Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6098
Komentářů: 876

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Reklama

banner1-130x488.gif

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Přenosný reproduktor UE MINI BOOM s připojením přes Bluetooth obohacuje produktovou řadu společnosti Ultimate Ears a nabízí mohutný zvuk, který si můžete vzít s sebou kamkoli.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 04.02, 2014  
Průzkum AVG Technologies ukázal, že počet dětí do devíti let, které jsou schopné používat aplikace na chytrých telefonech, se za poslední tři roky zvýšil o 38 procent.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.02, 2014  
Hudba má velký význam pro harmonický rozvoj dítěte. Hravé písničky je veselá česká aplikace pro děti a rodiče, která přichází na displeje iPadů, iPhone a tabletů nebo mobilů s operačním systémem Android OS. Naučte svoje děti zpívat!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 28.01, 2014  
Palmserver.cz vyhlašuje podporu pro české vývojáře, kteří mají povedené aplikace pro Android OS a možná zvažují případné vydání jejich variant pro Windows Phone 8.x.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.12, 2013  
SuperStojan, jak byl tento produkt nazván pro český trh, je flexibilní multifunkční stojan na notebook, který umožňuje vytvořit stabilní pracovní plochu kdekoli díky vysoké variabilitě poloh. Nejefektivnější je pro práci s notebookem na sedačce, v posteli či na zemi, kdy zvýší komfort a uleví krční páteři.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 16.12, 2013  
O malých Synology NAS serverech jsme již psali v minulosti několikrát. Pro domácí uživatele se jedná o velice efektivní způsob ukládání a sdílení dat.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 13.12, 2013  
Zakládáte si pečlivě všechny zprávy od všech lékařů, které jste kdy navštívili vy nebo vaše děti? Máte kalendář plný připomínek na užívané léky nebo na termíny dalších vyšetření? Máme pro vás tip.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.12, 2013  
V dnešní době, kdy žijeme s chytrými telefony a tablety pociťují uživatelé, kteří využívají jejich funkce a možnosti na plno jejich hlavní nedostatek, kterým je nedostatečná VÝDRŽ BATERIE.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 02.12, 2013  
Praha, 19. 11. 2013 - České vývojářské studio Inmite, které je známo mobilními aplikacemi pro banky, dnes představilo svůj první hardware - přívěšek na klíče, který zvyšuje zabezpečení uživatelům bankovnictví v mobilu.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 19.11, 2013  
Praha, 11. listopadu - Společnost Retail Info dnes spustila inovovanou aplikaci Portmonka, která by měla zákazníkům i obchodníkům usnadnit a zefektivnit využívání věrnostních programů. Virtuální Portmonka umožňuje nahrát a následně spravovat data z věrnostních a zákaznických karet přímo v chytrém mobilním telefonu.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.11, 2013  
Rozšířené portfolio tiskáren HP LaserJet obsahuje první podnikové modely umožňující bezdrátový tisk pouhým dotykem - NFC
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.10, 2013  
PRAHA, 26. září 2013 — HP představilo řadu stylových počítačů, tabletů a služeb pro koncové uživatele, včetně prvního notebooku na světě s integrovanou technologií Leap Motion™, prvního bezvětrákového hybridního „2v1“ ultrabooku s odnímatelnou klávesnicí a 4. generací procesorů Intel® Core™ či nových řešení a služeb, které pomohou zákazníkům lépe spravovat jejich osobní data.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.09, 2013  
Světový bestseller Odkaz Dračích jezdců znají miliony čtenářů po celém světě. V roce 2012 vyšel poslední díl knižní série Inheritance a na trh byl uveden první díl Eragon v audio verzi. Nyní v nakladatelství Fragment vychází třetí díl Brisingr v audioknižní verzi.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.09, 2013  
O české navigaci be-on-road jsme v minulosti již několikrát psali. Nyní byla uvedena na trh speciální nabídka pro zákazníky společnosti Telefónica O2.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 13.09, 2013  
PRAHA, 6. září 2013 — HP představilo novou počítačovou řadu HP ENVY Recline All-in-One, která přináší špičkové dotykové modely typu „vše v jednom“ (All-in-One, AiO) s inovativní možností polohování. Uživatelům nabízejí lépe ovladatelné dotykové displeje, aby interakce s nimi byla maximálně přístupná a komfortní.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 06.09, 2013  
Audiotéka.cz, průkopník elektronického prodeje audioknih u nás, vydává šest audioknih podle povídek z knihy Zaklínač I. Poslední přání od polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. První dva příběhy Zaklínač a Zrnko pravdy mají svou premiéru právě dnes exkluzivně ve službě Audiotéka.cz, kde jsou k dispozici ke stažení do mobilních aplikací Audiotéka nebo ve formátu MP3.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.08, 2013  
Česká vývojářská společnost M2.C vyvinula unikátní mobilní program Jedná se o multifunkční aplikaci pro řešení různých životních situací. Stažení a užívání aplikace pro iOS a Android je zcela zdarma.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.08, 2013  
Na českém trhu jedinečná mobilní aplikace Nákupní centra se po roce dočkala zcela nového kabátu. Kromě skvělé grafiky a přehlednějšího a rychlejšího ovládání, připravila pro své uživatele a zároveň i pro své klienty mnoho novinek.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.08, 2013  
Je léto, období dovolených, hudebních a filmových festivalů, výletů a pobytů v přírodě. Být na Síti a sdílet zážitky s ostatními za všech okolností, je již samozřejmostí. S rostoucím trhem s chytrými telefony a tablety však pociťujeme jejich hlavní nedostatek, kterým je nedostatečná VÝDRŽ BATERIE.
  Komentáře (15) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 02.08, 2013  
Praha, Česká republika, 1. srpna 2013 – Nová soutěž vyzývá mladé vývojáře k návrhu mobilních aplikací pro operační systém Windows Phone.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 01.08, 2013  
Před pár měsíci jsme recenzovali aplikaci Domy GSERVIS, která nás velice zaujala. Do té doby se mezi českými aplikacemi nic podobného neobjevilo...
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 16.07, 2013  
Používejte Vaši oblíbenou turistickou či cykloturistickou mapu, na kterou jste zvyklí v tištěné podobě, také ve Vašem mobilním telefonu a tabletu. Navíc se nabízí zobrazení turistických atraktivit přímo v mapě s jejich popisem, fotografiemi a dalším multimediálním obsahem. Do ruky tak dostanete plnohodnotnou mapu a turistického průvodce a v kombinaci s příslušnou papírovou mapou se dnes už opravdu neztratíte.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.07, 2013  
BE-ON-ROAD je unikátně řešená navigace, která nabízí využití map od různých mapových poskytovatelů v rámci jediné aplikace. Uživatel tak má možnost používat takovou mapu, která nejlépe odpovídá jeho potřebám a požadavkům na kvalitu map.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.06, 2013  
Na trh míří multimediální interaktivní digitální verze oblíbené knížky pro předškolní děti „Jak Krtek ke kalhotkám přišel“. Digitální publikace „Jak krtek ke kalhotkám přišel“ přenáší populární postavičku plně do 21. století.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 24.06, 2013  
Praha, 20. června 2013 - Pražské vývojářské studio eMan se stalo prvním českým subjektem, který zahájil vývoj speciálních aplikací pro brýle Google Glass.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.06, 2013  
547 článků (22 stránek, 25 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund