Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

OnePlus 6

Sponzorované odkazy:


Čtyři roky - to je doba od oficiálního představení OnePlus One. Některými nenáviděný a některými milovaný, telefon si nakonec vydláždil cestu k vlajkovým lodím. OnePlus vyrostl z málo známého čínského telefonního podniku, který měl jen pár zaměstnanců, do světové firmy, která má nyní miliony stoupenců.

16. května společnost OnePlus představila svůj nejnovější smartphonoe - OnePlus 6. Je to nástupce modelů OnePlus 5 a 5T, které nabízejí skvělé specifikace za rozumnou cenu, vzhledem k tomu, že dnešní ceny trendy vlajkových lodí se pohybují mezi 20-25 000 Kč. Ale o cenách později. Pojďme se nyní podívat na vše, co dělá OnePlus 6 speciálním.

Design


Ať se vám to líbí nebo ne, OnePlus 6 přijal konstrukci "sklo na kov", což je dnes mezi smartphony velmi populární. Gorilla Glass 5 pokrývá přední a zadní část, zatímco kovový rám obklopuje strany telefonu. V dolní části najdete 3,5mm jack konektor, jeden reproduktor a port USB-C. Na zadní straně se pak nachází snímač otisku prstů a vyčnívající duální fotoaparát.Poprvé OnePlus nabízí odolnost proti vodě, přestože přesné hodnocení IP zůstává nejasné. Jediné, co víme, je, že zařízení OnePlus 6 může být bezpečně používán v dešti a měl by přežít v louži vody.

OnePlus nabízí svoji nejnovější vlajkovou loď ve třech barvách, nazvané Mirror Black, Midnight Black a limitované Silk White.

I když má OnePlus 6 větší 6,3-palcový displej, je v podstatě stejně velký, jako jeho předchozí model. Zde máte porovnání velikostí s OnePlus 5T a s jeho některými rivaly:Displej


Jak jsme již očekávali, OnePlus 6 má displej pokrývající téměř celou přední stranu, má ale také výřez v horní části, kde se nachází přední fotoaparát. Pokud je to pro vás příliš rušivé, měli byste být schopni maskovat tento výřez tím, že si tam nastavíte černé pozadí, ale to nebude možné do plánované OxygenOS aktualizace.

Pokud jde o specifikace, jedná se o displej AMOLED, která se rozkládá téměř 6,3 palce diagonálně, s vyklenutými rohy přidanými pro extra eleganci. Rozlišení je 1080x2280 pro extrémně vysoký poměr stran 19:9.Software a rozhraní


Na OnePlus 6 běží nejnovější Android 8.1. OxygenOS také obsahuje známé funkce, jako je režim čtení, který optimalizuje nastavení obrazovky pro zřetelnější text a gesta na obrazovce. Režim hry (dříve režim DND pro hry) ztlumí upozornění a dává přednost hře, kterou hrajete. Dále je zde funkce odemknutí pomocí obličeje jako alternativa kódového uzamčení nebo snímače otisku prstů na zadní straně.

Procesor a úložiště

Jak zdůrazňuje výrobce, OnePlus 6 je telefon postavený pro rychlost. Tato rychlost je doručena nejlepší platformou Qualcomm, a to konkrétně Snapdragonem 845, který je spárován se 6 nebo 8 GB paměti RAM. Základní úložiště činí 64GB, ale můžete si pořídit model i s 128GB nebo 256GB.

Fotoaparát

Model OnePlus 6 je vybaven hlavním 16MP fotoaparátem se clonou F1,7. Zatímco jsou tyto specifikace totožné s loňským modelem 5T, 6 má nový snímač obrazu s většími pixely o velikosti 1,22 mikrometru. To by mělo zajistit jasnější snímky, zvláště při slabém osvětlení.

Sekundární kamera má 20MP F1,7 a dovoluje na snímky použít bokehové efekty. Na přední straně se nachází 16MP fotoaparát.

Díky pokročilému hardwaru získal OnePlus 6 schopnost natáčet 4K video rychlostí 60 snímků za sekundu, stejně jako někteří z jeho nejlepších konkurentů, včetně iPhone X a Galaxy S9 +. Dalším novým rysem je dramatický režim pomalého pohybu, který snímá 480 snímků za sekundu v rozlišení 720p.

Baterie

Zde je oblast, která nezaznamenala výrazné zlepšení. OnePlus 6 ve skutečnosti nabízí stejnou kapacitu baterie - 3 300mAh - jako jeho předchůdce. Na druhou stranu, technologie OnePlus Dash Charge nabíjí baterii rychle, i když je telefon aktivně používán.

Cena a datum vydání

Nebudete muset čekat dlouho, OnePlus 6 má být v Evropě vydán 22. května 2018. Cena začíná od 11 590 Kč pro verzi 6GB RAM + 64GB paměti. Není však 100%.


Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 19.05, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund