Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Uniklé vizualizace Motoroly
Od: Pavel Skala - Čtvrtek, 13.04. 2017 - 18:00:00

Moto C, Moto C Plus, Moto E4 a Moto Z2. Všechny tyto smartphony si můžeme prohlédnout na vizualizacích určených pro tisk.

Pokud patříte mezi fanoušky této čerstvě čtyřiačtyřicetileté společnosti, jistě váš potěší uniklé snímky nových přírůstků do rodiny.

Moto C a Moto C Plus

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Moto C je nová řada zařízení, kterou společnost vlastněná Lenovem míří na segment ultralevných smartphonů. Ostatně původní Moto E změnilo představy o tom, jak má levný smartphone vypadat. Teď se o něco podobného pokusí v Motorole znovu s řadou Moto C.

Ze snímků se zdá, že Moto C Plus by měl být o něco tenčí než Moto C, patrné je to v oblasti kamery, kde je verze Plus viditelně vystouplá. Další rozdíly však na první pohled nejsou zřejmé. Lišit se tak obě verze budou nejspíš ve vnitřnostech. Verze Plus by například mohla mít větší RAM, interní uložiště nebo rychlejší procesor.

Moto E4

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Když se podíváme na původní Moto E a porovnáme ho s Moto E4, je vidět, že v Motorole udělali velký krok vpřed v oblasti designu. Zadní kryt bude pravděpodobně kovový, souzeno na základě přítomnosti pruhů pro anténu. Ty jsou pro Motorolu něco naprosto nového. Dokonce ani Moto Z a Moto Z Force je neměly, signál se k anténě dostával skrz malá skleněná okénka podobně jako v iPhonu 5 a 5S.

Nové Moto E4 bude také disponovat snímačem otisků prstů a na zadní části reproduktorem pro hlasitý odposlech. Poslední dobou to vypadalo, že jej výrobci budou umisťovat spíše zpředu, Motorola ho však znovu odsunula na zadní kryt.

Moto Z2

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

U tohoto typu přístroje si můžeme být jisti, že se designem nebude od svého předchůdce výrazně lišit. Důvodem je slibovaná zpětná kompatibilita s periferiemi MotoMods, které se nasazují přímo na přístroj. Dva rozdíly však přece najdeme. Vpředu bude mít Moto Z2 duální LED, vzadu pak duální kameru. Původní Moto Z sice oboje mělo, ale jen single verzi. Kamera přitom patřila mezi jeho hlavní bolesti, takže toto vylepšení míří na správné místo.

Ostatní se jeví nezměněné, i když se očekává, že Z2 udělá velký krok vpřed ve výkonu CPU. Vylepšení by určitě slušelo i kapacitě baterie, které Moto Z mělo 2 600 mAh.

Stojí za zdůraznění, že celý tento článek se opírá o neoficiální snímky, takže jej berte s jistou rezervou.

Zdroj:GSMArena


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund