Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší smartwatche 2018

Sponzorované odkazy:


Rok 2018 se vykresluje jako zajímavý rok pro nositelnou elektroniku. Společnost Google nedávno změnila značku Android Wear na platformu Wear OS a plánuje spustit do konce roku tři smartwatche značky Pixel. Vydáním zcela nového chipsetu Snapdragon společnosti Qualcomm, který je speciálně pro nositelnou elektroniku, a zvěstmi o nadcházejícím smartwatchu společnosti Samsung se systémem Wear OS, rok 2018 skutečně vypadá jako skvělý rok pro tuto oblast.

Takže, jaké jsou nejlepší smartwatche, na které se můžete těšit v roce 2018? Je tu hned několik kandidátů, o kterých víme, ačkoli mnoho dalších bude teprve ohlášeno. Tudíž vám představíme nejlepší smartwatche, které vyšly/vyjdou v letošním roce a my o nich máme nějaké informace.

Samsung Galaxy Watch (a.k.a Gear S4)


Dosavadní oděvní sestavy společnosti Samsung jsou rozděleni pod sekcemi Gear a Gear Fit. To jsou označení, které společnost používala pro různé příslušenství pro telefony a menší zařízení, ale zdá se, že pokud jde o fitness trackery a smartwatche, věci se mohou v roce 2018 změnit, neboť Gear S4 s největší pravděpodobností přijme označení "Galaxy Watch".

Vzhledem k obrovskému úspěchu řady smartphonů společnosti Samsung - jak v segmentu vlajkové lodi, tak v segmentu středního rozsahu - by dávalo smysl, aby společnost označovala své nositelné výrobky pod stejnou značkou. Pojmenování "Galaxy" je široce uznávané a spojené se společností Samsung, a co víc, "Galaxy Fit" by mohlo naznačovat možného nástupce modelu z roku 2016 - Gear Fit 2.

Očekává se, že bude mít model Galaxy Watch kulatý design jako Gear S3 a S2, protože inteligentní uživatelské rozhraní společnosti Samsung je nyní perfektně přizpůsobeno rotujícímu panelu, který je od S2 stálý a pevný. Je však možné, že se bude jednat o první Samsung smartwatch, který bude dostupný ve dvou velikostech. Všechny zvěsti poukazují na jeden design, který bude dostupný v menší a větší velikosti, podobně jako Apple Watch. Zatím však nepadlo žádné slovo o tom, zda přijde i v "klasické" a "sportovní" verzi, jak tomu bylo u Gear S2 a S3.Apple Watch Series 4


Stejně jako v případě modelu Galaxy Watch se očekává, že nové hodinky Applu nebudou mít velký odklon od předchozích modelů, jelikož si zachovají současný obdélníkový design, nicméně můžou mít větší obrazovku. Podle nedávných zvěstí hodinky Apple Watch Series 4 přijdou s obrazovkou o 15 % větší než její předchůdci.

Když už je řeč o obrazovce, Apple pracuje na vlastních displejích microLED v tajném zařízení v Kalifornii, přičemž je Apple Watch hlavním kandidátem na první implementaci této technologie. Současné modely mají OLED displej, takže přepnutí na novou technologii by přineslo mnoho výhod, jelikož microLED panely jsou tenčí, spotřebovávají méně energie a jsou schopny dosáhnout vyššího jasu než OLED displeje.

Další zajímavá zvěst, která obklopuje nový produkt Apple Watch, je možná implementace modulárních pásů. Jedny takové modulární hodinky by například mohly obsahovat baterii, fotoaparát a dokonce i sekundární displej, aniž by skutečně zvyšoval objem samotných hodinek.Samsung Wear OS (Android Wear) watch


Nedávno jsme slyšeli fámu, která tvrdí, že společnost Samsung vyvíjí inteligentní smartwatch Wear OS. Tato zvěst je v souladu s nedávnými tvrzeními společnosti Qualcomm, že Google a "několik partnerů" vyvíjejí řadu produktů, které předvedou schopnosti nové čipové sady Snapdragon a upravené Wear OS. Samsung a Google se již v minulosti spojili v práci na různých zařízeních Nexus, takže další spolupráce nejsou vyloučené.Google Pixel Watches


Android smartwatche na tom v tuto chvíli nejsou nejlépe. Vzhledem k propadlé popularitě a klesajícímu prodeji se společnost Google nedávno rozhodla vytvořit nový Android Wear pod názvem Wear OS v naději, že bude schopna obrátit na novou stránku a znovu získat oporu na trhu s dominancí watchOS a Tizen.

Vedle rebrandingu OS, Google také pracuje na jeho vylepšení, aby lépe konkuroval nabídkám Applu a Samsungu - bohatým na funkce. Ještě před letními prázdninami by tak měly být vydány tři (ano, opravdu tři) hodinky Google Pixel.Huawei Watch 2 (2018)


Huawei dlouho tvrdí, že pracuje na nástupci svého modelu smartwatche z roku 2017. Zdá se však, že společnost ještě není připravena na označení '3' a bude místo toho vydávat Huawei Watch 2 2018. Už víme, jak budou hodinky vypadat, jelikož uniklo spoustu důkazů, a nedočkáme se přílišného odklonu od loňského designu. Vypadá docela přesně stejně, jen je sportovnější a údajně obsahuje i stejný hardware - čipovou sadu Qualcomm 2100, která je spárována se 768MB paměti RAM a 4GB vnitřní paměti. Má dokonce stejný ohniskový 1,2-palcový displej s rozlišením 390x390. Největší rozdíl mezi Huawei Watch 2 2018 a jeho předchůdcem bude začlenění podpory eSIM.Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.05, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.48 sekund