Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6262
Komentářů: 1504

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Leader volí leadera III

Sponzorované odkazy:


Karlovarské minerální vody, a.s., největší výrobce minerálních a pramenitých vod v České republice, rozšiřuje působení mobilního řešení myAVIS™ i do prodejního kanálu v tradiční distribuci. Další tým obchodních zástupců společnosti tímto rozhodnutím získává silnou podporu zavedeného elektronického řešení pro svou náročnou práci v terénu.

O společnosti Karlovarské minerální vody, a.s.
Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. V současné době stáčejí a exportují přírodní a ochucené minerální vody Mattoni a Magnesia, pramenitou vodu Aquila a několik druhů ochucených limonád a ledových čajů. Svými produkty pokrývají rozhodující podíl českého trhu balených vod. Filosofií firmy je budování světoznámých značek s mezinárodní hodnotou s akcentem na prvotřídní kvalitu všech produktů. Všechny procesy ve firmě jsou nekompromisně podřízeny jedinému cílu - vysoké kvalitě finálního produktu. To nejlépe dokumentují udělená ocenění a certifikáty. Více info na: http://www.mattoni.cz

O společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o.
KVADOS Mobile Solutions s.r.o. je dceřinou společností KVADOS, a.s. a úzce se specializuje na vývoj, distribuci a implementaci mobilního informačního systému myAVIS™. Společnost aktivně působí na většině trhů Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení nebo rozsáhlé sítě obchodních partnerů v oblasti vývoje mobilních řešení pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. myAVIS™ je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVIS™ je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováváno v serverové aplikaci systému myAVIS™. Mobilní uživatelé využívají mobilní zařízení PDA/PocketPCs s aplikací myAVIS™ Client, která jim umožňuje získávat informace a instrukce z centrály a zároveň provádět v průběhu obchodních návštěv sběr požadovaných dat.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.12, 2007  Autor: Josef Tkáč   Téma: Tiskové zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 2
Účastníků: 1

Povedený

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Tiskové zprávy

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund