Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Zvěsti o novém LG G7 ThinQ

Sponzorované odkazy:


Na rozdíl od minulých let, kdy se společnost snažila představit své nové telefony dříve, než byli představeni její konkurenti, v současné době si LG dává opravdu načas s novým modelem 7. iterace svého vlajkového telefonu (který však nemusí být členem populární G série).

Ačkoli je zařízení stále utajené, existuje skromné množství spekulantů a pomlouvačů, kteří zbarvují další model LG v poměrně exponujících barvách. Veškeré zvěsti jsme se snažili ověřit a shrnout to, co očekáváme od údajného LG G7 ThinQ. Pojďme se na to podívat.

DesignLG G6 patřil mezi první zařízení s vysokým displejem 18:9 a efektivním vzhledem, který v dnešní době nazýváme "Bezelless design". Všeobecně očekáváme, že G7 bude ve svém trendu pokračovat a zdá se, že zprávy, které se zatím objevují na internetu, tento fakt potvrzují. Zatímco žádná důvěryhodná uniklá fotografie zatím není, přesto předpokládáme, že bude mít G7 velmi podobný design jako jeho předchůdci - G6 nebo dokonce V30.

Jak jste si již mohli všimnout, vypadá to, že bude mít nová G7 výřez na displeji. Neznamená to nutně, že by se u ní objevil OLED displej, ale k tomu se ještě vrátíme později.

Pokud jde o konstrukční materiály, můžeme bezpečně předpokládat, že bude dominovat sklo s kovem, protože sklo tvoří nejen přední, ale i zadní část.

Odolnost proti vodě a pádu jsou dvě další možné vlastnosti LG G7.

DisplejJak jsme již uvedli výše, s největší pravděpodobností bude mít G7 stejný poměr stran jako G6 - 18:9 (FullVision).

Určitě se bude jednat o displej Quad HD, to je téměř garantované. Společnost LG si již hrála s OLED displeji - třeba P-OLED displej na V30. Těžko tedy říci, zda do G7 zvolí LCD nebo OLED displej.

Nejnovější fámy tvrdí, že LG namísto OLED displeje použije LCD obrazovku, aby se minimalizovaly náklady. Vzhledem k tomu, že mobilní divize společnosti LG nebyla příliš úspěšná (pokud jde o výdělky), je to docela pochopitelné. Konkrétně by mohl být použit MLCD+ displej, který je o 35 % energeticky účinnější než běžný LCD displej, a navíc umožňuje vyšší jas.

Fotoaparát


Zde nebude žádné překvapení - podobně jako u G6 a G5, G7 bude jistě disponovat dvojitým zadním fotoaparátem, protože je tento hardwarový prvek základním a charakteristickým znakem vlajkových lodí jihokorejského výrobce. Regulérní a širokoúhlé fotoaparáty jsou pro generace výchozími. Je také třeba poznamenat, že LG zůstává jediným výrobcem vysokého postavení, který stále používá širokoúhlé fotoaparáty, protože se už téměř každý výrobce obrátil na delší teleobjektivy pro pokročilé portréty.


Nové fámy tvrdí, že zadní kamera by měla být vybavena duální konfigurací 16MP senzorů ve vertikálním směru.

Hardware


Tvrdí se, že obsahuje čtyři jádra běžící na frekvenci 2,85GHz a další čtyři taktované na frekvenci 1,8GHz. Jedná se o chipset Snapdragon 845, který je vybudován na 10nm výrobním procesu a měl by být mnohem rychlejší a výkonnější než jeho předchůdce. Špičkové telefony LG sice nevynikají svojí výdrží baterie, ale tato účinná čipová sada jistě pomůže novému LG G7 vytrvat déle a současně nabízet bezprecedentní výkon.

RAM a úložiště


Zatím neexistují žádné zvěsti o velikosti paměti RAM, ale je jisté, že to bude minimálně 4GB. Spekulanti tvrdí, že obyčejná G7 bude obsahovat 6GB RAM a G7+ 8GB RAM. A to stejné platí i pro úložiště - 64GB je již standardem pro vlajkové telefony, takže můžeme předpokládat, že G7 přijde s alespoň tak velkým úložištěm.

Baterie


Model G7 by mohl běžet na 3,000mAh baterii, což je standard pro menší vlajkové telefony. Například Galaxy S9 má kapacitu baterie 3,000mAh a shledáváme velmi pravděpodobné (a smutné), že se LG v tomto ohledu nepokusí překonat svého velkého rivala.

Cena a datum vydání


K představení dojde 2. května v New Yorku a 3. května v Soulu. Ve skutečnosti budou obě prezentace probíhat současně, ale jelikož jsou metropole v rozdílných časových pásmech, bude se lišit i samotné datum. Kdy se telefon dostane na trh ovšem zatím není jasné.

Co se ceny týče, měla by se pohybovat okolo 17 800Kč, což je asi o dva tisíce více než u G6. Pokud se k nám dostane i G7+, který má nabídnout větší operační systém a vnitřní paměť, jeho cena stoupne na 19 000Kč.

Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.04, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Zvěsti o novém LG G7 ThinQ" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Zvěsti o novém LG G7 ThinQ (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 28.04. 2018 - 03:42:56
pandora jewelry [www.jewelry-pandora.org.uk]
skechers shoes [www.skechers-sale.us.com]
curry shoes [www.curry-shoes.us]
kyrie 4 [www.kyrie4-shoes.us.com]
wholesale nfl jerseys [www.wholesalenfljerseyscheapnfl.us.com]
kyrie 3 [www.kyrie3s.us.com]
skechers shoes [www.skechers-sale.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Zvěsti o novém LG G7 ThinQ (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 04.05. 2018 - 04:16:25
valentino shoes [www.valentino-shoes.us]
curry 4 [www.curry4s.us]
the north face outlet online [www.thenorthfaceoutletonline.us.com]
birkin bag [www.birkin-bag.us]
pandora charms [www.pandoras-charms.us.com]
yeezy beluga 2.0 [www.yeezybelugav2.us]
birkenstocks [www.birkenstocks.us.org]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.51 sekund