Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6217
Komentářů: 1335

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Timetable - aplikace díky níž budete mít rozvrh hodin stále na očích
Od: Evzenie Janovska - Pondělí, 05.12. 2016 - 07:20:24

Systematické plánování je jedním z předpokladů úspěšného studia. Aplikace timetable vám toto plánování značně usnadní. S ní budete mít přehled o všech vašich studijních povinnostech.Představení aplikace Timetable

Timetable je jednou z aplikací na Google Play. Patří mezi nejlepší aplikace rozvrhů hodin pro Android . Nejedná se o pouhé zobrazení rozvrhu hodin, aplikace Timetable umí mnohem více. Ne náhodou jí její vývojáři popisují jako „nejhezčí a nejintuitivnější aplikaci pro zvládání studia“. Aplikace Timetable je skutečným pomocníkem, který vám usnadní vaše studium.

Co umí aplikace Timetable?

Aplikace Timetable vám zobrazí váš školní rozvrh jako seznam nebo jako tabulku. Můžete do ní snadno vkládat rozvrh i vaše úkoly. Základní nastavení aplikace umožňuje vkládání jednotlivých předmětů včetně jejich názvů, případně zkratek, vyučujícího i místa, kde se bude vyučování konat. S pomocí aplikace doplníte také kolikrát týdně či měsíčně a v jakých dnech se daný předmět opakuje.

Máte rozvrh rozdělený na sudý a lichý týden? I s touto skutečností si dokáže aplikace Timetable poradit. Obsahuje totiž funkci, pomocí níž si nastavíte týdenní cyklus rozvrhu.

Aplikace Timetable není pouhý přehledný seznam vašich povinností. Na rozdíl od běžného rozvrhu a diáře vás upozorní na vaše povinnosti. Nemůže se vám stát, že se například o chystaném písemném testu dozvíte doslova na poslední chvíli. Rovněž lze kdykoliv spustit upozornění na vyučovací hodiny, které vám odpadly a kdy dojde k jejich nahrazení.

Díky aplikace Timetable můžete informace o úkolech či o chystaných testech jednoduše sdílet se svými spolužáky. Samozřejmostí je synchronizace dat mezi všemi zařízeními. Během hodiny můžete bez obav brouzdat aplikací. Nikoho nebudete rušit, o to se postará jedna z funkcí aplikace, pomocí níž ztišíte telefon během vyučování. Mnozí studenti rovněž ocení odpočítávání času do konce hodiny i možnost vytvoření neomezeného množství projektů v mobilním telefonu i jejich využití jako widget na plochu.

Jak pracovat s aplikací Timetable?

Práce s aplikací Timetable není nijak obtížná. Po nainstalování a prvním spuštění se objeví obrazovka s názvem Deska. Na obrazovce uvidíte karty, z nichž jedna vám nabídne přidat nové předměty a následně sestavit celý rozvrh. Zvolíte možnost „nová hodina“ a následně se objeví formulář pro zadání parametrů pro vytvoření nového předmětu. Kromě názvu předmětu můžete přidat další údaje, jako je například místnost, ve které bude probíhat daná vyučovací hodina.

Aplikace vám kromě obrazovky Deska nabídne další obrazovky: Denní zobrazení, Úkoly, Zkoušky, Volna. Nabídku obrazovek najdete vždy na levé straně každé z nich, díky tomu můžete libovolně přepínat mezi jednotlivými obrazovkami. Kromě toho máte možnost vytvořit si další rozvrhy. Tato funkce se hodí zejména pro studenty, kteří kromě školy navštěvují různé kurzy, semináře a další vzdělávací akce nebo mají další mimoškolní aktivity.

Přepnete-li na obrazovky s názvem Úkoly, zobrazí se seznam úkolů, které je třeba splnit. Navíc vám obrazovka nabídne možnost upozornění na termín daného úkolu. Máte daný úkol splněný? V tomto případě stačí pouze odškrtnout úkol. Aplikace ho považuje za splněný a již vás na jeho splnění nebude upozorňovat. Obrazovka Zkoušky pracuje na stejném principu jako Obrazovka Úkoly, pouze místo názvu a termínu splnění úkolu zadáte název a termín zkoušky.

V obrazovce Volna si můžete nastavit začátek i konec školního roku, případně semestru a přidávat volné dny, prázdniny, státní svátky.

Součástí aplikace Timetable jsou dva widgety, jeden o rozměrech 4×1 a druhý škálovatelný. Na widgetu se vždy zobrazují hodiny pro daný den, kromě toho widget obsahuje ikonku pro rychlé přidání úkolu. Pro lepší přehled lze u widgetu nastavit světle či tmavé téma, což znamená nastavení barev, a průhlednost.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund