Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6268
Komentářů: 1532

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Nejčtenějším článkem dnes je:

Skládací smartphone od LG bude představen v lednu

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Brno, 3. března 2015 – Česká společnost Aponia Software představila novou verzi mobilní aplikace Aponia GPS Navigation. Díky Aponia GPS Navigation získá váš smartphone či tablet stejné vlastnosti, jako plnohodnotný navigační systém. Vyzkoušejte nyní novou vylepšenou offline verzi zcela zdarma!
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.03, 2015  
Praha, 24. února 2015 – Dnešním dnem vstoupila na český trh nová značka čínských mobilních telefonů. Smartphony Leagoo oficiálně distribuuje společnost Dynamic Mobile, která má na tuzemském trhu letité zkušenosti s lokalizací, prodejem a servisem čínských smartphonů ZOPO.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.02, 2015  
Oblíbená česká aplikace Supermon se na základě návrhů uživatelů dočkala v poslední době několika vylepšení. Správa osobních či rodinných příjmů a výdajů je tak ještě jednodušší, přehlednější a praktičtější než doposud.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 20.02, 2015  
Praha, 18.2.2015 – Společnost Embarcadero Technologies, vedoucí poskytovatel softwarových řešení pro vývoj aplikací a databází, oznamuje uzavření významného obchodu s jedním z velkých zákazníků společnosti Computer Associates.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.02, 2015  
Embarcadero plánuje integrovat nástroje pro zvýšení produktivity Delphi a C++Builderu do vývojového prostředí produktu RAD Studio a umožnit analýzu využívání aplikací na platformách Windows, Mac, iOS a Android.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.01, 2015  
Dnes si v prostředí Appmethod vytvoříme jednoduchou mobilní aplikaci, která bude pracovat s relační databází InterBase a využijeme i GPS a vestavěný fotoaparát. Aplikace bude umět pořídit fotografii, přidá k ní informace o tom, kdy a kde byla pořízena a spolu s případnou poznámkou uživatele ji uloží do databáze.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.12, 2014  
Nezávislí vývojáři Circlegate dnes vydali novou verzi aplikace CG Transit pro platformu Android. Aplikace CG Transit je už téměř čtyři roky jediná česká aplikace umožňující vyhledávání spojení v offline datech jízdních řádů vlaků, autobusů a MHD v České republice a na Slovensku. Patří k nejlépe hodnoceným aplikacím týkajících se cestování na českém Google Play a App Store.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.12, 2014  
Jedná se o odolné kabely BelayCords, Kickstarter projekt s ohromným úspěchem po celém světe. Projekt podpořilo více jak 8000 lidí a ti 100 násobně překročili potřebnou částku na realizaci! Fanoušci čistého designu a kvality se ihned do tohoto stylového produktu zamilovali.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 15.12, 2014  
PRAHA, 9. prosince 2014 - Společnost SquareTrade®, přední poskytovatel pojišťovacích služeb, dnes prezentovala výsledky testu odolnosti 10 populárních tabletů. Nejodolnějším proti poškození se stal Samsung Galaxy Tab S 8.4 (s nejnižším skóre 3,3 bodu), přičemž nejméně odolným se stal Tmax 9 HD (s nejvyšším skóre 8,2 bodu).
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 09.12, 2014  
Praha, 26. listopadu 2014 - České Radiokomunikace (ČRa) provedly ve spolupráci s Českou televizí jako první ve střední Evropě úspěšný test televizního vysílání v Ultra HDTV (4K) rozlišení prostřednictvím DVB-T2 s novým komprimačním kodekem HEVC (High Efficiency Video Coding).
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 26.11, 2014  
V dnešním příspěvku se podíváme podrobněji na technologie, které umožňují vyvíjet aplikace nezávislé na operačním systému a typu cílového zařízení. Všechny uvedené vlastnosti a funkce jsou implementovány jako knihovny a jsou tak použitelné v rámci Appmethod bez ohledu na zvolený programovací jazyk, tedy C++ nebo Object Pascal.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 24.11, 2014  
6. listopadu 2014 - 5,5" displej s rozlišením Full HD, 8jádrový procesor s frekvencí 1,7 GHz, 2 GB systémové paměti a operační systém Android KitKat. Taková je konfigurace nejnovějšího chytrého telefonu GOCLEVER Insignia s označením 550i. Tento chytrý telefon zcela jistě zaujme každého, kdo hledá mobilní zařízení v moderním designu, s vysokým výkonem a cenou kolem 6 000 Kč.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 06.11, 2014  
PRAHA, 3. listopadu 2014 - Společnost SquareTrade®, přední poskytovatel pojišťovacích služeb, dnes prezentovala evropskou studii zaměřenou na nehody chytrých telefonů v jednotlivých zemích. Podle této studie reprezentují nejvíce nešikovné země Řecko, Španělsko a Itálie, nejméně nešikovní jsou lidé v Polsku. Češi jsou, pokud se týká poškození chytrých telefonů, na evropském průměru.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.11, 2014  
Potřebujete si napsat vlastní aplikaci pro mobilní telefon? A co napsat jediný program a použít jej jak na Androidu, tak pod iOS a třeba i pod Windows a na Macu. Dnes se to dá snadno zařídit pomocí nástroje Appmethod. A pro Android je to dokonce zadarmo!
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 24.10, 2014  
Společnost Aponia Software, s.r.o. představila novou verzi mobilní aplikace Aponia GPS Navigation, díky níž získá váš smartphone či tablet stejné vlastnosti, jako plnohodnotný navigační systém.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.10, 2014  
7mipalcový kompaktní tablet s procesorem Intel Atom, 2GB pamětí RAM a operačním systémem Android 4.4 KitKat za méně než 2 000 Kč? Ještě donedávna skoro nemožné. S novým modelem tabletu INSIGNIA 700 PRO od společnosti GOCLEVER je to nyní reálné.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 30.09, 2014  
Ostrava 15. září 2014 - Zveme Vás na inspirativní akci letošního podzimu, již III. setkání Patriotů MSK, které se uskuteční 3.10.2014 od 16:30 ve zcela nově otevřeném Světě techniky v Dolní oblasti Vítkovic.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 30.09, 2014  
Vývojáři mobilních aplikací mohou okamžitě začít vytvářet aplikace pro zařízení s iOS 8 včetně zcela nových telefonů iPhone 6 a iPhone 6 Plus.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 25.09, 2014  
Společnost Chaps spol. s r.o. dnes ve spolupráci s nezávislými vývojáři Circlegate vydali aplikaci NaVlak pro platformu iOS.
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.09, 2014  
3. září 2014 - Ještě nedávno by vás vysoce výkonný, plně vybavený tablet s hardwarovou klávesnicí, který by mohl být oprávněně nazýván plně mobilním zařízením, odradil cenou převyšující hodně deset tisíc. Nový tablet GOCLEVER to vše nabízí za 7 999 Kč.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.09, 2014  
5. srpna 2014 – Zařízení s displejem o velikosti 5" mají na trhu mobilních telefonů již své pevné místo. Kvalitní 5" displej IPS HD (1280x720) telefonu GOCLEVER Insignia 500 zajišťuje výborné zobrazení, ostrost i podání barev a zvyšuje komfort používání mobilního telefonu i při sledování digitálního obsahu, hraní her a prohlížení webových stránek. GOCLEVER Insignia 500 je výkonné, multifunkční zařízení pro práci i zábavu.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 05.08, 2014  
Česká společnost MobileSoft s.r.o. minulý týden vydala mobilní aplikaci Callistics, která vám poskytne perfektní přehled o počtu provolaných minut a odeslaných textových zpráv.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 11.07, 2014  
Praha, 8. července 2014 - České Radiokomunikace zahájily testovací vysílání Ultra HDTV (4K) s novým komprimačním kodekem HEVC jako první v celé střední Evropě.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 08.07, 2014  
Praha, 3. července 2014 – Listování letáky je passé a taky kdo si má všechny ty akce vůbec pamatovat? Šetřit naštěstí můžete daleko pohodlněji! Stačí mít v kapse chytrý telefon a v něm staženou mobilní aplikaci Kupi.cz, portálu, který hlídá ceny v supermarketech. Nová bezplatná aplikace Kupi.cz vám během vteřiny poradí, jak daleko to máte do obchodu s nejlepší cenou, a taky pozná, jestli je akce opravdu tak výhodná, jak se tváří. Stačí v obchodě naskenovat čárový kód.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 07.07, 2014  
Podívejte se na seznam novinek v nové verzi původního českého navigačního systému MapFactor Navigator 14, která vyšla před několika dny.
  Komentáře (16) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.06, 2014  
557 článků (23 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund