Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší aplikace optimalizované pro Apple Pencil na iPadu Pro a iPadu 9.7 (20

Sponzorované odkazy:


Konečně jste si pořídili nový 9,7-palcový iPad s podporou Apple Pencil a hledáte nějaké skvělé aplikace, které by vás s ní naučili pracovat? Nebo jste možná dlouholetý uživatel iPadu Pro a hledáte nové zkušenosti a aplikace, které jsou pro Apple Pencil optimalizované. Ať tak či onak, to, co pro vás dnes máme, je seznam našich oblíbených aplikací, které můžete s Apple Pencil používat.

Do seznamu jsme zahrnuli aplikace zaměřené na obojí - produktivnost i tvořivost - nicméně aplikací pro kreativitu je značně více. Kreativní aplikace jsou prakticky neomezené. Podívejme se tedy na několik iPad aplikací, které skvěle využívají Apple Pencil:

MediBang Paint - zdarmaMediBang Paint je bezplatná malířská aplikace, která využívá Apple Pencil. Po prvním otevření aplikace se setkáte s návodem na to, jak se dostat k jeho spíše zastrašujícímu, ale velmi bohatému rozhraní, a moje rada zní - věnujte tomu pozornost a nepodceňte ho. MediBangské rozhraní není pro profesionály, ale přesto vám uděluje více tvůrčí svobody s bohatou sadou nástrojů a hromadou možností, takže je z čeho vybírat. Díky více než 100 štětcům a více než 850 pozadím a texturám, které můžete ve svých výtvorech použít, vám MediBand Paint nabízí všestrannost a optimalizovanost.

Použití pera Apple Pencil v prostředí MediBang Paint se vyznačuje citlivostí, zvláště při malovaní, přičemž štětce zanechávají příjemné barevné tahy na digitálním plátně. Jak lze očekávat, MediBang Paint podporuje vrstvy, cloud synchronizaci a mnoho dalšího, ale některé funkce vyžadují vytvoření účtu MediBang (který je zdarma).

Adobe Illustrator Draw - zdarma/pro některé funkce vyžaduje předplatné Adobe CCJe opravdu těžké vybrat pouze jednu z vynikajících aplikací Adobe pro mobilní zařízení. Photoshop Express a Lightroom CC fungují dobře, ale pokud chcete něco skvělého, pak rozhodně sáhněte po Adobe Illustrator Draw. Je to úžasně všestranná aplikace, která vám umožňuje provádět vektorové kresby, jež pak můžete sdílet mezi Illustrator/Photoshop CC v počítači nebo notebooku.

Aplikace Adobe Illustrator Draw se může pochlubit komplexním systémem správy vrstev s podporou přejmenování, kopírování, sloučení a přizpůsobování jednotlivých vrstev. A potom je tu funkce 64x zvětšení obrazu a schopnost poslat editovatelný nativní soubor do Illustratoru nebo soubor PSD do Photoshopu.

Procreate - 249 KčProcreate je označována jako nejlepší kreslící aplikace na iPad pro profesionály. Jako taková je také placená, ale využívá Apple Pencil a tolik funkcí, že požadovaná cena 249 Kč je zcela opodstatněná. Procreate je aplikace, která se nejvíce přibližuje použití desktopové verze Photoshopu. Umožňuje v každém projektu obrovský počet vrstev, štětce lze plně přizpůsobit a uložit jako vlastní přednastavení a k dispozici je také čisté rozhraní založené na gestech.

Procreate také umožňuje exportovat vaše výtvory v mnoha různých formátech, jako jsou PSD, PNG, JPG nebo ve vlastním formátu Procreate v masivních rozlišeních až 16K pixelů na delší straně.

Adobe Photoshop Sketch - zdarmaPhotoshop Sketch je další Adobe aplikace v tomto seznamu, která skvěle využívá Apple Pencil. Není tak skvělá jako Procreate, ale je to dobrá volná alternativa. Disponuje chvályhodným počtem dostupných předvoleb a používá náklon a odlehčení tlaku tužky pro dosažení jedinečných výsledků. Také podporuje vrstvy a nabízí možnost exportovat vaše výtvory do mnoha různých formátů souborů a rozlišení.

Pokud již patříte do ekosytému Adobe, Sketch se stává ještě víc okouzlujícím, protože umožňuje uživatelům exportovat vrstvené soubory PSD do počítače Mac nebo PC pomocí Adobe Cloud a automaticky je načíst do desktopové verze Photoshopu.

Bamboo Paper - zdarma/nabízí nákupy v aplikaciBamboo Paper je jedním z nejkomplexnějších digitálních poznámkových bloků, které najdete na tabletech a chytrých telefonech, a přichází přímo od vůdců společnosti Wacom. Je to opravdu mnohem víc než jen poznámkový blok. Aplikace je nakloněna více směrem k produktivitě, ale kreativita v něm nechybí. Jedná se o digitální album, kde vizuálně vyjadřujete nápady s inkousty a barvami.

Hledáte-li notebook aplikaci s různými platformami, cloud synchronizací, nehledejte nic jiného než Bamboo Paper.

Bear - zdarma/nabízí nákupy v aplikaciBear je jedna z nejúspěšnějších aplikací v iOS. Využívá všechny dostupné funkce, vypadá skvěle a nabízí propracovaný nástroj pro práci s poznámkami. Bear také podporuje skicování, což znamená, že můžete použít Apple Pencil pro poznámky a náčrtky.

Výpis všech vlastností aplikace Bear by byl zbytečný, jelikož bychom na nějaké určitě zapomněli. Aplikace má pokročilý značkovací editor, který podporuje více než 20 programovacích jazyků, poskytuje odkazy Cross-Note pro rychlé odkazování na další poznámky, formátování jedním klepnutím pomocí klávesové zkratky, hashtagy pro snadné hledání poznámek podle klíčových slov a mnoho, mnoho více.

Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.04, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund