Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6231
Komentářů: 1358

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

K Samsungu se vrátilo již 90% telefonů Galaxy Note 7

Sponzorované odkazy:


Je nám až trapné opět vytahovat toto téma, ale smutná sága telefonu Samsung Galaxy Note7 ještě stále nemá svého konce. Navzdory snahám firmy o rychlé stažení všech defektních přístrojů z trhu (které zahrnovaly i výměnu telefonu za jiný telefon a až 100$ poukaz na další nákup u vybraných prodejců), se stále mnoho telefonů s tendencí pro samovznícení z důvodu zkratu na Li-ion baterii nachází v rukou svých majitelů.

Společnost Samsung prohlásila, že do dnešního dne bylo vyměněno více než 2.7 milionu z 3.06 milionu telefonů, které byly prodány. To je svým způsobem úspěch sám o sobě, jelikož i tato přibližná čísla naznačují, že bylo shromážděno více než 90% telefonů prodaných na největších trzích, jako jsou Evropa a Severní Amerika. Je ovšem velice zajímavé, že v Jižní Koreji - domácím trhu společnosti – se návratnost modelu Note7 drží okolo 80%.

Samsung využívá krom zmíněného cukru i pořádného biče, když se snaží donutit tyto zbývající uživatele, aby se zúčastnili „Note7 Exchange“ programu, vydáváním škodlivých aktualizací. Minulý týden bylo oznámeno vydání aktualizace pro Evropu, která bude limitovat nabití baterie (maximální úroveň nabití klesne z 60 na 30%). Pokud se vám to zdá jako drastický krok, pak vězte, že americká verze této aktualizace znemožní nabíjení telefonu úplně – což udělá z telefonu, který se vybije, velmi drahé těžítko.

I když je snadné chápat pohnutky Samsungu (ochrana koncového uživatele), je poněkud těžké souhlasit s vědomým poškozováním produktu výrobcem.

Zdroj:gsmarena.com

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 14.12, 2016  Autor: Zdenek Foral   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"K Samsungu se vrátilo již 90% telefonů Galaxy Note 7 " | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund