Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6255
Komentářů: 1458

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

HP Folio13 - první ultrabook pro firemní zákazníky

Sponzorované odkazy:


PRAHA, 30. ledna 2012 – Společnost HP představila svůj první ultrabook pro firemní zákazníky, jehož přednostmi jsou elegantní tenký design, silné nástroje pro zabezpečení a rychlý SSD disk.

HP Folio13 nabízí výdrž baterie až 9,5 hodiny(1), což je v porovnání s ostatními aktuálně dostupnými ultrabooky na trhu nejvyšší hodnota. Díky této přednosti tak již uživatelé nemusejí být v průběhu pracovního dne vázáni na dobíjecí adaptér. Zákazníci také ocení vysoký počet portů a konektorů včetně ethernetu.

„Tato kategorie produktů otevírá nový prostor a bude jasnou volbou pro ty společnosti, které pro své zaměstnance hledají výjimečný produkt navržený přesně pro jejich potřeby,“ řekl Crawford Del Prete, výkonný viceprezident a vedoucí výzkumného týmu IDC. „Očekáváme, že ultrabooky znovu oživí zájem o kompaktní počítače, a odhadujeme, že v roce 2015 se na světový trh bude dodávat 95 milionů ultrabooků ročně.“

HP Folio13 je silné pouze 18 milimetrů, úhlopříčka BrightView s HD(2) rozlišením je široká 13,3" při zachování hmotnosti pouze 1,5 kilogramu(3).

Notebooky jsou osazeny nejnovějšími procesory(4) Intel® Core™ s technologií Intel Rapid Start, která šetří uživatelův čas tím, že urychluje start notebooku a probouzení operačního systému z režimu spánku.

HP Folio13 je vybaveno podsvícenou klávesnicí, která usnadňuje práci ve zhoršených světelných podmínkách. Celá řada portů a konektorů včetně RJ-45 nebo USB 3.0 zvyšuje flexibilitu uživatelů a umožňuje jim přístup ke všem zařízením, která potřebují. Data jsou v HP Folio13 ukládána na rychlý a spolehlivý disk typu SSD s kapacitou 128GB(5) dat.

Notebook je vybavený bezpečnostním TPM čipem, který chrání emailového klienta a informace uložené na disku. Jedná se o technologii určenou uživatelům, kteří kladou zvýšený důraz na zabezpečení dat.

HP Folio13 disponuje technologií HP CoolSense, která využívá pokročilý hardware a inteligentní software, jejichž kombinací je docíleno citelně chladnějšího notebooku. Mezi další přednosti tohoto modelu patří pohodlná klávesnice a plnohodnotný touchpad HP ImagePad s podporou velmi přesných a pokročilých vícedotykových gest, pro které lze použít až tři prsty najednou.

Ve výbavě je rovněž zvukový systém Dolby Advanced Audio a webová kamera HP TrueVision HD(2) s jasnějším a čistším obraz ve vysokém rozlišení.

HP Folio13 je vybaveno operačním systémem Windows 7 Professional. Prostřednictvím volitelného balíčku HP Care Pack je dostupná i tříletá záruka.

Uživatelé, kteří vyžadují pracovní prostředí podobné stolním stanicím nebo přídavné audio, video, síťové nebo USB připojení, mohou připojit HP Folio13 k volitelné dokovací stanici HP USB 2.0.

Cena a dostupnost
HP Folio13 bude na českém trhu dostupné na konci ledna tohoto roku. Předpokládaná doporučená koncová cena je 24 499 Kč včetně DPH

O společnosti HP
HP vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa, které zahrnuje špičkové produkty z oblasti tiskových řešení, osobní výpočetní techniky, softwaru, služeb a IT infrastruktury, je pečlivě vyvíjeno pro řešení problémů zákazníků. Více informací o společnosti HP (NYSE: HPQ) je k dispozici na webu www.hp.cz.

  1. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na modelu, konfiguraci, počtu spuštěných aplikací, bezdrátovém připojení a nastavení možností napájení. Maximální kapacita baterie bude klesat v závislosti na čase a používání. Více informací o výsledcích testu baterií Mobile Mark07 naleznete na http://www.bapco.com/products/mobilemark2007.
  2. Pro zobrazení obrazu v HD je vyžadován obsah ve vysokém rozlišení.
  3. Hmotnost se může lišit v závislosti na konfiguraci.
  4. Vícejádrové procesory jsou navrženy pro zlepšení výkonu při práci s některými softwarovými produkty. Architektura 64bitových procesorů Intel vyžaduje počítačový systém s procesorem, chipsetem, BIOS a operačním systémem, ovladači a aplikacemi optimalizovanými pro 64bitovou architekturu. Procesory nebudou pracovat (včetně 32bitových operací) bez systému BIOS s podporou architektury Intel 64.
  5. (5) Pro SSD disk, GB = 1 miliarda bytů, aktuální kapacita formátovaného disku je nižší - až 30 GB je vyhrazeno pro software zajišťující systémovou zálohu.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 31.01, 2012  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"HP Folio13 - první ultrabook pro firemní zákazníky" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: HP Folio13 - první ultrabook pro firemní zákazníky (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 31.01. 2012 - 14:09:37
Ze by konecne Ultrabook, ke kteremu nemusim tahat milion redukci (RJ45, HDMI) a USB hub? Uz bylo na case!


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund