Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší Android hry zdarma

Sponzorované odkazy:


Smartphony jsou kapesní počítače, o kterých jsme snili již v devadesátých letech. Nejen, že jsou skvělé pro brouzdání na internetu, chatování a posílání e-mailů na cestách, ale dokážou také sami rozjet hru.

Tuny a tuny nových her se každý den objevují na iOSu i Androidu. Některé jsou placené, ale větší část z nich je zdarma. A jak můžete odolat tolika hrám, za které nemusíte platit?

Ale, jak jsme zmínili, existuje spousta her. Jen pomyšlení na to, že mezi nimi hledáte a vybíráte ty nejlepší, je skličující. Vzali jsme to tedy za vás a vybrali nejlepší bezplatné hry, které jsou poměrně nové, tak se na ně teď pojďme společně podívat.

Shadow Fight 3V pořadí třetí hra ze série o boji proti stínům je teď... méně stinná. Opravdu, vaše postava má totiž barevné oblečení a dokonce i tvář!

Shadow Fight je velmi hladká bojová hra vyvinutá speciálně pro mobilní telefony s dotykovou obrazovkou. Tudíž je o dost méně "bolestivé" se hru naučit a být v ní dobrý. Spousta lidí je tak závislá na jejich "Shadow Fighting".

Hra obsahuje dlouhý single player příběh jednoho hráče, ale také multiplayerové souboje pro více hráčů. Samozřejmě, že hra je o sbírání výbavy a vystrojování hrdiny, a to buď broušením nebo placením za prémiové truhly.

PUBG MobilePoté, co byla nesčetněkrát okopírována, battle royale hra, která odstartovala celé to šílenství, konečně dorazila do mobilních telefonů. Vlastně se jedná o kopii PUBG provedenou subdodavatelem Tencent, ale přesto má originální razítko původního tvůrce.

Hrajete za velmi dobře navrženého střelce z pohledu třetí osoby, se dvěma tlačítky pro každý z vašich palců, což usnadňuje střelbu a pohyb v různých situacích.

South Park: Phone DestroyerPrvní oficiální hra South Park na mobilních telefonech je kombinací strategie v reálném čase se sběratelskou karetní hrou, která přináší to nejlepší z obou žánrů. Podobně jako u PC/konzolové hry v South Parku (The Stick of Truth and the Fractured But Whole), budete hrát za nováčka zvaného "Douchebag". Hratelnost, ačkoliv je jedinečná, má stejný předpoklad jako mnoho dalších CCG her - vyžaduje, abyste vyčerpali nepřátelovy životy v multiplayerových PVP bitvách.

Animal Crossing: Pocket CampKlasický Nintendo 64 nedávno vyznamenal i mobilní zařízení a pro hráče, kteří žijí a dýchají pro Nintendo, je Animal Crossing: Pocket Camp je nutností. Stejně jako v původní hře se učíte roli manažera kempu a trávíte čas se svými oblíbenými antropomorfními kamarády. Takže pokud chcete plýtvat časem, tato hra je ideální!

The Sims MobileThe Sims je překvapivě úspěšná franšíza, vzhledem k tomu, že je založena na tom, abyste pomáhali svým lidským mazlíčkům uspět v práci, ve vztazích, večírcích,.. a zkrátka v tom, aby žili svůj život správně. Je však známo, že tuna lidí, kteří tuto hru hráli, mučili své simíky prodejem veškerého nábytku a nechali je spát na prázdném pozemku. Takže ano, dalo by se říci, že hra nabízí pro každého něco.

V loňském roce se hra konečně dostala i do mobilních zařízeních, takže se můžete starat o své tamagochi simíky i na cestách.

Arena of ValorNa rozdíl od některých dalších mobilních MOBA, které se snaží zaměřit na menší potyčky, jde o 5v5, ale zápasy jsou v rychlém tempu - chaotické a plné zkázy. Koneckonců, jedna hra si nemůže dovolit trvat déle než čtyřicet minut.

V současné době ve hře existuje 40 hrdinů, včetně řady rozpoznatelných DC hrdinů a záporáků. Seznam ale stále roste.

Last Day on Earth: SurvivalJedná se o dobře provedenou hru se solidními ovládacími prvky a animacemi. Vytvoříte základní tábor a vydáte se na neznámé území, abyste bojovali s divočinou, zachránili materiály a upgradovali svého hrdinu a vaše živobytí. K dispozici je také multiplayer - jak ve formě co-op, tak v PvP.

Sonic ForcesNekonečná runner hra v Sonic vesmíru. Můžete si ji zahrát v konkurenčním multiplayeru, kde je vaším cílem vyhrát závod, sbírat co nejvíce kroužků a případně tlačit některé z vašich protivníků do překážek. A pokud se vám narážení do protivníků zdá moc osobní, je zde i celý arzenál min, ohnivých koulí a dalších otravných věcí, které lze házet na vaše nepřátele. No není to zábava?

Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.04, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund