Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

4 nejlepší Android aplikace pro ochranu osobních údajů

Sponzorované odkazy:


Soukromí je dnes velký problém. Lidé si mnohem více uvědomují svůj nedostatek soukromí než kdy dříve. Podívejme se proto na nejlepší aplikace pro ochranu osobních údajů na systému Android!

Smart AppLock (SpSoft) - zdarma


Applock je vynikající ochranou soukromí. Existuje halda aplikací tohoto druhu, my vám ale doporučujeme Applock od společnosti SpSoft. Zabraňuje tomu, aby neoprávněné osoby mohly volně otevřít vaše aplikace. Jednoduše si zvolíte aplikace, které chcete uzamčít pod vámi zvoleným heslem. Je však důležité si uvědomit, že tyto aplikace nejsou bezchybné. S dostatkem času a úsilím se dají obejít. Odvedou však dobrou práci, pokud se vám do telefonu snaží dostat například váš přítel či dítě. Mnoho z těchto aplikací je zdarma s možností upgradu na pro verzi. Některé z nich také obsahují další funkce, jako je fotografování lidí, kteří zadali vaše heslo špatně.DuckDuckGo Privacy Browser - zdarma


Společnost DuckDuckGo se domnívá, že internet by neměl být místem, kde na každém rohu číhá nebezpečí. Zajistit si tam patřičné soukromí by mělo být stejně samozřejmé jako zatáhnout žaluzie.

DuckDuckGo Privacy Browser je webový prohlížeč. Umožňuje vám přístup k webu trochu bezpečněji než obvykle. Aplikace zablokuje veškeré skryté špióny, které najde, a ukáže vám, které hlavní reklamní sítě vás v průběhu času špiclují, abyste měli přehled o těch, kteří chtějí mít přehled o vás. Dále nutí stránky, aby pokud možno používaly šifrované připojení, a chrání tak vaše údaje před zvědavci, jako jsou poskytovatelé internetových služeb.

Při návštěvě stránek vám DuckDuckGo ukazuje příslušné skóre soukromí (od A do F). Na první pohled tak vidíte, jak jste chráněni. V podrobnostech si můžete najít, kdo se vás snaží sledovat, a zjistíte, jak aplikace posílila mechanismy příslušné stránky na ochranu soukromí. Skóre soukromí se počítá automaticky na základě výskytu skrytých sledovacích sítí, dostupnosti šifrování a postupů pro ochranu soukromí, které stránka používá.Firefox Focus - zdarma


Nový Firefox Focus automaticky blokuje široké spektrum sledovacích prvků — od chvíle, kdy ho spustíte, do sekundy, kdy jej zavřete. Jednoduše vymaže vaši historii, hesla a cookies, aby vás nesledovaly věci, jako nežádoucí reklamy. „Soukromé prohlížení“ není ve většině prohlížečů komplexní nebo jednoduché k použití. Focus je další úroveň ochrany soukromí, která je zdarma, neustále aktivní a neustále na vaší straně — stojí za ní totiž Mozilla, nezisková organizace bojující za vaše práva na Webu.

Vývojáři tvrdí, že také zlepšuje rychlost prohlížení. Její charakteristický rys je funkce jednoho tlačítka. Jednoduše stisknete tlačítko a vaše historie zmizí. Jak úhledné.Musicolet - zdarma


Musicolet je zajímavý hudební přehrávač. Přehrává vaši uloženou hudbu bez jakýchkoli starostí. Aplikace se může pochlubit několika funkcemi, jako jsou podpora playlistů, tvorba alb a tag úpravy. Všechny tyto funkce dokáže spravovat i bez připojení k internetu. Hudební aplikace většinou nenarušují soukromí lidí, přesto je ale pěkné, že existuje nějaká aplikace, která vaše soukromí chrání. Je to zcela bezplatná aplikace a je bez reklam.ProtonVPN


VPN aplikace patří k nejlepším aplikacím pro ochranu soukromí. Umožňuje připojení k virtuální síti, která skryje, co děláte ze skutečné sítě. To vám v podstatě umožňuje brouzdat na internetu bez toho, aby někdo věděl, jaké stránky navštěvujete. Je to skvělá aplikace pro lidi, kteří potřebují něco zaplatit online nebo řeší jiné citlivé věci, které nechtějí, aby jejich IP adresa poskytovala (nebo aby k tomu měl přístup kdokoli připojený k veřejné WiFi).Jedno je jisté: své soukromí byste si měli chránit. V dnešní době je to velmi obtížné a tyto aplikace vám mohou pomoci.

Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 14.05, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund