Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6129
Komentářů: 993

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Reklama

banner1-130x488.gif

Naše videa

Aktuální články

Nejčtenějším článkem dnes je:

LG Q6 přijde do Evropy již v srpnu

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Společnost Catepillar, která se pohybuje především v oblasti těžkého strojního průmyslu, přivedla na trh svůj první smartphone před více jak čtyřmi lety. Z logiky oblasti působení firmy se bez výjimky jedná pouze o velmi odolná zařízení určená pro používání v náročnějších podmínkách. Nový S60 přináší jako první na světě zabudovanou termovizní kameru přímo do těla smartphonu.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 25.05, 2016  

Bezkontaktní platby běžnou debetní, či kreditní kartou jsou již dnes velice zažitý a hojně využívaný standard. To samé ale nelze říci o bezkontaktních platbách chytrými mobilními telefony, tedy alespoň na starém kontinentu. Google má s Android Pay velké plány i v Evropě. Chystaný evropský start se aktuálně týká pouze Velké Británie.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Ondrej Dostal - 13.05, 2016  
V loňském roce jsme se unikátního a nenahraditelného zástupce v třídě takzvaných phabletů, Samsungu Galaxy Note 5 v Evropě oficiálně nedočkali. Samsung zde uvedl pouze zvětšenou verzi své hlavní produktové řady v podobě Galaxy S6 edge +. Tento rok se ovšem vše vrací k zažitému standardu a Note 6 zamíří i na náš trh. Co pro nás Samsung chystá?
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 04.05, 2016  
Meizu, jehož telefony jsou populární především díky slušnému poměru ceny, kvality a výkonu a které můžeme oficiálně zakoupit i na našem trhu, představilo nástupce populární M2. I při zachování stejné ceny přináší nový M3 slušný hardwarový upgrade.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 26.04, 2016  
Novou prémiovou řadu Sony Xperia X, která v únoru nahradila dlouholetou vrcholovou řadu Z, doplní další model: Xperia X Premium. Ta se má pyšnit prvním HDR displejem ve smartphonu na světě. Jeho jas bude dosahovat rekordních 1 300 nitů.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 20.04, 2016  

Tento týden se nesl ve jménu několika zajímavých přírůstku na poli chytrých telefonů, přičemž většina z nových telefonů se může chlubit označením takzvané vlajkové lodi. Pokud jste některé nové telefony vynechali, zde je rychlá rekapitulace: HTC 10 a HTC 10 Lifestyle, Meizu přineslo PRO 6, Micromax pro změnu představil Canvas 6 a Canvas 6 Pro E484.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 18.04, 2016  

Poslední tah developerů Kalendáře Google přinesl novou funkci – cíle (Goals). Tato šikovná dodělávka se postará o to, abyste ve svém nabitém programu našli čas na cokoliv chcete. Například si řeknete, že chcete chodit čtyřikrát týdně k večeru na půl hodiny běhat a služba Goal Vám vyhledá prázdná časová okna, aby se Váš cíl splnil. Vše automaticky sesynchronizuje s aktuálním kalendářem.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 13.04, 2016  
HTC se poslední roky nedaří a nové HTC 10 může být také poslední příležitost jak neustálý propad zastavit. Inženýři společnosti si dali údajně velmi záležet na celkovém výsledku. Podle výčtu specifikací a prvotních ohlasech je úspěch na dosah.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 13.04, 2016  
Čínský Huawei dnes v Londýně představil svůj nový vlajkový model P9 a P9 Plus. Hlavní roli hraje především spolupráce s německou Leicou v podobě duálního fotoaparátu. Dále je to vylepšený osmijádrový procesor Kirin 955 vlastní produkce a velmi elegantní a kompaktní design.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 06.04, 2016  
Loňský ZenFone 2, který jako první přinesl 4 GB RAM, navíc s velmi atraktivní cenovkou, stále čeká na svého nástupce navzdory tomu, že uplynul již více jak rok od jeho celosvětové premiéry (leden 2015). Dočkat bychom se mohli na přelomu května a června.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 05.04, 2016  
MediaTek, který loňský rok představil první desetijádrový procesor Helio X20, jenž se skrze určité problémy dostane do prvních smartphonů až nyní, chystá jeho nástupce. Opět se bude jednat o desetijádrový procesor, ale ve srovnání s X20 projde řadou výrazných změn. Prvních smartphonů vybavených novým Helio X30 bychom se měli dočkat na jaře 2017.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 30.03, 2016  

Od oznámení Oppo F1 ve verzi Plus uplynula již dlouhá doba. Aktuální informace naznačují, že by se verze Plus měla objevit již v dubnu. Momentálně vše vypadá na to, že nový mode F1 Plus bude téměř totožný, jako starší model F1, alespoň co se týče zevnějšku. Bude ale větší a to s displejem 5,5 palce s rozlišením 1080p. Co ale nabídne dále?


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 30.03, 2016  
Aktivita Samsungu na poli aktualizací na Android 6.0 rapidně stoupá. Po vypuštění 6.0.1 pro loňské trio Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ se nyní dostává i na v Evropě neuvedený Note 5 a starší modely v podobě Note 4 a konečně i Galaxy S5.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 28.03, 2016  

Po celém světe vzniká celá řada více či méně zvláštních zákonů a různých vyhlášek. Některé se uchytí a přinášejí své ovoce například v oblasti bezpečnosti, přestože v prvopočátcích byly houfně odmítány. Jiné jsou ale opravdu absurdní, podobně jako zákon zakazující chodcům psát textovky za chůze na chodnících i na silnici ve státě New Jersey.


  Komentáře (77) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Ondrej Dostal - 28.03, 2016  
Nástupce samozvaného zabijáka vlajkových lodí OnePlus 2 bychom se měli dočkat velmi brzy. Minulý rok se OnePlus rozhodlo svůj model uvést velmi stylově, a to ve VR prezentaci. Toho se letos zřejmě nedočkáme. Co už ale víme zcela jistě, jsou hardwarové specifikace, které se podařilo zachytit v populární aplikaci pro měření výkonu Antutu.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 26.03, 2016  

Apple přestal aplikovat iOS 9.3 ve svých dotykových přístrojích (iPhonech, iPadech a iPodech). Důvodem odstavení byly problémy, které se vyskytly minulé pondělí společně s novým updatem. Uživatelé Apple produktů hlásili zablokování. Hrozilo úplné zazdění starších zařízení, avšak aby přestaly fungovat zcela, uživatel by musel zapomenout heslo nebo se překliknout. To vedlo společnost Apple k pozastavení aktualizací na starých modelech.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 26.03, 2016  

Apple právě představil nový produkt iPhone SE se čtyř palcovým displejem. Telefon je na první pohled velmi podobný předchůdci a to iPhonu 5 a lepší variantě 5s, ale je vybaven novou generací Apple A9 s dvoujádrovým procesorem Twister, který tepe o frekvenci 1,85 Ghz a disponuje šestijádrovou grafickou kartou PowerVR GT7600.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 22.03, 2016  
První modulární telefon a vlajkový model LG pro letošní jaro, LG G5, který byl představen v předvečer zahájení MWC 21. února, bude po šesti týdnech, přesněji 31. března celosvětově dostupný. První majitelé mohou počítat se zajímavými bonusy.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 21.03, 2016  
Po aktualizaci aktuálních vlajkových modelů v podobě Xperie Z5 a Z5 Compact se dostává i na starší modely této prémiové řady, která byla před nedávnem na MWC 2016 ukončena a nahrazena novou řadou X. Aktualizace na Android 6.0 se dočká i postarší Xperie Z2.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 16.03, 2016  

Na trh v nejbližší době přijde nová verze Samsung Galaxy Tab A (2016), která byla oficiálně potvrzena na oficiálním webu Samsungu. Jde o další přírůstek do rodiny tabletů Galaxy Tab A, které se navzájem liší možnostmi bezdrátové konektivity a úhlopříčkami displejů, konkrétně 8 a 9,7 palci. Novinka bude menší a ponese přijatelnou cenovku.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Ondrej Dostal - 14.03, 2016  

Průkopníka v této oblasti snad každý zná a již i viděl. Poprvé s touto novinkou přišla na trh společnost Samsung s výrobkem Galaxy Note Edge. Od té doby použil Samsung tento displej například v Galaxy S6 edge, S6 edge+, nebo právě v novém přístroji S7 edge. Ostatní výrobci začali používat tyto „křivé“ displeje také, například Vivo nebo čerstvě oznámený Xplay5.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 13.03, 2016  
Oproti Jižní Koreji, kde jsou podle posledních informací prodeje slabší, než se očekávalo, jdou předprodeje Galaxy S7 a S7 edge v Evropě přímo opačným směrem a dosahují až 2,5 násobně vyšších čísel, než tomu bylo u jejich předchůdců.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 13.03, 2016  

Přesně před 140 lety v roce 1876 uskutečnil vynálezce skotského původu Alexander Graham Bell první telefonát ze své kanceláře v Bostonu. Bez Alexandra Bella bychom tu dnes neseděli u svých počítačů a mobilů.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 13.03, 2016  
Jak se zdá, historie se opět opakuje. Již minulý rok Samsung u Galaxy S6 používal dva rozdílné fotomoduly, a to od Sony v podobě IMX240 a vlastní ISOCELL. Rozdíly byly ovšem nepatrné.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 10.03, 2016  

Přestože sociální sítě a různé komunikátory včetně Skype hromadně převálcovaly standardní SMS zprávy, e-mail si své postavení stále drží, byť se v mnoha případech přesunul do oblasti formálnější a profesní komunikace. Začátek je datován dávno před vznik současného internetu a jednou z klíčových osob při vývoji e-mailové komunikace byl právě Ray Tomlinson.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Ondrej Dostal - 06.03, 2016  
7362 článků (295 stránek, 25 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.41 sekund