Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6217
Komentářů: 1335

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Pozor na virus na Whatsappu
Od: Patrik Grulich - Středa, 04.01. 2017 - 20:00:00

Uživatelé Whatsappu musí v současných dnech být velmi ostražití, jelikož se zprávami šíří dva nebezpečné viry, které mohou získat přístup k osobním informacím uživatele.

Dvojice souborů "NDA-ranked-8th-toughest-College-in-the-world-to-get-into.xls" a "NIA-selection-order-.xls" způsobila v Indii takové problémy, že indická bezpečnostní služba vydala zvláštní upozornění bezpečnostním složkám, ve kterém varuje před otevíráním podezřelých souborů.

Zavirované soubory totiž obsahují jména velkých indických organizací jako NDA (Národní obranná akademie) nebo NIA (Národní vyšetřovací služba), což jim v očích uživatelů propůjčuje autentičnost, jelikož NDA i NIA jsou v Indii velmi populární. Zvláštní je také to, že virus většinou napadá příslušníky indických vojenských, paravojenských a bezpečnostních složek.

Jakmile je jeden z těchto nevinně vyhlížejících souborů otevřen, zpřístupní si osobní data uložená na vašem chytrém telefonu, včetně hesel, čísel bankovních účtů a PIN kódů. Mějte ovšem na paměti, že někteří uživatelé již narazili i na soubory ve formátu .doc, případně .pdf a nenechte se ukolébat tím, že výskyt viru je zatím pozorován pouze v Indii, jelikož je možné, že pachatelé se pouze u tohoto nezastaví – přece jenom přepsat název souboru a vydávat ho za např. „Výsledky přijímacího řízení“ není tak těžké, ne?

Zdroj: Express


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund