Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6263
Komentářů: 1505

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Rozbalení a prohlídka Huawei Ascend Mate 7
Od: Josef Tkáč - Pátek, 05.09. 2014 - 05:00:00

Horká novinka z IFA 2014 patří mezi tzv. phablety, ale Huawei Ascend Mate 7 je navíc ještě větší než její přímý konkurent od Samsungu, resp. model Note 4.

Rozdíl sice dělá jen 3%, ale v reklamě se prodá všechno. Otázkou samozřejmě je, jestli se skutečně dá Huawei Ascend Mate 7 postavit proti Samsungu Galaxy Note 4. Note má pověst etalonu a fantasticky propracovanou podporu stylusu S-Pen. Mate 7 bude mít výrazně nižší cenu, ale jinak celkem slušné parametry. To ovšem nemusí stačit. Síla Note, resp. Note 4 bude skryta právě ve vychytávkách a funkcích, ke kterým se Mate 7 jen zdaleka snaží přiblížit. To je ovšem ryze pracovní záležitost, takže kdo potřebuje pouze výkonný, dobře vypadající phablet s velkým displejem na zábavu, hry a Internet, tomu se může a zřejmě i bude přitažlivý Mate 7 za rozumnější cenu asi více zamlouvat.

Design Mate 7 nás trochu zklamal. Přední panel s 6" FullHD (1080p) displejem bohužel nezapře "inspiraci" HTC One a velmi povedený design řady Ascend P6/P7 se někam vytratil. Místo toho Huawei nabízí něco jako ověřený standard, který neurazí, ale ani neoslní, byť by v 8 mm tenkém kovovém těle.

Trochu jiná muzika je skryta uvnitř Mate 7, kde je špičkový 8mijádrový procesor Huawei Kirin 925 SoC a 4100mAh baterie. Hlavní fotoaparát má 13MP a pochází od Sony. Přední webkamera má slušných 5MP. Mate 7 se má dodávat ve dvou variantách. Ekonomický model přijde s 2GB RAM a 16GB úložištěm a lepší varianta s 3GB RAM a 32 GB úložného prostoru. Zajímavostí je také snímač otisků prstů, který je opět zřejmou inspirací z modelů jiných výrobců.

Zdroj zprávy je zde. Tady je slíbené video...

Články na podobné téma:
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund