Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Zvěsti o telefonu Motorola Z3

Sponzorované odkazy:


Nový model Moto Z3 je již za rohem: Moto - společnost, která je nyní vlastněna společností Lenovo - udělala z odhalování série Z tradici. Představuje nejvyšší třídy svých telefonů na začátku června a tento rok tak nebude výjimkou.

Naštěstí však nemusíte čekat na to, jak budou nové telefony Moto Z3 vypadat: zvěsti a uniklé dokumenty nasnímaly téměř kompletní obraz nadcházejícího zařízení.

Od Moto Mods až po výkonnější hardware a vylepšení fotoaparátu, zde naleznete vše, co již o nadcházejícím Moto Z3 víme.

Přednosti:

 • Super tenké hlinikové tělo
 • Podpora Moto Mods
 • 6-palcový AMOLED displej 18:9
 • Duální fotoaparát
 • 3 000mAH baterie

  Design a displej


  Zatímco většina, ne-li všechny vlajkové lodě z roku 2018, přicházejí se sklem na přední i zadní straně, očekává se, že Moto Z3 bude mít zadní kryt stále kovový. Kovová zadní strana není sama o sobě špatná věc: je silnější a samozřejmě se jen tak nerozbije jako sklo, nicméně neumožňuje některé funkce, jako je bezdrátové nabíjení. Co však podporuje, je podpisový systém Motorola Moto Mods, v němž na zadní straně telefonu přepínáte mody, které zvyšují jeho schopnosti a poskytují superpower (více informací níže).

  Řada Moto Z3 má také jednu z nejtenčích konstrukcí, které byly kdy vytvořeny na úkor baterie o menší kapacitě - 3 000mAh. Tenké tělo je pro moduly firmy nezbytné, protože některé z těchto modulů jsou poměrně velké, takže v kombinaci se štíhlým telefonem celá směs nevypadá tak ohromně giganticky.

  Jedna zásadní věc, kterou na Moto Z3 nenaleznete, je konektor pro sluchátka, což pro nás ale není překvapení: loňské modely Moto také dorazily bez konektoru pro sluchátka a tento rok budete muset spoléhat na USB-C pro drátové sluchátka nebo jen na ty bezdrátové.

  Moto Mods


  Při představení prvního Moto Z společnost slíbila, že se bude držet myšlenek na Moto Mods alespoň tři roky, což je dostatek času na to, aby vývojářům těchto modulů zaručil určitou stabilitu a aby signalizovali, že se nejedná jen o úlet. Jsme rádi, že Moto drží své slovo a Moto Z3 podporuje Moto Mods. Jedná se o telefon třetí generace, která touto funkcí disponuje, takže nevíme, zda bude společnost v budoucnu mody ještě používat, ale v současné době jsou úspěšné.

 • Moto Z “Power” Edition: Bundled Battery Moto Mod
 • Moto Z “Style” Edition: Bundled Style Shell
 • Moto Z “Gamepad” Edition: Bundled Gamepad Mod
 • Moto Z “Projection” Edition: Bundled 70-inch Projector Mod


 • Specifikace


  Co se týče specifikací, očekává se, že bude představeno několik Moto Z3 modelů, které budou mít ve svých specifikacích lehké rozdíly.

  Moto Z3 Play je mainstream model, o kterém se ví nejvíce informací, a zatímco se od něj očekává, že bude působivým telefonem, ve skutečnosti nebude mít procesor vlajkové lodi. Moto Z3 Play bude představen s čipem systému Qualcomm Snapdragon 636 spolu s pamětí 4GB RAM a s kapacitou úložiště 32GB/64GB, což je dobrá kombinace, ale rozhodně není na stejné úrovni jako čip Snapdragon 845.

  Základní kapacita úložiště 32GB také nabízí méně než tradiční vlajkové lodě z roku 2018, které se nyní běžně dodávají s 64GB, tudíž jsme přinejmenším spokojení s tím, že Moto nabízí slot pro microSD kartu.

  Fotoaparát


  Na zadní straně Moto Z3 Play nalezneme duální fotoaparát s podporou portrétního režimu. Sekundární kamera bude používána pro získání potřebných informací o hloubce v obraze, která se využívá k oddělení objektu od pozadí a vytváří tak efekt podobný efektu DSLR.

  Existuje několik dalších nových funkcí ve fotoaparátu Moto Z3: bodová barva zbarví pouze část obrazu a vše ostatní zůstane černobílé; cutout mode vám umožní pořídit snímek a nahradit pozadí jiným obrázkem - jako jednoduchý výrobce koláží; scan text naskenuje dokumenty nebo vizitky; a nakonec je zde i plně manuální režim s různými ovládacími prvky, jako je ISO, vyvážení bílé a rychlost závěrky.

  Datum vydání telefonu


  Představení telefonu bude pravděpodobně probíhat na začátku června a samotné vydání telefonu by se mělo uskutečnit koncem června.  Zdroj:

  Sponzorované odkazy:
  Publikováno: 24.05, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
   

  Hodnocení článku

  Průměrné hodnocení: 0
  Účastníků: 0

  Zvolte počet hvězdiček:

  Výborný
  Velmi dobré
  Dobré
  Povedený
  Špatné

  Možnosti

  K tomuto článku není možné vložit komentář.
  Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund