Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6255
Komentářů: 1458

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

CES představil Samsung Galaxy Tab 7.7 s 4G LTE

Sponzorované odkazy:


Las Vegas, USA, 10. ledna 2012 – Samsung Electronics Co. Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, dnes na Mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES oznámila, že tablet Samsung Galaxy Tab 7.7 bude k dispozici na mobilní širokopásmové síti Verizon Wireless 4G LTE.

Tablet Samsung Galaxy Tab 7.7 má dotykový displej Super AMOLED Plus, na který byli uživatelé zvyklí především u menších mobilních zařízení. Je vybaven dvoujádrovým 1, 4 GHz procesorem a internetovým prohlížečem s podporou HTML 5, který zajišťuje rychlý přístup na internet nebo streamování hudby. To vše s využitím vysokorychlostní sítě 4G LTE společnosti Verizon Wireless.

Technická specifika
Tablet Galaxy Tab 7.7 je tenký pouhých 7, 89 mm a váží 345 gramů. Řadí se proto mezi nejmenší a nejmobilnější tablety na trhu. Tablet disponuje operačním systémem Android 3.2 Honeycomb, Google Mobile Services a nabízí přístup k 300 000 aplikacím v obchodě Android Market. Do základní výbavy tabletu patří třímegapixelový fotoaparátem s LED bleskem na zadní straně a přední dvoumegapixelový fotoaparát určený pro videohovory.

Pro televizní nadšence
Tablet Galaxy Tab 7.7 obsahuje aplikaci Peel Smart Remote TV, která uživatelům umožňuje okamžitě vyhledat a prohlížet oblíbené televizní programy a na základě vlastních požadavků vyhledat pořady nové. Kromě toho je tablet Galaxy Tab 7.7 jedním z prvních tabletů společnosti Samsung, který je uváděn na trh s certifikátem SAFE a který je označen oficiálním logem Samsung Mobile SAFE. Logo SAFE značí to, že tablet Tab 7.7, a všechna další zařízení označená značkou SAFE, jsou certifikována pro firemní použití v celé řadě oborů.

Vylepšené funkce
Displej Super AMOLED Plus – má jasné barvy s vysokým kontrastem a nabízí více barev s lepším rozlišením světlých a tmavých tónů, díky čemuž působí sledovaný obsah živěji a jemněji. Certifikace Samsung SAFE – označuje, že je zařízení certifikováno pro firemní použití v celé řadě oborů. Android 3.2 Honeycomb – podporuje Google Mobile Services včetně Gmail, YouTube, Google Talk, Google Search, Google Maps, Google Movies, Google Books a Android Market. Dvoujádrový 1, 4 GHz aplikační procesor a internetový prohlížeč s podporou HTML 5 – funguje s konektivitou 4G LTE pro stahování grafických souborů, zpracování aplikací a prohlížení internetových stránek.

Zadní třímegapixelový fotoaparát s LED bleskem a možností nahrávat a přehrávat v plném rozlišení 1080p (1080p přehrávání prostřednictvím HDMI). Přední dvoumegapixelový fotoaparát pro videohovory. Samsung Media Hub – nabízí širokou nabídku filmů a televizních pořadů k zapůjčení nebo ke koupi. Samsung Social Hub – synchronizuje kontakty, kalendáře, umožňuje uživatelům zasílat a přijímat informace, ať už se jedná o e-maily, aktuální zprávy ze sociálních sítí nebo SMS zprávy. Samsung TouchWiz – umožňuje přizpůsobení hlavní obrazovky tabletu Galaxy Tab 7.7 pomocí digitálních fotografií, oblíbených internetových stránek a informací ze sociálních sítí. Kromě toho TouchWiz UX obsahuje nabídku Mini Apps s běžně používanými funkcemi, jako je správce úloh, kalendář a přehrávač hudby, které lze spustit, i když uživatel právě používá jiné hlavní aplikace. Schránka uživateli umožňuje kopírovat a vkládat texty a obrázky. AllShare – zajišťuje konektivitu mezi jednotlivými zařízeními prostřednictvím Digital Living Network Alliance (DLNA), aby uživatelé mohli bezdrátově posílat multimediální obsah na další zařízení s DLNA, např. na televizory a laptopy. Mobile Hotspot – umožňuje připojení 4G LTE sdílet s až 10 Wifi zařízeními nebo připojení 3G sítě s až 5 Wifi zařízeními.

Interní paměť o kapacitě až 64 GB rozšiřitelná o 32 GB pomocí karty MicroSD

Samsung Galaxy Tab 7.7 bude v rámci CES k vidění od 10. do 13. 1. ve střední hale Las Vegas Convention Center. Veškeré podrobnosti, videa a fotografie produktů jsou k dispozici na www.samsungces.com. Streaming z tiskové konference Samsung naleznete tady.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.01, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"CES představil Samsung Galaxy Tab 7.7 s 4G LTE" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund