Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1523

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

APONIA GPS NAVIGATION 3.1 2 - svěží nový design
Od: Josef Tkáč - Středa, 04.03. 2015 - 10:00:00

Brno, 3. března 2015 – Česká společnost Aponia Software představila novou verzi mobilní aplikace Aponia GPS Navigation. Díky Aponia GPS Navigation získá váš smartphone či tablet stejné vlastnosti, jako plnohodnotný navigační systém. Vyzkoušejte nyní novou vylepšenou offline verzi zcela zdarma!

Vlastnosti aplikace Aponia GPS Navigation si oblíbilo již mnoho uživatelů. Možnost použití navigace bez připojení k internetu, bezplatná aktualizace map i samotné aplikace či příjemné uživatelské rozhraní se však staly již standardem a tudíž není překvapením, že na řadu přichází verze 3.12 i s novými funkcemi a rysy.

První výraznou novinkou je možnost přepnutí mezi původním hlasovým naváděním a naváděním pomocí nové funkce TTS, Text-to-Speech („syntetizátor řeči“), která obsahuje detailnější povely a informace o trase uživatele – lze v ní nastavit hlasové povely pro jízdní pruhy, návěstí, dopravní informace, názvy ulic, jimiž projíždí, a mnoho dalších.

Další změny se týkají grafiky a uživatelského rozhraní aplikace Aponia GPS Navigation. Uživatele jistě příjemně překvapí nový potvrzovací dialog – jakmile zadají cíl své cesty (ať už v podobě adresy či GPS souřadnic), nabídne jim vyskakovací okno několik možností, co s vloženými daty provést. Zmíněná změna grafiky se týká nejen MapView, tedy zobrazení mapy, které dostalo novou image, ale i barevnosti, jež nyní nabízí více možností přizpůsobení pro maximální komfort všech uživatelů.

Neméně důležitou inovací jsou i takzvaná „bundled data“, neboli datové balíčky. Komponenty, jako grafický vzhled, lokalizace aj. se po aktualizaci aplikace již nestahují jednotlivě, ale jsou součástí základního balíku aplikace. Nová Aponia GPS Navigation jistě potěší i všechny vlastníky zařízení s operačním systémem Android 5(Lollipop), který je od této verze také podporován. Zároveň s ním jsou podporovány i operační systémy iOS, Windows Phone 8, Windows Mobile a WindowsCE. Aplikaci Aponia GPS Navigation je tak ke stažení na Google Play, Apple AppStore, Windows Phone Store a nově i na Amazon Store.

Vyzkoušejte mobilní aplikaci Aponia GPS Navigation 3.12 na jeden měsíc ZDARMA a využijte funkcí, které tento všestranný nástroj nabízí. V případě, že se Vám Aponia GPS Navigation zalíbí, neváhejte, navštivte e-shop Aponia GPS Navigation a nakupte mapy až s 60% slevou!

Články na podobné téma:




Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund