Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6266
Komentářů: 1529

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Speciální aplikace pro motorkáře BikerSeason rozšiřuje funkce i databáze
Od: Josef Tkáč - Pondělí, 17.08. 2015 - 09:00:00

Zlín, 17. 8. 2015 - BikerSeason, globální služba od motorkářů pro motorkáře, právě významně aktualizovala verze své mobilní aplikace pro Android a iOS. Aplikace prošla redesignem, získala novou navigační funkci BikerEye a databázi s více než 10 mil. bodů zájmu.

Nové funkce a design dostala i webová část služby – Interaktivní plánovač. Celý projekt je specifický tím, že jej pro motorkáře z celého světa vyvíjí sami „bikeři“ ze Zlína, kterým taková služba na trhu dosud chyběla. V roce 2015 do projektu vstoupil Seznam.cz.

Motorkáři celého světa, kteří „jedou“ na systému iOS nebo Android, mohou právě teď zdarma stahovat nejnovější verzi aplikace BikerSeason. Její hlavní novinkou je funkce BikerEye. „S ní motorkář pohodlně trackuje svou cestu a přitom má neustálý přehled nad tím, kudy jel, kudy vede jeho trasa a kde jsou jeho „body zájmu“. Na displeji jednoduše vidí to, co opravdu potřebuje a nic navíc. V cíli může svůj záznam trasy včetně statistiky sdílet skrz sociální sítě s těmi, co zůstali sedět doma,“ uvádí Tomáš Marcaník, zakladatel BikerSeason.

Další věcí, co zatím motorkáři nenabídnul žádný tracker, je databáze o více než 10 milionech bodů zájmu. Pro snadnou filtraci jsou děleny do 47 kategorií – od pěkných úseků silnic, přes koupaliště po nemocnice.

BikerSeason není pouze mobilní aplikací, ale all-in-one službou, jejíž součástí je Interaktivní webový plánovač a organizátor vyjížděk na www.BikerSeason.com. Stejně jako aplikace i on prošel redesignem a získal novou funkci – Kalendář akcí. Kdokoliv zde může srazy, výstavy, závody či vyjížďky za pomoci praktického filtru snadno najít, nebo přidat „své“ – nezáleží, zda je pořadatel, nebo návštěvník. Služba má potenciál nejen pro motorkářskou komunitu, ale i pro podnikatele – umožňuje jim propagaci skrz databázi tras, kalendář akcí a mapu bodů zájmu. BikerSeason zaujal i spol. Seznam.cz, která do něj v roce 2015 vstoupila s cílem zúročit své zkušenosti s tvorbou Mapy.cz.

Nápad přišel v Portugalsku: „Chtěl jsem si zde půjčit motorku a projet nejlepší místní trasy kolem Lisabonu. Hledal jsem aplikaci, která by poradila, co navštívit a kterou trasu zvolit, případně by mi i cestu zaznamenala... Nenašel jsem, a tak jsem ihned po návratu založil BikerSeason s cílem vyplnit mezeru na trhu a pomoct světové motorkářské komunitě,“ říká Tomáš Marcaník.

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Google Play nebo z iTunes. Interaktivní plánovač: www.BikerSeason.com

Články na podobné téma:
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.84 sekund