Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší kryty pro iPhone X

Sponzorované odkazy:Dobře, takže iPhone X je krásný, futuristický a zabalený do skla a lesklého kovu. Je také drahý, a to jak k nákupu, tak k opravě, pokud vám nechtěně upadne.

Strávit den, kdy se snažíte chránit své nahé děťátko - iPhone X - může být stresující. Pravděpodobně si budete chtít pořídit alespoň jeden kryt. Například z kůže, která zlepšuje přilnavost a chrání přístroj před náhodnými škrábanci.

Vybrali jsme některé z nejlepších krytů, které můžete získat pro váš prémiový Apple telefon.

Tenké a minimalistické


Spigen AirSkin - 599 Kč (Alza.cz)Spigen Air Skin se nám líbil od doby, kdy jsme ho poprvé použili na iPhonu 6. Někteří výrobci krytů tvrdí, že jsou to "tenké a lehké" pouzdra. Kryt je vyroben z tvrzeného polypropylenu - však víte, věci, z nichž jsou vyrobeny plastové nákupní tašky - neklouže. Zatímco neposkytuje mnoho ochrany, zlepšuje držení telefonu díky jeho matné struktuře. Je vhodný pro každodenní používání, kdy je málo šancí, že telefon spadne.

Ringke Slim - 395 Kč (Doopshop.cz)S o něco lepší ochranou, Ringke Slim je plastový kryt, který obalí všechny strany vašeho iPhonu X. Dostanete pěkný kryt, který ochrání telefon před náhodnými pády. Pokud si to přejete, na kryt lze připnout přihrádky na kreditní karty a další věci.

360 Degrees kryty


Olixar FlexiCover 360 Case - 759 Kč (Top4Mobile.cz)Jedná se o štíhlou plastovou dvoudílnou skořápku, která obklopuje telefon zepředu, zboku i zezadu. Je zde i třetí část - ochranný kryt z tvrzeného skla. Kryt nezakrývá tlačítka telefonu, abyste si udrželi pocit přitažlivosti a kovový dotek.

Speciální textury


Ringke Flow - 329 Kč (Smartcase.cz)Ringke Flow je TPU kryt se speciální strukturou, který jí dává tekutý vzhled. Můžete si vybrat ze tří různých barev, které v kombinaci s vlastním odstínem vašeho iPhonu budou mít velmi odlišný charakter, pokud na ně dopadne světlo.

Mujjo Leather case - 1 199 Kč (Easystore)Kůže nikdy nevyjde z módy. A pokud jde o výrobce krytů, kteří používají přírodní materiál, Mujjo patří k nejlepším. Kryt, který jsme pro iPhone X vybrali, je zcela čistý, což přináší velmi jemný pocit za prémiové příslušenství. Barvy jsou klasické - černá, a hnědá a nově i zelená, což je vítaná novinka.

Brnění


Spigen Rugged Armor - 499 Kč (CZC.cz)Nemohli bychom nezmínit o jedné nejlépe prodávané firmě Spigen. Rugged Armor je z dobrých důvodů oblíbeným fanouškem - je poměrně tenký, matný povrch působí skvěle v ruce a poskytuje velmi dobrou přilnavost a slušnou ochranu proti pádu.

Uzavíratelné kryty


Moshi StealthCover - 799 Kč (Electro World)Jedná se o dobře vypadající kryt pro iPhone X s poloprůhlednou přední částí. Můžete zkontrolovat svá upozornění bez otevření krytu,což vypadá docela stylově. Postranní magnet drží kryt zavřený, takže se vám volně neotevře a chrání obrazovku.

Decoded Leather 2in1 Wallet Case - 1 799 Kč (Alza.cz)Decoded Leather 2in1 Wallet v černé barvě je velmi luxusní pouzdro pro mobilní telefon iPhone X s mnoha kapsami pro karty a vizitky, kterými zastoupí peněženku. Prémiová Full-Grain kůže přináší dokonalý, nadčasový styl i maximální funkčnost, neboť kůže je nesmírně odolná proti opotřebení. Výhodou je možnost oddělení peněženky od zadního krytu telefonu a využívání i zvlášť. V celku se také nabízí jako stojan pro lepší výhled na displej telefonu.

Super armor


LifeProof Fre - 1 790 Kč (Alza.cz)LifeProof je dobře známý pro své robustní kryty a Fre je jeho vlajkovou lodí. Ochraňuje váš telefon zepředu i zezadu. Není sice super elegantní, ale je velmi spolehlivý.

TigraSport FitClic Neo Case - 749 Kč (Alza.cz)Ochraňte svůj iPhone X vysoce odolným krytem s originálním designem před pády, škrábanci a dalším mechanickým poškozením. Kompozitní konstrukce s polykarbonátovým jádrem v měkké TPU skořápce je vysoce odolná proti nárazům a představuje tak perfektní ochranu pro váš mobilní telefon. To ještě zdůrazňují zvýšené okraje krytu přesahující displej. Ochranný kryt TigraSport FitClic Neo Case je kompatibilní se všemi FutClic Neo držáky a dalším příslušenstvím. Současně není problém mobilní přístroj v krytu nabíjet či synchronizovat.

Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.04, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund