Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6217
Komentářů: 1335

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Opevněný Ulefone Armor v přeprodeji
Od: Pavel Skala - Středa, 16.11. 2016 - 15:30:00

Pokud z nějakého důvodu po svém mobilním telefonu požadujete větší odolnost, než jaké se může těšit valná většina přístrojů na trhu, váš výběr se právě rozšířil o další možnost.

V oblasti odolných smartphonů, kde své produkty nabízí mimo jiných i tradiční výrobce stavebních strojů společnost Caterpillar, se objevuje vyzyvatel z Číny. Armor si můžete objednat v předprodeji za v přepočtu zhruba 4 000Kč, a to ještě po dobu následujících šesti dnů. Poté by se cena měla vyšplhat až na přibližně 5 000Kč. A co přesně že tenhle stroj vlastně nabízí?

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Procesor octa-core MT6753 s frekvencí 1,3 GHz, paměť 3 GB RAM a 32 GB ve vnitřním uložišti. Zadní kamera dokáže pořizovat snímky až v rozlišení 13 MP. Baterie má kapacitu 3 500 mAh. Displej má rozměr 4,7 palce s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Operovat bude se systémem Android Marshmallow.

Tím zajímavějším v tomto segmentu trhu bývají právě schopnosti přístroje odolat extrémním podmínkám. U tohoto konkrétního telefonu máme garantovánu funkčnost v prašném prostředí a pod vodou získáním hodnocení IP 68. V tomto případě to znamená úplnou odolnost proti prachu a odolnost vůči vodě až do hloubky 1,2 metru po dobu 30 minut. Výrobce na svých stránkách udává, že po tuto dobu byl v reálných testech přístroj schopný odolat i metr a půl pod hladinou. Díky použité technologii by mělo být možné používat dotykovou plochu i s mokrými prsty, zároveň byste to měli zvládnout i v rukavicích, pokud se dostanete do chladného prostředí. V tom má přístroj garantovanou funkčnost až do -20°C. Opačný extrém pak zvládne až do 80°C. Pro případ, že by nebylo možné telefon ovládat dotykem, jsou k dispozici mechanická tlačítka na spodní části telefonu. Mechanické je i tlačítko SOS, jehož stisknutím si snadno přivoláte pomoc i s GPS údajem o své poloze.

Zdroj:Phonearena, Ulefone


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund