Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6261
Komentářů: 1503

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Bude dnes představen Google Phone nebo Android?

Sponzorované odkazy:


Podle posledních fám, které se šíří po Internetu by se dnes mělo ukázat, jak to je s projektem Google Phone. "gPhone" byl v předcházejících měsících mnohokrát označován za výmysl a zhruba ve stejném množství byl potvrzován jako hotová věc. Fáma stíhá fámu. Jak to dopadne? Půjde skutečně o tajný projekt Google nebo pouze o "zbožná přání"? V posledních dnech se v souvislosti s gPhone objevil nový prvek - výraz "Android".

Začalo to poměrně nevinně. Obrázky displeje s neznámým grafickým prostředím a tvrzením, že společnost Google chystá vlastní mobil. My jsme na toto téma vydali několik článků, které průběžně sledovaly vývoj šeptandy kolem tohoto poněkud virtuálního fenoménu. Vaši pozornosti tedy doporučujeme náš poslední článek Google Phone - další fámy a možná i předchozí Google Phone již za 2 týdny?.

Nejnovější fáma tvrdí, že právě dnes by se měla společnost Google sama oficiálně vyjádřit, jak to s Google Phone bude a prý dokonce představit vlastní operační systém s kódovým označením "Android". Ten by měl podle všech předchozích informací být založen na Linuxu a oprávněně vzbuzuje zvědavost nejen linuxové komunity. Uvidíme, co se dnes bude dít. Jeden ze zdrojů nejnovější "fámy" je zde a obsahuje poměrně mnoho zajímavých informací, které poněkud doplňují mozaiku dohadů a spekulací.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 05.11, 2007  Autor: Josef Tkáč   Téma: Šeptandy a spekulace
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Šeptandy a spekulace

"Bude dnes představen Google Phone nebo Android?" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund