Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6084
Komentářů: 852

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Opevněný Ulefone Armor v přeprodeji

Sponzorované odkazy:


Pokud z nějakého důvodu po svém mobilním telefonu požadujete větší odolnost, než jaké se může těšit valná většina přístrojů na trhu, váš výběr se právě rozšířil o další možnost.

V oblasti odolných smartphonů, kde své produkty nabízí mimo jiných i tradiční výrobce stavebních strojů společnost Caterpillar, se objevuje vyzyvatel z Číny. Armor si můžete objednat v předprodeji za v přepočtu zhruba 4 000Kč, a to ještě po dobu následujících šesti dnů. Poté by se cena měla vyšplhat až na přibližně 5 000Kč. A co přesně že tenhle stroj vlastně nabízí?

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Procesor octa-core MT6753 s frekvencí 1,3 GHz, paměť 3 GB RAM a 32 GB ve vnitřním uložišti. Zadní kamera dokáže pořizovat snímky až v rozlišení 13 MP. Baterie má kapacitu 3 500 mAh. Displej má rozměr 4,7 palce s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Operovat bude se systémem Android Marshmallow.

Tím zajímavějším v tomto segmentu trhu bývají právě schopnosti přístroje odolat extrémním podmínkám. U tohoto konkrétního telefonu máme garantovánu funkčnost v prašném prostředí a pod vodou získáním hodnocení IP 68. V tomto případě to znamená úplnou odolnost proti prachu a odolnost vůči vodě až do hloubky 1,2 metru po dobu 30 minut. Výrobce na svých stránkách udává, že po tuto dobu byl v reálných testech přístroj schopný odolat i metr a půl pod hladinou. Díky použité technologii by mělo být možné používat dotykovou plochu i s mokrými prsty, zároveň byste to měli zvládnout i v rukavicích, pokud se dostanete do chladného prostředí. V tom má přístroj garantovanou funkčnost až do -20°C. Opačný extrém pak zvládne až do 80°C. Pro případ, že by nebylo možné telefon ovládat dotykem, jsou k dispozici mechanická tlačítka na spodní části telefonu. Mechanické je i tlačítko SOS, jehož stisknutím si snadno přivoláte pomoc i s GPS údajem o své poloze.

Zdroj:Phonearena, Ulefone

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 16.11, 2016  Autor: Pavel Skala   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Opevněný Ulefone Armor v přeprodeji" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund