Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6262
Komentářů: 1504

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

eWay CRM systém - synonymum úspěšného podnikání

Jednou ze zásad úspěšného podnikání je mít přehled. Přehled o svých klientech, o svých poptávkách i o svých projektech. Tento dokonalý přehled vám zajistí CRM systém společnosti eWay. CRM systém toho však umí mnohem více. Díky tomu patří mezi nejlepší CRM na světě.

Proč podnikat s CRM od společnosti eWay?

S eWay-CRM vám neunikne žádná obchodní příležitost. CRM systém vám umožní sledovat veškeré vaše poptávky i dokumenty. Veškerá data uchová na jednom místě. A nejen to. CRM vám dokonce generuje obchodní příležitosti přímo v systému a navíc vám vytvoří reporty, které vám ukáží, kam nasměrovat největší úsilí.

eWay-CRM je vynikající manažer vašich projektů. Sleduje finance vašich projektů, automaticky generuje úkoly, kontroluje vaší činnost a upozorní vás, pokud bude něco špatně. CRM vám nabídne komplexní pohled na data, která lze exportovat do Excelu pro další analýzy. Díky systému CRM si efektivně naplánujete další kroky.

Není CRM jako CRM

CRM je definován jako Customer relationship management, což ve volném překladu znamená řízení vztahů se zákazníky. Jako CRM je označováno také softwarové a hardwarové, někdy dokonce i personální, vybavení firmy. Více informací o CRM systému najdete zde.

Co je CRM? Hlavním úkolem CRM je pomáhat vám v řízení vaší firmy. Ne každý CRM systém je stejně dokonalý. CRM systém od společnosti eWay je díky svým schopnostem hvězdou mezi CRM systémy.

CRM od společnosti eWay vám nabídne nejen přehled nad vašimi klienty, poptávkami a projekty. Umí toho mnohem více. Marketingové kampaně, hromadné rozesílání vašich e-mailů, řízení vašich projektů, správa vašich obchodních příležitostí, evidence vztahů s klienty, reporting, uživatelská pole, práva – to je namátkový výčet dalších schopností CRM od společnosti eWay.

Práce s CRM od společnosti eWay je efektivní a snadná

CRM software je přímo zakomponovaný v Microsoft Outlooku. Práce s CRM systémem je snadná. Pokud se vyznáte v prostředí Microsoft Outlooku, hravě se vyznáte i v CRM systému. CRM od společnosti eWay vypadá totiž stejně jako prostředí Microsoft Outlooku.

CRM od společnosti eWay znamená konec otravného přepínání mezi jednotlivými aplikacemi a současně úsporu s přepisováním dat. S CRM vám odpadne složité sledování e-mailů a jejich přiřazování k projektu. Tuto práci za vás udělá CRM systém. Stačí mu k tomu jediné vaše kliknutí.

S eWayCRM máte všechny své zákazníky na jednom místě. Stačí kliknout na tlačítko Společnosti a jste přesměrování z Microsoft Outlooku k přehledu klientů. Díky jednoduchým filtrům se vám zobrazí pouze klienti, kteří vás zajímají. V kartě Společnosti najdete všechny podrobnosti o svých klientech, přehledně členěné mezi jednotlivé záložky, jako je například záložka Deník, E-maily, Dokumenty.

CRM od společnosti eWay bude za vás sledovat e-mailovou komunikaci. Nejenže ji uloží a spojí s dotyčným zákazníkem. Na kartě Společnosti vám poskytne dokonalý přehled veškeré vaší komunikace s daným klientem. S eWay CRM můžete tvořit i editovat kontakty a společnosti přímo ve vašem mobilním telefonu.

Kvalita CRM software je mimo jiné měřena počtem kliknutí, která musíte udělat pro založení poptávky. CRM software, který bude po vás vyžadovat více než dvě kliknutí, nepatří mezi software nejvyšší kvality. V eWay CRM vám k založení nové poptávky stačí pouze kliknout pravým tlačítkem na e-mail a vybrat Převést na Příležitosti.

Díky synchronizaci úkolů a kalendáře vytvořených eWay CRM s Microsoft Outlookem a naopak, získáte nejen vynikající přehled o svých úkolech. Můžete si je prohlédnout i ve vašem mobilu. Váš e-mail bude součástí vaší poptávky, díky tomu si ho CRM software najde kdykoliv.

Slyšeli jste o MailChimp? Něco podobného je součástí eWay CRM. To vám umožňuje přístup k profesionální hromadné korespondenci, aniž byste se museli někam překlikávat nebo dokonce přetahovat data. CRM vám rovněž nabídne zpětnou vazbu. Odpoví vám na otázky „Kolik e-mailů došlo?“. „Kteří příjemci je otevřeli?“, „Na jaký odkaz klikli?“ eWay CRM překračuje limity ostatních CRM. Bez nadsázky lze říci, že tam, kde ostatní CRM končí, eWay CRM pokračuje. Důkazem je například modul pro řízení projektů, který umožňuje vedení evidence zakázek. To není vše.

Systém dokonce pomáhá realizovat zakázku. K tomu slouží předdefinovaná sada kroků, která zajišťuje všem členům teamu práci podle stejných pravidel, schopnost CRM generovat úkoly a upozorňovat na případné chyby. S eWay CRM nemusíte hledat, abyste zjistili, zda je daná zakázka po termínu nebo pod plánovanou ziskovostí. Tyto a další důležité informace jsou obsaženy v parametrech karty projektu, termíny, ceny, zisky.

Mezi benefity eWay CRM patří jeho schopnost napojení na účetní software Pohoda, MoneyS3, což vám mimo jiné nabídne okamžitý přehled o finančním stavu klienta.

eWay CRM – jeden z 20 nejlepších CRM na světě

O tom, že CRM eWay je hvězdou mezi CRM, svědčí nejen reference spokojených klientů. Nedávno byla eWay CRM přijata serverem Capterra, který patří ke společnosti Fartner, Inc., jmenována mezi dvacet nejlepších CRM softwarů na světě. Podle vedoucí komise, která software posuzovala, Kaitie Konelly, dosáhl eWayCRM hned při prvním posuzování 92 bodů ze 100 možných bodů, což je velmi vysoké hodnocení.

Gartner, Inc., i Capterra jsou doslova světoví. Gartner, Inc. je největší společnost na světě, která se zabývá výzkumem a poradenstvím v oblasti IS/ICT technologií. Capterra představuje největší platformu pro vyhledávání a hodnocení softwaru na světě.

Další podrobné informace o programu i rady, jak efektivně program využívat najdete v CRM blogu.

Aplikaci eWay CRM lze stáhnout pro Windows, Android a iOS, přičemž základní verze systému je zdarma. CRM společnosti eWay je dobrou volbou pro rozvoj vašeho podnikání. S eWay CRM budete minimálně o krok napřed před vaší konkurencí.

Zdroj: eway-crm.com, cs.wikipedia.org
Publikováno: 22.12, 2017  Autor: Evzenie Janovska   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund