Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6262
Komentářů: 1504

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

ASUS nejlepším tchajwanským výrobcem

Sponzorované odkazy:


Praha 1. listopadu – Kvalita výrobků společnosti ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) byla v nedávném hodnocení Wall Street Journal (WSJ) Asia 200 vyhodnocena jako nejlepší mezi tchajwanskými organizacemi. ASUS navíc zabodoval také v průzkumu notebooků, který provedla celosvětově uznávaná firma v oblasti výzkumů trhu Market Intelligence Center (MIC). V jeho rámci byl ASUS označen jako výrobce produktů s nejvyšší kvalitou, funkčností a rovněž poprodejním servisem. Notebooky ASUS jsou podle Market Intelligence Center nejlepší v oblasti kvality, funkčnosti a služeb

Důraz na kvalitu
Jedním z kritérií hodnocení WSJ Asia 200 je kvalita výrobků. Jako důkaz o kvalitě svých výrobků si firma ASUS odnesla 1 706 cen od nejpřednějších médií a organizací pohybujících se v oboru IT. Jmenujme například německý Industrie Forum (iF) a Tom’s Hardware Guide nebo americký AnandTech a InfoTech 100 či japonský G-Mark a řadu dalších.

Trojitý vavřín pro notebooky ASUS
Ve zmíněném průzkumu notebooků od společnosti MIC zákazníci označili ASUS za nejlepší značku vzhledem ke kvalitě výrobků, funkčnosti a poprodejnímu servisu. V letošním roce představila společnost ASUS, která patří mezi pět největších světových výrobců notebooků, několik modelů, které obnovily pojem “mobilní počítače”. Jde například o VX1, který je výsledkem designové spolupráce ASUSu a automobilové značky Lamborghini. Dále pak kolekci kožených notebooků S6 Leather, jež započala revoluci v oblasti dotykové technologii či v neposlední řadě model R2H s vestavěným systémem GPS, který pochází z řady Ultra-Mobile PC (UMPC), tzv. nové generace mobilních počítačů.

Zvyšování významu konveregence a digitální životní styl
V souvislosti s rostoucí poptávkou po počítačích, spotřebitelské elektronice a komunikačních přístrojích, ASUS nabízí kompletní portfolio zařízení – od stolních počítačů, laptopů a počítačových komponent počínaje až po LCD televize, mobilní telefony a servery konče. Jako jeden z největších dodavatelů komplexních konvergovaných řešení je ASUS připraven na další fázi vývoje informačních technologií.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com.

O společnosti ASUS
ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je předním výrobcem kompletních 3C řešení. Portfolio jejích produktů zahrnuje notebooky, základní desky, grafické karty, optická zařízení, informační systémy, stolní PC, servery, bezdrátová zařízení, mobilní telefony a síťová zařízení. Díky prvotřídním technologickým schopnostem a díky rozmístění poboček a zastoupení po celém světě je společnost ASUSTeK schopna poskytovat inovativní řešení spotřebitelům, firmám i zákazníkům z řad originálních výrobců zařízení (OEM/ODM). Společnost je dlouhodobě jedničkou v oblasti základních desek a grafických karet pro počítače a patří mezi deset nejvýznamnějších světových výrobců notebooků, optických zařízení, širokopásmových modemů a celé řady dalších produktů.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 02.11, 2006  Autor: Josef Tkáč   Téma: Tiskové zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Tiskové zprávy

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.36 sekund