Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6262
Komentářů: 1504

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jsme SMART s myAVIS hlásí ppm czech

Sponzorované odkazy:


Tisková zpráva: Kvados, 23. října 2006

Mobilní informační systém myAVIS™ uspěl v náročném tendru na dodávku mobilního řešení pro společnost ppm czech zabývající se monitoringem trhu. Mobilní řešení myAVIS™ se tak stává důležitou součástí řešení pro SMART TEAM, který v terénu zajišťuje ppm pro společnost AHOLD. Kontrakt zahrnuje více jak 100 mobilních uživatelů a bude tradičně rolloutován do dalších zemí – Slovenska, Polska, Maďarska a Ruska.

O společnosti ppm czech
Společnost ppm czech je jednou z nejvýznamnějších společností na středoevropském trhu zbývající se store checkingem a monitoringem trhu. Současně je také provozovatelem prodejních týmů, promotérů, merchandiserů a hostesek. Společnost ppm czech na evropském trhu nabízí nejen bohaté a rozsáhlé zkušenosti v sektoru rychloobrátkového zboží, ale také nejširší škálu kvalitních a zkušených pracovníků spolu s okamžitým pokrytím požadovaného území zajištěného jedinečným týmem stálých a zkušených lokálních area manažerů. Společnost ppm czech dosahuje vysoké kvality zabezpečení projektů díky rozsáhlému a velice stabilnímu týmu zaměstnanců spolu s rozsáhlými a inovativními investicemi do elektronického sběru a vyhodnocení dat. Mezi klienty společnosti patří nejvýznamnější nadnárodní výrobní a obchodní společnosti.

O společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o.
KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. se úzce se specializuje na vývoj, distribuci a implementaci mobilního informačního systému myAVIS™. Společnost aktivně působí na většině trhů Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení nebo rozsáhlé sítě obchodních partnerů v oblasti vývoje mobilních řešení pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. je držitelem Microsoft Gold Certified partner s kompetencemi Mobility Solutions a ISV Software Solutions, je také Hewlett Packard Prefered Partner 2006 se statutem ATeC - Autorizované technologické centrum HP, T-Mobile Solutions partner a Autorizovaný partner společnosti O2 Telefonica.

myAVIS™ je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVIS™ je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováván v serverové aplikaci systému myAVIS™. Mobilní uživatelé využívají mobilní zařízení PDA s aplikací myAVIS™ Client, která jim umožňuje získávat informace a instrukce z centrály a zároveň provádět v průběhu obchodních návštěv sběr požadovaných dat. myAVIS™ je certifikován nezávislou testovací organizací jako řešení s právem používat logo Designed for Windows Mobile.

KVADOS Mobile Solutions s.r.o.
Pivovarská 4/10, 701 00 Moravská Ostrava, Česká republika Tel.: +420 596 126 210 (211), E-mail: business@myavis.com www.myavis.cz, www.myavis.com

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 24.10, 2006  Autor: Josef Tkáč   Téma: Tiskové zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Tiskové zprávy

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund