Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6262
Komentářů: 1504

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

D-Link představuje širokopásmové směrovače

Sponzorované odkazy:


Praha 2. listopadu 2006 – Společnost D-Link uvedla na trh širokopásmové ethernetové směrovače DIR-100 a DIR-120 pro sdílení sítě v domácnosti nebo v malé kanceláři. Obě zařízení podporují funkci Quality of Service (QoS), což umožňuje přidělení priority provozům citlivým na zpoždění jako je např. internetová telefonie. Jak DIR-120 tak DIR-100 poskytují firewallovou ochranu proti zákeřným útokům z internetu. Pro kontrolu přístupu filtrují pakety podle čísla portu a zdrojových resp. cílových MAC/IP adres. Pomocí funkce mapování virtuálního serveru mohou být směrovače nastaveny tak, aby umožnili vybraným aplikacím, například FTP nebo různým hrám, sdílet stejnou veřejnou internetovou adresu a chránit přitom servery a pracovní stanice před hackery. Pro vytvoření domácího nebo firemního webového serveru a jeho zpřístupnění zvenčí je možno nakonfigurovat libovolný z vestavěných LAN portů jako DMZ (demilitarizovaný) port. Samozřejmostí je rodičovská kontrola, umožňující rodičům a správcům sítě blokovat nežádoucí webové stránky a povolovat přístup k internetu podle časového rozvrhu. DIR-120 je navíc vybaven USB portem pro sdílení tiskárny.

Spolu s oběma směrovači je dodáván D-Link Click’n‘Connect (DCC), intuitivní softwarový průvodce spouštěný přímo z přiloženého CD-ROM, pomáhá nainstalovat a nakonfigurovat zařízení, aniž jsou potřebné předchozí odborné znalosti. DIR-100 již obsahuje tuto funkci i v češtině.

Více na www.dlink.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 03.11, 2006  Autor: Josef Tkáč   Téma: Tiskové zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Tiskové zprávy

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.06 sekund