Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Spekulace o výbavě nového iPadu od Apple

Sponzorované odkazy:


Nový král tabletů bude mít zase o něco tenčí a lehčí tělo, ale hlavně nabídne celou řadu novinek ve své hardwarové výbavě. Většinou se jedná o technologie a parametry, které v této kombinaci jinde nenajdete.

Předně by mělo jít od displej s 12.9" úhlopříčkou, o které jsme již psali v článku Unikly informace o velkém 12.9' iPadu. Nyní se tyto informace opět objevují, a to v nejnovějším "úniku", který rovněž tvrdí, že další iPad má mít také NFC, Bluetooth stylus a technologii Force Touch. Ta by měla umět rozlišovat sílu přítlaku na dotykovém displeji, což dává další možnosti pro vývojáře aplikací, a to zdaleka nejen v grafických editorech určených k ručnímu malování. Možnosti této novinky jsou velice široká, a jak známe Apple jistě je bude umět výborně prezentovat s řadou svých vlastních aplikací.

Aby toho nebylo málo, a to již není spekulace, bude mít nový tabletový etalon i univerzální konektor USB Type-C, který rozšíří standardní konektor Lightning (tablet bude mít oba konektory). Nabíjení tabletu se zrychlí oproti stávajícím řešením, což by mělo zajistit ultrarychlé dobíjení.

Bluetooth stylus v kombinaci s výše uvedenou technologií Force Touch bude klíčovým technologickým skokem. Konkurence od Microsoftu, resp. stylus N-Trig ukázala, jak to má vypadat, takže se dá předpokládat, že Apple předvede ještě něco lepšího. Rozměry novinky prý budou 223 mm x 306 mm x 7,2 mm a mezi další překvapení by měl patřit unikátní zvukový systém se 4mi reproduktory! Tyto spekulace údajně pocházejí od nějakého upovídaného zaměstnance Apple, aůle jestli jsou pravdivé nebo jestli se jen jedná o "drby", se teprve ukáže.¨

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:




Publikováno: 04.05, 2015  Autor: Jan Novotný   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Spekulace o výbavě nového iPadu od Apple " | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Spekulace o výbavě nového iPadu od Apple (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 04.05. 2015 - 12:35:39
Bude se taky ohýbat? Pokud ne, tak to nechci. :D


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund