Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6204
Komentářů: 1265

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Uniklé rendery Samsungu Galaxy S8 a S8 Plus: kompaktní rozměry a obrovký displej
Od: Zdenek Foral - Středa, 18.01. 2017 - 18:50:36

Nově objevené 3D rendery odhalily možnou podobu a rozměry připravovaných vlajkových modelů Samsungu pro první polovinu tohoto roku. Jedná se o Samsung Galaxy S8 a S8 Plus. Přichází konečně doba bezrámečková?

Obrovský Samsung Galaxy S8 Plus má měřit 152,38 x 78,51 x 7,94 mm. Má nepatrně vyšší, mnohem širší a o 0,25 mm silnější tělo než aktuální model S7 Edge. To má ale svůj důvod: razantní nárůst úhlopříčky displeje! Ten měří přesně 6,3 palců, a to pouze při čelním pohledu. Přesná velikost bude ještě o něco větší díky jeho zakřivení. Jak můžeme vidět na obrázku, došlo zároveň k razantní redukci velikosti jak horního tak i spodního rámečku, přičemž sbohem jsme museli dát i ikonickému domovskému hardwarovému tlačítku. Ovládací prvky se tedy s nejvyšší pravděpodobností přemístí na displej. Změnu pozice doznalo i zamykací tlačítko – nově na levé straně spolu s tlačítky ovládání hlasitosti.

Porovnání rozměrů Galaxy S8 Plus a S7 Edge

Menší z dvojice Galaxy S8 má měřit 140,14 x 72,2 x 7,3 milimetru. S8 je o 0,6 mm tenčí a nepatrně kratší, ale zato citelně širší než jeho předchůdce. V tomto kompaktním těle se ukrývá displej o úhlopříčce 5,7 palců (opět měřeno bez zakřivení) a je tedy větší, než je tomu u aktuálního Galaxy S7 Edge. Stejně jako v případě S8 Plus se i S8 dočkal výrazné diety v oblasti rámečků.

Porovnání rozměrů Galaxy S8 a S7

Oba nové modely jsou výrazně širší než jejich předchůdci, nicméně se jedná o přijatelnou daň za štědrý nárůstu úhlopříčky a minimalizaci rámečků.

Otázkou zůstává, jak velkou baterii se podaří do nových těl vměstnat. Pokud porovnáme aktuální Galaxy S7 s chystaným Galaxy S8, je jasné, že mnoho prostoru navíc k dispozici nebude. Připočtěme k tomu nedávnou kauzu vadných baterií v Galaxy Note7 - Samsung protentokrát nebude s možnostmi kapacity nových baterií příliš riskovat a citelného nárůstu se bohužel nedočkáme.

Drobný obláček nad uniklé rendery přináší přítomnost zcela jasně rozpoznatelného microUSB 2.0 konektoru místo standardu v podobě USB-C, který přinesl již nechvalně proslulý Note7. Zda se tedy jedná o podvrh nebo skutečnou podobu chystaného Samsungu Galaxy S8 a S8 Plus zůstává otázkou.

Zdroj:gsmarena.com


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund