Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6097
Komentářů: 870

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Vyzkoušejte svoji pohotovost v české hře Cityman

Sponzorované odkazy:


Cityman je nová zábavná mobilní hra od vývojáře Lefthand. Je sice ovládaná jedním prstem, ale není ani zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Podstata hry je přetáčení země vzhůru nohama a zpátky. Cílem hry je běžet tak rychle, jak je to možné a nenarazit do blížících se budov nebo aut. Jednoduché, prosté, ale i tak velmi zákeřné. Cityman může připomínat mnoho starších her jako například Flappy bird, která byla velice oblíbená v předloňském roce. Obě patří k poměrně návykovým hrám, které potřebují plné soustředění a dobrý postřeh.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Hráče uvítá menu, ve kterém je postavička Citymana na modrém pozadí s motivem nebe. Aplikace nabízí sdílení na Facebook a klasické propojení s přáteli. Kliknutím play se uživateli zobrazí stručný, ale dostačující návod, jak hru ovládat. Dotekem obrazovky se Cityman rozeběhne a hra začíná. Opětovným dotknutím obrazovky se přetočí zem vzhůru nohama. Budovy tak stojí a auta jezdí na obou stranách a Cityman do nich nesmí narazit, jinak hra končí a může začít znovu. Přestože se hra s hráčovým postupem nezrychluje a obtížnost zůstává stále stejná, jde o zážitek vyžadující plnou koncentraci. V poslední aktualizaci vývojáři lehce ulehčili hru do momentu než hráč nasbírá skóre 25. Poté začne jezdit více aut. Po srážce se zobrazí nápis game over s aktuálním počtem bodů v porovnání s nejlepším osobním výkonem.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Nežádoucí jsou vyskakující reklamy. Je to aplikace zdarma, takže s touto nepříjemností musíme počítat. V menu zcela chybí nastavení. Jedinou možností je zapnout a vypnout zvuk. To vidím jako výhodu, protože zvuk nárazu je nešťastně zvolený. Bodavé zvučení tak v plném soustředění mnohdy způsobuje zástavu srdce.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Hra je poměrně těžká. Po několika desítkách neúspěšných pokusech se jednou podaří udělat dobré skóre. Negativum je, že hra neposkytuje levelový vzrůst. Pokaždé, když se střetne s budovou nebo vozidlem, musí začít úplně znovu. Prostředí je monotónní. Barva pozadí se mění až po dosažení třiceti bodů na oranžovou a budovy se značně podobají. Dříve či později hra omrzí. Vysoké skóre se dá získat v podstatě jen náhodou a to je pak těžké překonat.

Aplikaci si můžete stáhnout v aktuální verzi 1.0.25 vydanou 18. 4. 2016 v Obchodě Play na Androidu. Primární aplikace byla dostupná již na začátku měsíce března. Aplikace nezabírá mnoho místa, má velikost 3,3MB. Je možné hrát offline, což je příjemné. Jistě to zkrátí dlouhou chvíli na cestách.

Vyzkoušet tuto hru doporučuji všem, co mají v oblibě postřehové hry nebo se jen chtějí na nějakou chvíli zabavit. Rozhodně to není oddychová hra.

Verdikt: 63%

Klady: trénování postřehu a soustředění, zkrácení dlouhé chvíle

Zápory: nemá levelový vzrůst, obtížná, frustrace potlačuje oddychovost hry


Hra je dostupná na Google Play

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.04, 2016  Autor: Lukas Barton   Téma: Recenze programů
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Recenze programů

"Vyzkoušejte svoji pohotovost v české hře Cityman" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Vyzkoušejte svoji pohotovost v české hře Cityman (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 10.01. 2017 - 03:48:56
Brands might spin their wheels a bit trying to hublot replica uk [www.period-lighting.co.uk] successfully produce and market blue-dialed watches, but only the best will survive. One difficult part rolex replica sale [www.garantplus48.ru] with blue dials, is manufacturing them with consistency. The same exact production process with a tiny viable change can alter the color and ruin the production batch. For that reason, swiss replica watches [www.ricewatches.org] most blue tones are not only hard to find a formula for, but difficult to manufacture in any number. Tudor, of course, explained how swiss replica wat

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Vyzkoušejte svoji pohotovost v české hře Cityman (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 14.04. 2017 - 11:06:14
Thanks to the author for chosen material!!
http://calculatorbmi.org [calculatorbmi.org]


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund