Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Moto Z3 Play

Sponzorované odkazy:


Modely Moto Z Play byly vždy podceňovány a zastíněny vlajkovou lodí Moto Z. Letošní model - Moto Z3 Play - pokračuje v posunu dopředu pro Lenovo tím, že přijal trendy, které jsme za poslední rok viděli: duální fotoaparát a vyšší displej.

Design


Je věnováno spoustu pozornosti designu modelu Moto Z3 Play, protože se dá snadno zaměnit za vlajkovou loď s prémiovou konstrukcí, která má 2.5D sklo na přední a zadní straně a je zasazena do řady leštěných hliníkových rámů. Jeho celkový vzhled se nepohybuje příliš daleko od svých předchůdců. Proto očekávejte, že se opět dočkáme vyvýšeného fotoaparátu a pinových konektorů. A i když tento model není technicky voděodolný ponořením do vody, nadále může odolávat drobným střetům s vodou, protože je vybaven obvyklým povlakem odolným proti stříkající vodě p2i.


Co však skutečně vyniká na designu modelu Moto Z3 Play, oproti jiným telefonům, je to, jak je nyní snímač otisků prstů umístěn na pravé straně telefonu - na rozdíl pod displejem, kde je typicky umístěn. Přístup k němu se nezdá být žádným problémem, ale nedá se popřít, že je to nezvyklé.

Bohužel, z telefonu zcela odstranili konektor na sluchátka!Displej


Moto Z3 Play má 6-palcový AMOLED displej s rozlišením 2160 x 1080 a s poměrem stran 18:9, chráněným sklem Gorilla Glass 3., což zní velmi dobře, protože nese mnoho skvělých vlastností, které jsou příjemné pro oči. Díky bohatým tónům barev, širokým pozorovacím úhlům a přiměřené viditelnosti postačí pro téměř jakoukoliv aplikaci. Rozdíl zde však spočívá v tom, že tento model má ještě větší displej bez toho, aniž by došlo ke změně celkové velikosti telefonu.Uživatelské rozhraní


Na telefonu běží Android 8.1 Oreo, kde Lenovo přidalo mírné vylepšení ve formě tlačítka nav, které nahrazuje typické tlačítka Androidu. Implementace s jedním tlačítkem nav je velmi podobná novým gestům zabudovaným do systému Android P, protože lze provádět funkce, jako je například návrat na domovskou obrazovku, přístup k nabídce posledních aplikací a dokonce i provedení funkce zpět.

Nejsme příliš překvapeni tím, že Moto Z3 Play využívá technologii Qualcomm Snapdragon 636 SoC, která je spojena se 4GB RAM paměti a začíná s 32GB interním úložištěm.

Fotoaparát

Moto Z3 Play znovu následuje trendy a přináší duální fotoaparát, který se rozkládá na hlavní 12MP f/1.7 fotoaparát a na sekundární 5MP. Tato kombinace umožňuje telefonu zachytit portrét. Není to nic, co jsme předtím neviděli, nicméně se jedná o první telefon s podporou technologie Google Lens - tato funkce umožňuje inteligentní detekci scén a poskytuje relevantní informace týkající se toho, co fotografujete.

Přední fotoaparát má 8MP, která také podporuje portrétní režim.Baterie


Zde není žádná změna, telefon má baterii s kapacitou 3000 mAh. Optimalizace softwaru Snapdragon 636 však poskytuje lepší životnost než jeho předchůdce.

Očekávání


Moto Z3 Play bude k dispozici ve Spojených státech prostřednictvím dopravců jako Sprint a US Cellular, nicméně odemčená verze bude prodávána prostřednictvím maloobchodů, jako jsou Best Buy, Target, Walmart a mnoho dalších. V Brazílii se začne prodávat v přepočtu za 13 tisíc korun a brzy by se měl také podívat do Evropy, kde se cena nebude příliš lišit.

Tam, kde byli jeho dva předchůdci považováni za podhodnocené telefony, je pro nás těžké přijít s touto myšlenkou i pro telefon Moto Z3 Play, jelikož OnePlus 6 stále nabízí o něco atraktivnější balíček. Moto Z3 Play vypadá jako špičkový telefon, když s ním přijdete do styku. Nicméně, když vezmeme do úvahy jeho cenu, nová měřítka stanovená OnePlusem 6 nezaručují, že je Moto Z3 Play tak přesvědčivý - dokud nepreferujete jeho modulární design více než cokoliv jiného!

Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.06, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund