Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1529

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Předvánoční test odolnosti SquareTrade: menší tablety vydrží více

Sponzorované odkazy:


PRAHA, 9. prosince 2014 - Společnost SquareTrade®, přední poskytovatel pojišťovacích služeb, dnes prezentovala výsledky testu odolnosti 10 populárních tabletů. Nejodolnějším proti poškození se stal Samsung Galaxy Tab S 8.4 (s nejnižším skóre 3,3 bodu), přičemž nejméně odolným se stal Tmax 9 HD (s nejvyšším skóre 8,2 bodu).

Žebříček odolnosti porovnává aktuální tablety na trhu s ohledem na riziko jejich poškození při běžných nehodách. Během testování se hodnotí klíčové prvky jako provedení předního a zadního panelu, konstrukce hran a použité materiály, velikost, hmotnost, koeficient tření, odolnost proti vodě a proti pádu. Celkové skóre odolnosti SquareTrade doplňuje tradiční recenze o simulaci každodenních rizikových situací, které mohou nastat při používání tabletů.

„Poprvé jsme vzali 10 populárních tabletů, provedli jsme na nich všechny dílčí testy a zjistili, že na velikosti skutečně záleží. Tato cenově poměrně nákladná zařízení toho umí stejně jako švýcarský armádní nůž, avšak ani zdaleka tolik nevydrží. Jeden z tabletů se během testování doslova rozpadl na dva kusy,“ řekl Kevin Gillan, managing director SquareTrade v Evropě. „Na rozdíl od testů odolnosti chytrých telefonů, kde zpravidla kraluje Apple, v tomto případě se celkovým vítězem stal tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4.“

Skóre odolnosti SquareTrade je postaveno na základě řady faktorů, od fyzikálních charakteristik až k výsledkům testů pádem, ponoření do vody a skluzu. Čím vyšší skóre na stupnici 1 – 10 zařízení obdrží, tím vyšší je riziko jeho poškození v důsledku nehody.

Celkově nad očekávání dobře uspěly kompaktnější tablety, a to zejména v testu pádem a testu ponoření do vody – mnohem lépe než větší modely jako například Microsoft Surface Pro 3 nebo Tmax 9 HD. Velmi dobře si vedly voděodolný Sony Xperia Z3 (se skórem 4 bodů) a Apple iPad Mini 3 (4,4 bodu). Hůře dopadly populární modely Samsung Galaxy Tab S 10.5 (6 bodů) a Apple iPad Air 2 (6,1 bodu), které ztratily zejména v testech skluzu a pádu.

Hlavní poznatky testu odolnosti:
Větší tablety jsou méně odolné než ty menší a zároveň jsou náchylnější k poškození vodou. Vítěz testu Samsung Galaxy Tab S 8.4 uspěl především v testu pádem a ponoření do vody, což z něj učinilo nejodolnější tablet předvánočního trhu. Nejdolnějším produktem v oblasti low-end tabletů se stal Asus Memo Pad 7, který si vedl velmi dobře ve většině dílčích testů.

O SquareTrade SquareTrade je předním poskytovatelem služeb rozšířené záruky, kterou využívá milióny zákazníků pro svou rychlost a kvalitu. SquareTrade poskytuje ochranu mobilních zařízení, notebooků, tabletů a dalších produktů spotřební elektroniky před následky poruch, náhodných poškození a běžných incidentů. Na rozdíl od zastaralých záručních konceptů jsou služby SquareTrade přizpůsobeny potřebám současných zákazníků a využívají inovativních technologií k dodávce služeb s nulovým počtem stížností. SquareTrade má více než 200 000 fanoušků na Facebooku a pravidelně získává oborová ocenění a pětihvězdičková hodnocení za své služby. Přední maloobchodní společnosti po celém světě nabízejí produkty SquareTrade, díky čemuž zvyšují svůj obrat a získávají spokojené zákazníky. SquareTrade je soukromě vlastněná společnost, jejími investory jsou Bain Capital a Bain Capital Ventures. Centrála firmy SquareTrade je v San Francisku a evropské sídlo v Londýně. Pro více informací navštivte  www.squaretrade.com.

SquareTrade je registrovaná značka společnosti SquareTrade. Všechny další společnosti, značky a jména produktů mohou být ve vlastnictví svých právoplatných majitelů. Žádný výrobce zmiňovaných tabletů není ve spojení se společností SquareTrade, ani ji nepropaguje a ani žádným způsobem neschvaluje výsledky testů SquareTrade.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 09.12, 2014  Autor: Jan Novotný   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Předvánoční test odolnosti SquareTrade: menší tablety vydrží více" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund