Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6217
Komentářů: 1335

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Samsung možná nabídne funkci zabezpečené složky z Galaxy Note 7 i pro S7/ edge
Od: Zdenek Foral - Pátek, 16.12. 2016 - 06:00:00

Samsung byl vždy o krok napřed se zvláštními softwarovými funkcemi a v telefonu Note7 bylo mnoho takovýchto vychytávek, které by stály za zmínku (kupříkladu možnost vyfocení screenshotu přejetím dlaně po displeji, nebo výše zmíněná Secure Folder). Nicméně některé funkce nešťastného tabletu zmizí spolu se zařízením na propadlišti dějin.

Naštěstí se na internetu objevil screenshot, ve které Samsung ve své odpovědi jednomu z účastníků Galaxy Beta programu uvedl, že uvažují o zahrnutí funkce Secure Folder do jedné z budoucích aktualizací operačního systému jako volitelnou doplňkovou funkci distribuovanou přes Galaxy Store. Podle odpovědi lze také vydedukovat, že tato funkce bude dostupná pouze pro přístroje, které obdrží aktualizaci na Android Nougat (7.x.x), což v současné době zahrnuje i telefony řad A3, Note 5, S6 a tablety řady Tab S2 a novější.

A co to vlastně funkce Secure Folder je? Asi každého po přečtení názvu napadne, že se jedná pouze o obyčejnou heslem zabezpečenou složku. Ve skutečnosti se ale jedná spíše o druhý uzamčený telefon nacházející se uvnitř vašeho mobilního přístroje. Složku je totiž možno krom obyčejného hesla uzamknout i pomocí vašeho otisku prstu a navíc ji lze i s jejím obsahem (který mohou tvořit i aplikace) skrýt z UI.

Samsung si navíc s využitím této funkce doopravdy vyhrál. V přístroji byl samostatný zástupce pro aplikaci fotoaparátu, který snímky a videa automaticky ukládal přímo do zabezpečené složky, jakožto i samostatná aplikace kontakty, která umožňovala přístup k zabezpečeným kontaktům, které se v „obyčejných“ kontaktech nezobrazovaly (měla přístup samozřejmě i k nezabezpečeným) a měla i samostatnou historii hovorů.

Bohužel v současnosti nejsou známy žádné další detaily.

Zdroj:Phonearena.com


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund