Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6205
Komentářů: 1277

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Sluneční brýle s kamerou?
Od: Josef Tkáč - Úterý, 11.09. 2007 - 03:00:00

Přehrávače multimediálních souborů jsou poměrně populárním zbožím, ale vyšším prodejům brání krutá konkurence. Podobné přístroje dnes skutečně vyrábí kde kdo. Jeden z výrobců přišel na zajímavý nápad jak svůj produkt odlišit od konkurence a nabídnout uživatelům novou funkci.K přehrávači dodává speciální sluneční brýle se zabudovanou kamerou. Odtud se snímaný obraz (fotografie) nebo videonahrávka přenáší tenkým kabelem do přehrávače, který je vybaven barevným displejem, 32MB vnitřní pamětí a slotem pro SD/MMC karty. Kamera snímá ve dvou režimech NTSC a PAL, přičemž rozlišení vypadá následovně - 510 x 492 px pro NTSC a 500 x 582 px pro PAL.

Další podrobnosti o produktu jsou zde. Škoda, že nejde o bezdrátový přenos. Časem by podobný doplněk mohl být k dispozici i pro kapesní počítače. Využití může být různé, a to od investigativní novinařiny a policejní práce, až po záznamy průmyslových nebo laboratorních procesů, různé inspekce a tak podobně. Kromě vyloženě zábavních funkcí se asi najde dost užitkových aplikací, kde samozřejmě nebude nutné použití vysloveně slunečních brýlí jako kamufláže.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund