slibuje návod na vydělávání milionů. Nyní se dovíte, jak to skutečně bylo, co jsme za svoje peníze peníze dostali, jestli to za to stálo a jestli to byl podvod, omyl nebo jen "šikovnost" autora kampaně Milionové impérium, který nasliboval více, než bylo v jeho silách.

Jelikož jsme MIO aktivně podporovali sérií článků, cítíme povinnost po jeho skončení celou věc nějak uzavřít. Internetového kurzu Milionové impérium (MIO) jsme se také sami účastnili jako ostatní absolventi kurzu a nyní po jeho ukončení chceme odkrýt část tajemství a podat osobní svědectví o všech aspektech této akce.

Jak to začalo
Nejprve několik úvodních faktických poznámek. Projekt Milionové impérium byl spuštěn v srpnu tohoto roku, a to v českých zemích značně neobvyklou formou infomarketingu, který měl být sám o sobě i hlavní náplní tohoto online kurzu. Projekt začal nejprve uvedením hlavní internetové stránky MIO s krátkým popisem a formulářem pro zadání jména a e-mailu pro zájemce o další informace ZDARMA. Po této krátké registraci obdrželi zájemci osobní e-mail a přístup do jakési "čekárny" Milionového impéria, kde se postupně objevoval slibovaný obsah zdarma, a to ve formě několika videí a webinářů a později i PDF souborů. Současně s tím byla akce zahájena také oslovením potenciálních tzv. affiliate partnerů, kteří na své stránky umístili různé bannery a odkazy. Za úspěšný prodej přes bannery a odkazy pak později dostávali partneři velmi slušné provize, což bylo asi prvotním zdrojem laviny informací o MIO na českém Internetu. V úvodní kampaně David Kirš otevřel téma smyslu infomarketingu a zájemcům sdělil, že existuje efektivní a ověřený způsob, jak i oni mohou prodávat svoje znalosti a informace na Internetu a tím zbohatnout. Jako příklad uvedl svou vlastní kampaň na předchozí produkt SmartEmailing.cz

V další části kampaně, které jsme se my již účastnili i jako affiliate partner, David Kirš postupně uvedl zdarma 3 videa a webinář. My jsme se této části účastnili aktivněji, protože jsme z úvodních informací zíslali dojem, že se jedná o dobrou věc. Upřímně řečeno, dalším dobrým důvodem účasti pro nás byla i vidina velmi zajímavých provizí, ale pokud bychom si jen trochu mysleli, že se nejedná o prospěšnou věc, nikdy bychom ji nepodporovali. (Stejně jako z principu zásadně odmítáme podporovat, resp. zobrazovat reklamy na hazard, sázky, některé politické strany, prostředky na zázračné hubnutí a podobné věci.). Rozhodující pro naši podporu byla slíbená možnost bezproblémového vrácení peněz, o které se ještě zmíním dále. Svůj postoj i důvody podpory MIO jsme jasně vysvětlili v článku Proč podporujeme Miliónové impérium?. V této prodejní fázi kampaně Milionové impérium jsme akci podpořili i sérií článků...

Články na téma Milionové Impérium:

Co to stálo?
Kurz stál 9.750 Kč nebo jej bylo možno zaplatit na měsíční splátky 3x3.750 Kč, což bylo sice v součtu o 1.500 Kč více, ale za to tato forma mohla více vyhovovat lidem, kteří měli pochybnosti o hodnotě kurzu a nechtěli riskovat nebo prostě v okamžiku přihlášení nedisponovali takovou částkou. Když už jsme u pochybností, nutno dodat, že David Kirš při zahájení prodeje závazně slíbil možnost vrácení peněz do 30ti dnů, v případě, že zájemce zjistí, že kurz není pro něj vhodný nebo přínosný. Při 5ti týdenním kurzu je 30tidenní lhůta velmi neobvyklá a podle našeho soudu i finančně riskantní, což se mimo jiné projevilo i při vyplácení provizí affiliate partnerům, kteří dostali zaplaceno pouze za ty prodeje, které vydržely zmíněných 30 dní. Někteří účastníci tuto možnost využili a požádali o vrácení peněz v termínu.

Co jsme skutečně dostali
Tady je celkový, a doufáme, že úplný (možná jsme na něco zapoměli) seznam všeho, co jsme od Davida Kirše dostali:
 1. Video - Příležitost roku 2012
 2. Video - 5 stranek 5 milionů
 3. Video - FAQ milionářů
 4. Video - Návod MI - obsah MI
 5. Webinář - Závěrečný webinář MIO a 6 hostů v rozhovoru (cca 3 hodiny!)
 6. Video - Uvítací video - Big Picture (Pozornost, Myšlenka, Mít se rád, Oběť a tvůrce, Expertní industry, Peníze, Mozek, Proč)
 7. Kniha - Milionový email - autor David Kirš (zaslána poštou - příjemné překvapení)
 8. Video - Krok 1 - sebe-vědomí (+MP3) (Jste důležití, Silné stránky, Buďte sami sebou, Máte své poslání, Jste expert, 5 dovedností)
 9. Video - Krok 1 - sebe-vědomí - AKCE (+MP3 u všech dalších videí a webinářů)
 10. PDF - sebe-vědomí - úkoly
 11. PDF - sebe-vědomí (seznam hodnot)
 12. Webinář - Úvodní organizační startovací webinář MIO
 13. Webinář - sebe-vědomí
 14. Video - BONUS – 10 dovedností strategického podnikatele
 15. Video - KROK 2 – Expertní-značka (Vy jste značka, Váš příběh, Váš klient, Core message, Obsah, Web, Databáze, Email, Info produkt, Social Media, Partnerství (AFF), Hýčkání)
 16. Video - KROK 2 – Expertní-značka - AKCE
 17. PDF - Expertní-značka - úkoly
 18. Webinář - Expertní značka
 19. Video - BONUS – 4 triky z Time managementu
 20. Video - KROK 3 – Info-produkt (Hodnotný obsah, Perspektiva, Úrovně obsahu, Systém, Vhodná forma - Text,Audio,Obraz, Cena, Formát, Ebook, Kniha, CD, DVD, Webinář, Předplatné, Online kurz, Seminář)
 21. Video - KROK 3 – Info-produkt - AKCE
 22. PDF - Info-produkt - úkoly
 23. Video - BONUS – Dynamika bohatství
 24. Webinář - Info-produkt
 25. Webinář - Webinář s Jánem Polákem
 26. Video - KROK 4 – Info-marketing (Cesta zákazníka, Registrační stránka, Budovánн důvěry a vztahu, Objednávkový formulář, Rovnice info-marketingu, Konverze, Návštěvnost, Shrnutí webů)
 27. Video - KROK 4 – Info-marketing - AKCE
 28. PDF - Info-marketing - úkoly
 29. Video - návod k vytvoření základního Info-webu (Jak na doménu, webhosting, instalaci Wordpressu a MIO šablonu)
 30. Video - Nástroje milionářů (platforma pro web, nástroje pro správu kontaktů a CRM, email marketing, sociální sítě, webhosting, videohosting, tvorba videa, sdílení a správa souborů, poznámky online, webinář a telekonference, příprava a prezentace, členské sekce a platformy pro kampaně, webová analytika, affiliate marketing, týmová spolupráce, online platby, outsourcing, zákaznická podpora, účetnictví, SEO nástroje, PPC nástroje, myšlenkové mapy, online kancelář a SW)
 31. PDF - mapa nástrojů milionářů
 32. Šablona pro WordPress s přihlašovacím formulářem
 33. Video - Nastavení Email marketingového systému SmartEmailing - přesný návod
 34. Video - BONUS – Mentalita bohatství (přednáška č.1 Mark Dzirasa pro MIO )
 35. Video - BONUS – Mentalita bohatství (přednáška č.2 Mark Dzirasa pro MIO )
 36. Video - KROK 5 – Miliónová-kampaň
 37. Video - KROK 5 – Miliónová-kampaň - AKCE
 38. PDF - Miliónová-kampaň - úkoly
 39. Webinář - Miliónová-kampaň
 40. Video - BONUS - Přednáška z New Yorku - 10xEmpire
 41. Webinář - Efektivní strategie a taktiky affiliate partnerů
 42. Webinář - Závěrečný webinář MI (28.10.)
 43. Pozvánka (nebo 2) na MIO Živě 11.a 12.5.2013 v Brně
K tomu jsme dostali i sadu slev na nástroje, a to konkrétně:
 • CRM systém Anabix - sleva 50 % na roční paušál na první rok využívání služby
 • AffilBox - sleva 990 Kč
 • SmartEmailing.cz - sleva 50% na roční Business účet s výjimkou Bussines 500 na první rok využívání služby
 • Fapi.cz - automatizovaný fakturační systém (objednávky, faktury, upomínky, online platby atd.)
 • Servis 2.0 - sleva 20 % na veškeré nabízené služby (kompletní příprava info-podnikání, tvorba info-webu, tvorba grafiky, online marketing, doporučení a analýza vašeho info-podnikání, nastavení všech nástrojů milionářů, nastavení affiliate programu, analýza výkonnosti webu, a několik dalších služeb týkajících se podnikání na internetu)

Placené nástroje mohou, ale a nemusí být využity. Při malém rozsahu nejsou vždy nutné a existují i alternativy, které se ovšem často nevyplatí a je lepší použít doporučené nástroje. Většinou jsou k nim 30tidenní zkušební doby, které mohou překlenout počáteční fázi než se vydělají první peníze a pak se již zcela evidentně vyplatí těch pár stokorun zaplatit.

Kromě výše uvedených bodů bylo během MI spuštěno diskuzní fórum pro účastníky a také speciální sekce s dotazy na Davida. Otázky ovšem bylo možno klást i během tzv. webinářů, což byla online živá videa s možnosti vstupu pomocí textu. Diskuzní fórum následně vygenerovalo vlastní projekty a spolupráci účastníků a podle všech známek bude mít další velmi intenzivní pokračování. Dala se tam dohromady parta lidí, kteří si vzájemně předávají zkušenosti, rady a nápady na řešení různých záležitostí.

Celkově se dá obsah shrnout do tří základních částí, ale to je náš vlastní pohled, který nemusí nutně korespondovat s míněním jiných účastníků a ani s míněním autora MI. Takže podle nás se první část zabývala motivací účastníků, druhá obsahem a strukturou infoproduktů a jejich formami a třetí nástroji. Během MIO David a jeho tým začali vyvíjet další nástroje, které by ještě více pomohly zautomatizovat nebo jinak zjednodušit a zefektivnit celý proces infomarketingu a prodeje infoproduktů. To se týká hlavně CRM systému Anabix a fakturačního systému Fapi. Oba budou přinejmenším stejně zajímavé a užitečné jako Davidův SmartEmailing a dá se předpokládat, že tyto autonomní systémy budou sloužit nejen nám účastníkům MI, ale i mnoha dalším podnikatelům a menším firmám, kteří ocení české, cenově výhodné a funkčně propracované nástroje tohoto typu.

Negativní reakce
Vždy, když přijde nějaká nová věc, tak se vyrojí tzv. "prstíčkáři", kteří běhají se vztyčenými ukazováčky a starostlivě upozorňují na možné údajné "hrozby". Prstíčkářství je otravná, ale i směšná povahová vlastnost a z části i způsob, jak upozorňovat bezpečným způsobem na vlastní "prozíravost". Někteří si z toho udělali celoživotní náplň. Když se hrozby nenaplní, prstíčkář buď mlčí a na chvíli se zneviditelní, aby se na něj zapomnělo nebo ti odvážnější bručí něco o tom, že ještě není všem dnům konec. Pokud má prstíčkář náhodou pravdu, začne v pravidelných intervalech generovat svou sladkou větu "Já jsem Vám to říkal", což mu samozřejmě dává další sílu k dalšímu prstíčkaření při nejbližší vhodné příležitosti.

Jinak jsou prstíčkáři velcí a důslední kritici téměř všeho, na čem spočine jejich znepokojený zrak. V případě Milionového impéria se jich vyrojilo opravdu hodně, což bylo z části způsobeno samotným názvem projektu a z části druhé jeho deklarovanou náplní. Ono slibovat internetové nástroje na zbohatnutí je velice silný magnet, který objektivně vzato nemohl nepřitáhnout pesimisty, kritiky a pochybovače. Snad prý sám Karel Čapek je autorem tohoto bonmotu, který se skvěle hodí na některé kritiky MIO:

"Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl. "

Na jiné všeználky zase výborně sedí rčení, že:

"Pesimismus je jisté požitkářství; je to prostředek, jak se radovati ze špatného stavu věcí".

To se ovšem týká "soft" kategorie kritiků MIO, kterých navíc moc nebylo nebo se projevovali pouze mírnou nedůvěřivostí a občasnými šťouchanci. Mnohem více a hlasitěji se projevovali různí starostové, všeználci a hlavně jasnovidci, kteří měli již předem jasno, že v MIO jde o podvod, zlodějnu nebo dokonce dokázali donekonečna omílat naprosto nelogickou mantru o "letadle", kterou ovšem nedovedli vůbec nijak zdůvodnit. Pro ně je totiž "letadlo" asi každý vzdělávací program, každá reklama a každý affiliate systém. Kreativita těchto svatých bojovníků proti zlu Milionového impéria byla téměř nekonečná. Generovali traktáty o (ne)závisti, měli starost o Davidově placení daní z MIO, psali téměř "diplomové práce" na téma nemožnosti zbohatnout pomocí prodeje infoproduktů nebo nutnosti mít od přírody superunikátní vlohy pro úspěšné podnikání a spoustu dalších hloupých a směšných věcí.

Myslím si, že tito všeználci si ze svého obvyklého pesimistického postoje vyrobili světový názor a ten pak šířili jako svatou víru. Díky nim a jejich přepečlivé starosti o peníze "nesvépravných a zhypnotizovaných" zájemců o MIO se možná několik desítek lidí zbavilo možnosti absolvovat výjimečně bohatý tréninkový program Milionové impérium. Je to samozřejmě jejich věc, ale za ztrátu takové šance mohou "poděkovat" právě výše zmíněným všeználkům a broukům Pytlíkům, kteří přesně a do puntíku věděli předem, co bude nebo nebude v obsahu MIO a co se tam lidé rozhodně nemohou naučit. Jsem upřímně zvědav, kdo z těch kritizujících dobráků, kteří na svých stránkách, blozích a v článcích útočili na Milionové impérium v sobě najde tolik cti, poctivosti a férovosti, že se Davidovi veřejně omluví za svůj řekněme "omyl".

Obviňovat někoho veřejně z podvodu a zlodějny bez znalosti obsahu toho, co dotyčný nabízí je přinejmenším ubohost sama o sobě, ale postavit se pak čelem ke své vlastní hlouposti, uznat chybu a omluvit se, na to už musí být v člověku alespoň kousek charakteru, osobní odpovědnosti a odvahy. Uvidíme, jestli se takové vlastnosti najdou alespoñ u někoho.

Výše uvedený seznam toho, co jsme za svoje peníze dostali, dostatečně ukazuje, kolik energie stálo vypracování celého MIO, kolik cenných a často i unikátních informací dostali účastníci a co vše nyní umí nebo co mají k dispozici pro svoje projekty. Hodnota a celkový objem informací podle našeho soudu několikanásobně přesahují zaplacenou částku a ve srovnání s cenou mnoha a mnoha kurzů o SEO, programování, práce s Photoshopem nebo jiným software a tak podobně, je skutečně až směšná. 5 týdnů superintenzivního tréninku s desítkami dlouhých videí, ve kterých kromě Davida vystupovala i celá řada známých expertů na různé oblasti představuje na českém Internetu něco naprosto nevídaného a bezkonkurenčního. David nejen svoje sliby splnil, ale dokonce několikanásobně překonal tím, co vše do svého infoproduktu nakonec vložil.

Po absolvování MIO a seznámení se se skutečným obsahem a jeho hodnotou, by byla na místě i cena 20 nebo 30.000 Kč a stále by se to vyplatilo. Klobouk dolů Davide!

Alternativa k MIO je všude na Internetu a zdarma!
Samozřejmě, i k MIO existuje "alternativa pro samouky", kterou tak zuřivě nabízí Anti-MIO klub brouků Pytlíků. Stejně jako existuje alternativa k jakémukoli typu vzdělání nebo kurzu. Ano, nikdo nemusí platit několik tisíc za kurz Photoshopu, může si koupit knihu za pár stovek a učit se z ní sám metodou pokus-omyl nebo můžete dokonce ušetřit i za tuto knihu a učit se podle článků z Internetu. Možná se může tímto způsobem člověk naučit i práva nebo medicínu. Stačí Google, ne?

Problém je v tom, že po absolvování několikadenního kurzu, který vede zkušený učitel podle dobře připravených osnov, může účastník kurzu okamžitě začít pracovat, ale pokud se rozhodne ušetřit za "zbytečné vzdělání" a podle rad všeználků si informace hledat na webu, tak se totéž bude učit sám dlouhé měsíce a s největší pravděpodobností toho jako většina podobných před ním zanechá a vzdá to. To je téměř přírodní zákon. Kromě toho, že čas jsou peníze a samouk v konečném důsledku zaplatí několikanásobně více (hodinová cena práce), tak se musí učit milióny věcí mimo původní obor, což je zcela kontraproduktivní nesmysl a čistá ztráta času, energie a nakonec i motivace. Je to v podstatě stejné jako poměr úspěšných samouků kteréhokoli jazyka a těch, co navštěvují jazykové kurzy.

Není přece důvod, aby si lékař sám šil šaty, zahradník se učil programovat v PHP nebo expert na osobní rozvoj se učil dělat šablony na WordPress v CSS. Kdyby si měli účastníci MIO na vše, co MIO přineslo, sami najít alternativy a to vše si i sami vymyslet, naprogramovat, nastavit, vyzkoušet a nakonec úspěšně spustit infomarketingovou kampaň, tak 99% samouků to po xx měsících vzdá a zbytek bude vyvíjet svoje vlastní (NE)MIO systémy rok a s největší pravděpodobností i mnohem více let. Během té doby navíc už zapomenou, co vlastně to chtěli prodávat a s největší pravděpodobností to už udělá někdo jiný a lépe. Účastníci MIO tedy ušetřili mnoho měsíců a spíše i let vlastního bádání, zkoušení různých alternativ, učení zbytečností a tudíž ušetřili mnoho měsíců cenného času, spousty energie a v konečném důsledku i moře peněz. Nyní mají účastníci MIO k dispozici mohutný a efektivní stroj na peníze, na nezávislost, na plnění snů a na realizaci svého životního poslání. Za ty peníze to rozhodně stálo! Na nich teď je, aby do toho stroje vložili svoje znalosti ve formě, kterou je MIO naučilo a stroj spustili.

Co David Kirš vlastně udělal?
Dal lidem, kteří se MIO přihlásili, nástroje a informace o postupech, pomocí kterých mohou efektivně prodávat svoje znalosti. Podrobně lidem vysvětlil jakou strukturu má mít infoprodukt a proč, čeho se vyvarovat, na co si dát pozor a na co nezapomenout. Jak postupovat při jeho tvorbě, propagaci, prodeji i jak dále rozvíjet vztahy se svými zákazníky a klienty. Mnohým účastníkům se otevřely dveře do mnohem vyššího levelu, než se jim mohlo zdát. Teď to již chce jen vydržet a postupovat podle plánů a připravených procesů, připravit nebo dopracovat infoprodukty, postupně aktivovat nástroje, které jsou již nyní k dispozici a nastartovat tak svoje vlastní milionové impérium. Všichni mají stejnou šanci uspět, protože všichni účastníci MIO mají k dispozici stejné nástroje. Zbytek je už jen na osobních vlastnostech, ale hlavně asi na osobní disciplíně a vytrvalosti.

Co bylo špatně?
Tady asi nahrajeme kritikům z klubu Anti-MIO brouků Pytlíků, ale ani v MIO nebylo vše 100%. Projekt MIO oslovil asi 2 hlavní skupiny zájemců (a několik menších). První se rekrutovali z oblasti řekněme "osobního rozvoje". Někde jsme je nazvali "Sluníčkovými lidmi". Druhá skupina, do které se počítáme i my, byla zaměřena striktněji technicky, obchodně nebo manažersky. Zcela logicky pak došlo k tomu, že zatímco "technické" skupině vadily neustálé motivační "We Can" řeči a videa o víře ve vlastní schopnosti a nedočkavě se těšili hlavně na popis nástrojů, tak druhá skupina zase byla vyděšena z instalace WordPressu a naopak nesmírně si užívala videa a webináře o motivaci, dynamice bohatství a sebevědomí. Obojí je samozřejmě myšleno s určitou dávkou nadsázky, ale David byl v pozici, v které musel uspokojit obě skupiny, což nebylo vždy jednoduché.

David navíc do MIO namixoval pochopitelně i svoje představy o tom, co by mělo být součástí projektu z hlediska "věcí nehmotných". V širším kontextu to samozřejmě chápeme, ale tady byl opět problém, protože část účastníků na tyto nadpozemské věci nevěří a nechce je tudíž poslouchat a část už je třeba ve svém vlastním duchovním rozvoji o kus dále a poslouchá něco, co by je fakticky vracelo zpět. V motivační části bylo občas poznat, z jakých zdrojů David vychází a které knihy ho ovlivnily nebo které se rozhodl do MIO zařadit. Naštěstí bylo od počátku zřejmé, co MIO bude obsahovat, takže obě hlavní skupiny byly tak nějak smířeny s tím, že tam budou i méně záživné části, které se budou muset vydržet. Což bývá ovšem běžné i v každém jiném kurzu.

V každém případě, ale byly tyto motivační věci NUTNÉ! Jistě existují vzácní jedinci, kteří mají vlastnosti superhrdiny od narození a zvládnou všechnom, na co se podívají, ale normální člověk podléhá nejistotě, únavě, různým obavám a dalším emocím a stavům, kdy potřebuje podporu, a to ideálně z vlastní motivace nebo alespoň z vnějšku. Pro některé účastníky MIO budou jejich budoucí projekty asi tím nejsložitějším a největším, co kdy v životě dělali. Bylo tedy velmi dobře, že David zařadil do výukového programu části, které jim pomohou v obtížných situacích, nakopnou je k větší výdrži a dají jim novou sílu, až ta původní bude ochabovat. Stačí si pustit jedno vynikající video s Markem Dzirasou a chmury, nejistota, bezradnost nebo únava jsou nenávratně pryč. Možná tedy David měl tu motivační část zpracovat trochu jinak, ale nutná a užitečná rozhodně byla.

Dalším malým mínusem byla v některých částech MIO komunikace, která nefungovala vždy na 100%. K dispozici bylo několik e-mailových adres, takže se nevědělo na kterou Davidovi psát. Občas trvalo i několik dnů, než přišla odpověď a totéž bylo vidět i ve fóru, resp. v části "Otázky na Davida". Vzhledem k tomu, že každý jednotlivý týden představoval ohromný přísun videí, bonusů a webinářů, které se často dělaly za pochodu, tak bylo znát, že David a jeho tým jede na doraz a občas nestíhá. Ostatně, často nestíhali ani ti, kteří měli tu hromadu informací zpracovávat a ještě k tomu plnit úkoly a cvičení. Naštěstí se vždy nakonec vše povedlo a šílené tempo MIO pokračovalo bez jakéhokoli vážnějšího zaškobrtnutí. David navíc slíbil, že na otázky bude odpovídat až do konce listopadu.

Ať už hledáme jakékoli další chyby MIO, tak je prostě nenacházíme. Celkovou míru naší spokojenosti můžeme ohodnotit jako 99,99%, a to ještě jen proto, že chceme mít alibi, až nás zase někdo nařkne z toho, že jsme se nechali "zhypnotizovat".

Co bylo dobře
Zkráceně a s platností pouze pro nás osobně: Bod 7 a vše od bodu 14 až do bodu 42. Některá videa a webináře byly skutečně vynikající, návody perfektní a velmi dobře udělané, zkušenosti hostů v mnoha ohledech cenné a inspirující. 5 úžasných týdnů nabitých vesměs novými informacemi a podněty. Velká část naprosto nedohledatelná na Internetu nebo v české odborné literatuře. Spousta pokusů, úkolů a vlastní tvůrčí činnosti. Maximální spokojenost! Rozhodně nelitujeme, že jsme se Milionového impéria zúčastnili a naopak jsme velice rádi, že jsme na základě prvních 3 videí správně odhadli potenciál MIO. Nyní již připravujeme několik vlastních infoproduktů a o některých z nich zcela jistě uslyšíte. Výborná investice! David v MIO odvedl kus pořádné práce, a to od počátku až do strhujícího konce.

Děkujeme a těšíme se na osobní setkání v květnu!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.10, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: Názory a polemiky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4.83
Účastníků: 6

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Názory a polemiky

"Co bylo v krabici milionového impéria?" | Přihlásit/Registrovat | 20 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 29.10. 2012 - 14:54:12
WoW! Super článek! Podobné jsou i mé zkušenosti. Stálo to za to a nelituji těch peněz. Před námi všemi je teď hromada práce, ale máme návody a jasné postupy. Úžasný byl pan Jančura ze StudentAgency, Mark Dzirasa i pan Vymětal. Jejich zkušenosti byly podnětné a k takovým informacím se člověk hned tak nedostane.


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 29.10. 2012 - 20:20:49
"Jelikož jsme MI aktivně podporovali..."
Je to hnidopišství, ovšem apologie uvozená takovou hrubkou...!


[ Odpovědět ]
Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 29.10. 2012 - 20:44:31
 
co máš na mysli, já tam taky žádnou chybu nevidím. Jsem slepej nebo co? :-D


[ Odpovědět ]
Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 29.10. 2012 - 20:48:52
 
A nemyslí on to MI (zkratka - Milionové impérium) , jako že by tam mělo být "my"? :-)))


[ Odpovědět ]
Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 29.10. 2012 - 20:58:06
 
Zprávné znění te věty by mělo byt asy tak: "Jelikoš sme my aktyvně podporovali..."


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 30.10. 2012 - 09:17:41
Pěkně napsaný článek, ale trochu mate, že používáte 2 zkratky MIO a MI, jinak super. Zonda


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 30.10. 2012 - 11:06:12
To je ale dlouhy clanek....


[ Odpovědět ]
Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 30.10. 2012 - 11:11:39
 
Kdysi dávno ještě na zeleném palmserveru byly články ještě delší, ale to vycházel 1 denně. :o) Miky


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 30.10. 2012 - 18:36:11
Pěkně napsáno. Taky nelituji těch peněz. Změnilo mi to život k lepšímu. Naučila jsem se za 5 týdnů věci ,které bych se sama nenaučila nikdy nebo v lepším případě za pár let. Považuji to za nejlíp utracené peníze, když nepočítám VŠ netechnického směru.


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 04.11. 2012 - 20:01:00
Pojďme se bavit o tom, kolik peněz jste vydělali na nalákání nebohých duší do tohoto programu.

Máte slovo!


[ Odpovědět ]
Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 06.11. 2012 - 12:25:44
 
Brouk Pytlík se ozval! Jakých nebohých duší proboha? 1) Nemyslím, že čtenáři palmserveru jsou nesvéprávné ovce, které nedokáží po absolvování 4 úvodních videí sami rozhodnout, jestli to školení je pro ně přínosné nebo ne.

2) Týká se tvoje jistě čistě altruistická starost o cizí peníze i toho, kolik palmserver nebo jiné mobilní servery vydělaly na nalákání tzv. "nebohých duší" ke koupi Samsungu SIII, iPhone 5, iPADu a dalších produktů? Jsou ti, co si na základě zdejších článků koupí SGS3 taky nebohé duše, které podlehly hypnotické reklamní masáži? Vadí ti jakákoli reklama, která vydělává na tom, že spousty "nebohých duší" bezostyšně nutí(!sic) nakupovat vložky s křidélky, Kia ceed, Škoda Rapid, Mukosolvan a další?

3)Máš z nějakého důvodu pocit, že se ty stovky a možná i tisíce"nebohých duší" nic nenaučily a k ničemu jim to nebylo? Že za svoje peníze dostali málo? A na základě čeho ten svůj zajímavý pocit máš? A zkoušel jsi to nějak léčit?

4

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 06.11. 2012 - 13:23:17
 
A čímpak se živíš ty starosto? Pojďme se bavit o tom, kolik peněz vyděláváš od těch nebohých duší ty nebo o kolik ojebáváš svého zaměstnavatele. Ukaž nám svoje stránky, ať vidíme, co nabízíš nebohým duším za šmejd. Máš slovo! Kroal


[ Odpovědět ]
Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 06.11. 2012 - 19:26:24
 
To je zajímavé, že vždycky se najde nějaký chytrolín, kterí ví lépe než lidi sami, co je pro ně dobré a co špatné. Takový typický soudruh, řeklo by se. Ivana


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 04.11. 2012 - 20:04:35
Vyborný opis Davidovej prace, zucastnila som sa MIOa uz teraz mozem povedat, ze mna osobne posunulo do predu milovymi krokmi, zivot sa mi zacal menit v sekunde, ked som nasla prve video o MIO. Vsetko slubene bolo splnené, vsetky ocakavia naplnené, zodpovedaných mnoho otazok , na ktore som hladala alebo este len chcela hladat odpovede a riesenia. Bolo to fantastické, povznasajuce a zaroven velmi realne. Uz sa tesim na MIO na zivo do Brna.


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 11.11. 2012 - 09:45:31
Já se musím smát, jak někdo, kdo nic nedělá (vzhledem k tomu, že má čas neustále někoho napadat a kritizovat), má potřebu se neustále do něčeho či někoho navážet. Myšlenkou MIO bylo i to, abychom vzali svůj život do svých rukou, přestali kritizovat systém, politiky, podmínky kolem nás a začali něco dělat. My, co jsme se k MIO přidali a zůstali, jsme fakt začali dělat. Já tvořím svůj nový web, připravuji první infoprodukt a v hlavě už mi zraje i on-line kurz. Jsem ráda, že mě někdo takhle vede, opravdu bych nic takového sama nevymyslela. Obrovským způsobem jsem se posunula v myšlení a tvoření. To, co nám všechno David dal, několikanásobně převyšuje vloženou částku. Opravdu. Takže přestaňte se vymlouvat a začněte tvořit svůj život podle svých představ! A myslím, že nemá smysl se zabývat těmi, co neustále kritizují, protože oni potřebují žít jako oběti a nadávat na druhé. Takže, dovolte si, milí kritici, kritizovat, my ostatní budeme tvořit život svých snů.


[ Odpovědět ]

Re: Co bylo v krabici milionového impéria? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 13.05. 2013 - 06:08:41
Vynikající článek!


[ Odpovědět ]
What Are Standard Methods Of Teeth Tooth Whitening? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 12.07. 2018 - 10:20:49
 
2018.7.12linying
adidas [www.scarpe-adidas-superstar.it]
adidas outlet [www.adidasoutletstoreonline.us.com]
lacoste jeans [www.lacostejeans.com]
softball bats [www.softballbats.us.com]
pandora charms [www.pandorauk.co.uk]

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re:20180714 junda (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 13.07. 2018 - 16:55:56
20180714 junda
polo ralph lauren [www.poloralphlaurencheap.us.com]
canada goose outlet [www.canadiangooseoutlet.us.com]
adidas outlet [www.adidasoutlet-stores.us.com]
pandora charms [www.pandoracharmsoutlets.us.org]
jordan shoes [www.jordanshoeswholesale.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

leilei123 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 25.08. 2018 - 12:36:43
2018825 leilei3915
nfl jerseys [www.cheapnfljerseysclearance.us.com]
rolex replica watches for sale [www.rolex-replicawatches.us.org]
coach outlet [www.coachoutletcoachoutletstore.us.com]
canada goose outlet [www.canadagooseoutletsaleonline.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

leilei123 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 25.08. 2018 - 12:41:25
2018825 leilei3915
nfl jerseys [www.cheapnfljerseysclearance.us.com]
rolex replica watches for sale [www.rolex-replicawatches.us.org]
coach outlet [www.coachoutletcoachoutletstore.us.com]
canada goose outlet [www.canadagooseoutletsaleonline.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 2.19 sekund