Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6262
Komentářů: 1504

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

KVADOS: Nová generace myAVIS"

Sponzorované odkazy:


Bleskový průzkum nové generace myAVIS™ a Microsoft Dynamics CRM na Retail Summit 2007HLEDÁME NEJVĚTŠÍHO RETAILOVÉHO EXPERTA!, tak zněl název Bleskového průzkumu nové generace, který proběhl na 13. ročníku Retail Summit 2007. Společnost KVADOS Mobile Solutions, přední dodavatel profesionálních mobilních informačních systémů, společně s Incoma Research, předním dodavatelem služeb v oblasti marketingového výzkumu a poradenství v řadě segmentů trhu, spojili přednosti mobilního řešení myAVIS™ a Microsoft Dynamics CRM. Výsledkem bylo sofistikované moderní řešení, díky kterému všichni účastníci Retail Summitu 2007 velice rychle znali zajímavý výsledek názorů předních expertů z Retailu a zároveň získali konkrétní jméno Retailového experta, který prokázal největší znalosti z dané problematiky. Na základě výsledků průzkumu odborníci předpokládají, že během příštích dvou let budou řetězce propagovat jako svou přednost u zákazníků téměř z 60% jiné hodnoty než nejnižší cenu. hrefZde si můžete prohlédnout další zajímavé výsledky Bleskového průzkumu:

http://demo.myavis.cz/Retail2007/default.asp?pid=2

Spojením výhod profesionálního mobilního informačního systému myAVIS™ a zákaznicky orientovaného systému Microsoft Dynamics CRM 3.0 vznikl moderní nástroj pro podporu rozhodování, díky kterému se na minimum zkrátil proces získávání dat z terénu, přenos do centrály, analýza a výsledná transformace dat na informace.

O Retail Summit 2007: http://www.retail21.cz/summit/default.asp

O společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o.
KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. se úzce specializuje na vývoj, distribuci a implementaci mobilního informačního systému myAVIS™. Společnost aktivně působí na většině trhů Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení nebo rozsáhlé sítě obchodních partnerů v oblasti vývoje mobilních řešení pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. je držitelem Microsoft Gold Certified partner s kompetencemi Mobility Solutions a ISV Software Solutions, je také Hewlett Packard Preferred Partner 2007 se statutem ATeC - Autorizované technologické centrum HP, T-Mobile Solutions partner a Autorizovaný partner společnosti O2 Telefonica.

myAVIS™ je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVIS™ je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováván v serverové aplikaci systému myAVIS™. Mobilní uživatelé využívají mobilní zařízení PDA s aplikací myAVIS™ Client, která jim umožňuje získávat informace a instrukce z centrály a zároveň provádět v průběhu obchodních návštěv sběr požadovaných dat. myAVIS™ je certifikován nezávislou testovací organizací jako řešení s právem používat logo Designed for Windows Mobile.

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. Pivovarská 4/10, 701 00 Moravská Ostrava, Česká republika Tel.: +420 596 126 210 (211), E-mail: business@myavis.com www.myavis.cz, www.myavis.com

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 12.02, 2007  Autor: Josef Tkáč   Téma: Tiskové zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Tiskové zprávy

"KVADOS: Nová generace myAVIS"" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund