Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

5 mobilních aplikací, díky nimž budete mít své výdaje pod kontrolou

Sponzorované odkazy:


Zjistili jste, že do výplaty zbývá několik dní a váš bankovní účet je téměř na nule? Této nemilé zkušenosti můžete být ušetřeni, pokud budete mír své výdaje pod kontrolou. K zapisování vašich příjmů a výdajů můžete použít tužku a sešit nebo tabulkový editor Excel od společnosti Microsoft. Mnohem jednodušší a dostupnější je stáhnout si do vašeho mobilního telefonu aplikace, díky nimž budete mít kdykoliv přehled o svých financích. Podívejme se na pět z nich.

 1. Aplikace Walletf

  Aplikace Wallet (anglicky peněženka) vám poslouží nejen jako klasický sešit s tužkou nebo tabulka v Excelu. Wallet umí mnohem více. Aplikace je automaticky propojená s vaší bankou, což znamená, že vaše bankovní transakce jsou automaticky synchronizovány a promítnuty do vašeho přehledu. Výsledkem je okamžitý přehled a úspora času, vaše bankovní transakce se totiž načtou automaticky. Tato aplikace okamžitě reaguje na měnící se finanční situaci. Nabídne vám flexibilní rozpočty, díky nimž budete moci snadno plánovat své výdaje, grafy i přehledy celkové vaší finanční situace. Aplikace vám dokonce umožní uložit si vyfocenou účtenku, která se automaticky započítá do vašich výdajů. S Wallet máte kdykoliv okamžitě k dispozici váš současný finanční stav. Vámi zvolené účty můžete sdílet s ostatními členy rodiny.

  Běžní uživatelé si vystačí s bezplatnou verzí, která může sledovat až dva bankovní účty. Kromě toho obsahuje moduly dluhy, nákupní lístky a záruky i možnost přidat neomezený počet záznamů. Náročnější uživatelé mohou využít tarify v cenovém rozmezí 9 až 99 euro.

  Velkou výhodou, díky níž tuto aplikaci používají mnozí uživatelé, je přehledné grafické zpracování, velké množství doplňkových funkcí, šablony pro opakující se transakce. Jedinou nevýhodou je zpočátku horší orientace v této aplikaci, která je způsobená množstvím funkcí.

  Pokud chcete používat tuto aplikaci je třeba se kromě jejího stažení zaregistrovat pomocí Facebooku, Google účtu nebo e-mailu a připojit sví bankovní účty přes zabezpečené prostředí. Potom už stačí jen přidávat záznamy, nastavovat rozpočty a sledovat a plánovat své výdaje.

 2. Aplikace Financisto

  Další aplikací, která vám pomůže spravovat vaše finance, je aplikace Financisto. Aplikace umožňuje vést data na různých účtech i v různých měnách. Uživatel si může nastavit základní náležitosti a k nim měnu, polohu, vyfocenou účtenku i poznámku o transakci. Nechybí ani přehledné podrobné grafy.

  Po otevření aplikace se objeví úvodní obrazovka, na které si uživatel vytvoří nový účet a vybere si položky, které chce sledovat. Na výběr má hotovost, bankovní účet debetní i kreditní karty, PayPal, aktiva a pasiva. Další položka v menu se týká záznamů vašich transakcí. Zde uvidíte všechny uskutečněné odchozí a příchozí transakce, rovněž si zde můžete nadefinovat šablony. Třetí položka je věnována rozpočtům, zde si můžete nastavit rozpočet na období, které si předem definujete. Z tohoto rozpočtu se potom čerpají veškeré finanční prostředky. Čtvrtá a poslední položka se týká zpráv, najdete zde reporty všeho druhu, které jsou řazeny dle spousty kritérií. Data můžete filtrovat, tisknout, zálohovat do cloudu v Dropbox nebo v Google Docs. Bohužel v aplikaci chybějí moduly, jako jsou dluhy, nákupní list.

 3. Aplikace Money Lover

  Aplikace Money Lover vděčí za svou oblíbenost líbivému uživatelskému prostředí a snadnému ovládání. Ihned po jejím otevření si uživatel vytvoří účet ve formě peněženky, do které následně dá počáteční vklad. Po vytvoření peněženky se objeví záložka, která obsahuje celkový výpis všech transakcí, příjmů i výdajů. Nový záznam se přidává pomocí znaménka plus, které najdeme v pravém horním rohu. Kromě příjmů a výdajů vám aplikace umožní zaznamenat půjčky, dluhy, úspory a události. Lze si rovněž přidat vyfocenou účtenku, místo provedení transakce a připomenutí.

  Poslední dvě možnosti vedou uživatele ke spořivosti. Pomocí první možnosti úspory si může uložit určitou částku do trezoru, zatímco pomocí události si vytvoří událost, na kterou spoří. Při zadávání transakce do aplikace si zvolí přiřazení k této události, čímž získá jistotu, že na danou událost, například dovolenou, utratí pouze předem plánovanou částku.

  Pokud se rozhodnete používat tuto aplikaci, budete si muset vystačit s angličtinou, aplikace Money Lover totiž není v češtině. Existuje sice verze zdarma, vyplatí se vám však stáhnout si zpoplatněnou verzi. U verze zdarma se vám budou zobrazovat reklamy, které vám budou překážet. Snadno se vám může stát, že omylem kliknete na reklamu. Navíc má tato verze značná omezení, dovolá vám vytvořit si pouze dvě peněženky a jednu událost.

 4. Aplikace amMoney

  Otevřete-li aplikaci amMoney, uvítá vás úvodní obrazovka s menu, ve kterém jsou dostupné všechny funkce aplikace. V položce účty si můžete nastavit příchozí i odchozí transakce včetně počátečního stavu na vašem účtu. Kromě běžného účtu si můžete zvolit spořicí účet, hotovost a kreditní kartu. Jednotlivé transakce zadáváte až po nastavení daného účtu.

  Po nastavení účtu se vám objeví možnost přidat si pravidelný platební příkaz a vytvořit rozpočet. Zadáte-li pravidelný platební příkaz, můžete si u něho nastavit čas, kategorii a částku, která se bude pravidelně strhávat.

  Aplikace amMoney obsahuje spoustu reportů, zpráv týkajících se přehledu příjmů, výdajů, zůstatků i plnění vámi vytvořeného rozpočtu. Samozřejmostí je zobrazení reportů v grafech i v textové podobě.

 5. Aplikace Spendee

  Aplikace Spendee je určená uživatelům, kteří hledají jednoduché a přehledné řešení. Aplikace totiž nabízí pouze základní funkce. I přes toto omezení je mnohem praktičtější a efektivnější než tabulka v Excelu, o sešitu a tužce nemluvě. Aplikace Spendee pracuje pouze s jednou měnou, moc na výběr není ani, co se týká reportů. K informacím o transakcích si můžete kromě základních údajů pouze zaznamenat, zda se jedná o opakující transakci. I přes toto omezení vám nabízí přehled o stavu vašich financí i ve formě grafu. Nechybí ani možnost uložení vyfocené účtenky a možnost nastavení připomenutí.

Zdroj:play.google.com fonky.cz svetandroida.cz investujeme.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 31.05, 2017  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"5 mobilních aplikací, díky nimž budete mít své výdaje pod kontrolou" | Přihlásit/Registrovat | 8 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

2#2 2#A%0'2!5F 2 thaijobcenter.com (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 09.09. 2017 - 09:07:04
me adc9.9
michael kors watches [www.michael-kors.uk]
Prada Shoes - Official [www.pradashoes.net]
Prada Shoes - Official [www.pradashoes.net]
michael kors [www.michaelkorsaustralia.com.au]
louis vuitton [www.louis-vuitton.net.au]

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

20170914 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 14.09. 2017 - 07:57:09
20170914 junda
ugg outlet [www.uggs-outletonline.us.com]
coach outlet clearance [www.coach-outletonlinesale.us.com]
coach outlet online [www.coachoutletonline.us.org]
nfl jerseys [www.nfl-jerseyswholesale.us.com]
jordan shoes [www.jordanshoesclearance.us.com]
mic

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

20170914 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 14.09. 2017 - 07:58:35
20170914 junda
ugg outlet [www.uggs-outletonline.us.com]
coach outlet clearance [www.coach-outletonlinesale.us.com]
coach outlet online [www.coachoutletonline.us.org]
nfl jerseys [www.nfl-jerseyswholesale.us.com]
jordan shoes [www.jordanshoesclearance.us.com]
mic

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

yezi20160620@163.com (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 16.11. 2017 - 09:57:19
fitflops [www.fitflops.cc]
golden goose sneakers [www.goldengoose.us.com]
michael kors factory outlet [www.michaelkors-factoryoutlet.com.co]
longchamp bags [www.longchamp-bags.us.org]
yeezy boost [www.yeezyboost.com.co]
yeezy b

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

meadc (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 25.11. 2017 - 07:49:26
me adc11.25 louis vuitton [www.louis-vuitton.net.au]
louis vuitton us [www.louis--vuitton.co]
north face sale [www.northfacesaleoutlet.us]
Air Max 95 [www.clevelandbrowns.de]
ray ban erika [www.raybanerika.us]
Oakley Sunglasses [www.oakley-sunglasses.net.au]
moncler outlet [www.moncler-outlet.org]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

qzz888 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 21.12. 2017 - 08:11:41
curry 2 [www.stephencurry-shoes.us.com]
nike air max [www.nikeairmax2018.us.com]
lebron 13 low [www.lebron13.us.com]
led shoes [www.ledshoes.us.com]
hogan outlet online [www.hoganoutlet.cc]
yeezy boost 350 v2 [www.yeezyboost35

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

zzz123 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 21.12. 2017 - 08:25:53
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletmichaelkorshandbags.us]
ferragamo shoes [www.ferragamoshoes.us.com]
polo ralph lauren [www.ralph-laurenoutletuk.org.uk]
oakley sunglasses [www.cheap-oakleysunglasses.us.org]
cheap ray ban sunglasses [www.cheapray-banssunglasses.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: 5 mobilních aplikací, díky nimž budete mít své výdaje pod kontrolou (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 13.03. 2018 - 04:11:39
http://www.air-max2018.com/ 2018 Air Max
http://www.air-max2018.com/ 2018 Nike Air Max
http://www.air-max2018.com/ Nike Air Max 2018
http://www.asics.us.com/ Asics
http://www.asics.us.com/ Asics Gel Kayano
http://www.asics.us.com/ Asics Running
http://www.asics.us.com/ Asics Running Shoes
http://www.asics.us.com/ Asics Shoes
http://www.canadagoosejacket.co.uk/ Canada Goose
http://www.canadagoosejacket.co.uk/ Canada Goose Jacket
http://www.canadagoosejacket.co.uk/ Canada Goose Jackets Sale
http://www.canadagoosejacket.co.uk/ Canada Goose Jackets Uk
http://www.canadagooseuk.org/ Canada Goose
http://www.canadagooseuk.org/ Canada Goose Clothing
http://www.canadagooseuk.org/ Canada Goose Coat
http://www.canadagooseuk.org/ Canada Goose Down
http://www.canadagooseuk.org/ Canada Goose Uk
http://www.canadagooseukjackets.co.uk/ Canada Goose Jackets
http://www.can

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.37 sekund