Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6255
Komentářů: 1458

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Barevné hrátky s fotografiemi na Androidu

Sponzorované odkazy:


Rádi si hrajete s fotografiemi a různě je vylepšujete? Program Color Splurge v1.0 nabízí snadnou cestu k efektním úpravám a je ke stažení zdarma. Aplikaci jsme pro vás trochu vyzkoušeli, takže zveme na bližší seznámení.

Jedná se o novinku z druhého lednového týdne. Aplikace samotná není úplně originální. V Android Marketu najdete více podobných fotoeditorů, které nabízejí srovnatelné funkce. Nicméně, výhodou programu je jeho logika a snadná použitelnost, takže se vyplatí aplikaci alespoň vyzkoušet. Po spuštění aplikace si nejdříve vybereme obrázek z alba v přístroji, z alba na Facebooku nebo si rovnou vyfotíme, co potřebujeme. Pracovní obrazovka má 5 ikonek nahoře a 3 ikonky dole..

První spodní ikonka zleva nás vrací k fotoaparátu, druhá umožňuje nastavení tloušťky čar a třetí zařídí nahrání hotového obrázku jinam. První ikonka zleva na horní liště umožñuje kreslení, druhá mazání, třetí výběr barev z palety, čtvrtá návrat k původnímu obrázku a pátá umožňuje zvětšení a zmenšení pro potřeby vybarvování různě vylkých ploch...

Tady jsme si trochu vyhráli s břebarvením auta a přebarvením plakátu v pozadí. Postup je následující. Zoomem zvětšit obrázek, vybrat barvu z palety, vybrat tloušťku čáry, zapatlat barvou, co je třeba a násedně obrázek zase zmenšit, abychom viděli, jak se úprava povedla, pak lze pokračovat ve stejném stylu dále a barvit další část fotografie jinou barvou. Jde to snadno a přirozeně...

Stahovat můžete zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.01, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Barevné hrátky s fotografiemi na Androidu" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund