Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6204
Komentářů: 1265

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Nejlepší aplikace hudebních přehrávačů pro Android
Od: Lukas Klobasa - Pondělí, 05.06. 2017 - 12:11:25

Pokud jde o přehrávání hudby uložené v telefonu, ať už na interní paměti nebo na SD kartě, většina lidí využívá již předinstalovanou aplikaci. Tato aplikace je ve většině případů Google Play, což není avšak tou nejlepší volbou. Někteří uživatelé využívají Poweramp, což ovšem taky není zrovna ideální volba, pokud hledáte něco jednoduchého a zároveň chcete, aby to nevypadalo jako navržené v posledním desetiletí.

Naštěstí nyní existují tuny skvělých hudebních aplikací pro Android. Každá z níže uvedených aplikací má krásné uživatelské rozhraní s elegantním designem a smysluplnými animacemi. Obsahují všechny základní funkce spolu s některými možnostmi přizpůsobení a také s widgetem pro domovskou stránku. Většina z nich je zdarma nebo má bezplatnou verzi s omezenou funkčností. Vyzkoušejte je a dejte nám vědět, co si myslíte.


Shuttle

Shuttle je klasická aplikace s materiálním vzhledem a jeho design obsahuje širokou paletu pestrých barev. Pokud si projdete nastavení, objevíte desítky způsobů jak si upravit barevné prostředí této aplikace. Mezi další funkce patří vlastní ekvalizér, stahování obrázků alb a přeskakování last.fm


Phonograph

Phonograph prošel mnoha změnami uživatelského rozhraní a dokonce i názvů. Nejnovější rozhraní je nyní jedno z nejlepších a nejlépe vypadajících. Tato aplikace také obsahuje přizpůsobitelné prostředí, automatické stahování obrázků alb a také podporuje přehrávání bez mezer. Nemá avšak vlastní ekvalizér a tudíž závisí na ekvalizéru zabudovaném v telefonu, který bohužel některé telefony nemají.


Pulsar

Pulsar má velmi jednoduchou a minimalistickou strukturu s velkými tlačítky a dobře viditelným textem na obrazovce právě přehrávané skladby. Obsahuje stahování obrázků alb, přehrávání bez mezer, vlastní ekvalizér, skákání u Last.fm. Možnost změny prostředí je ale ve verzi zdarma omezená a to na 3 již předdefinované styly.


BlackPlayer

BlackPlayer používá záložky, které trochu připomínají Windows Phone UI. Kliknutím na album se otevře plovoucí karta se všemi skladbami. Obrazovka právě přehrávané skladby je čistá s ostrým textem, jednoduchým rozložením tlačítek a velkým obrázkem alba. V aplikaci je možné změnit písmo a přizpůsobit barvu uživatelského rozhraní tak, jak přesně chcete. Obrazovku přehrávání lze také upravit. Je tu obrovská spousta možností, možná nejobsáhlejší z této skupiny aplikací. Obsahuje také všechny další možnosti, jako je přehrávání bez mezer, přechod, automatické stahování kreseb a mnoho dalších. Pokud rádi upravujete nastavení, je tato aplikace právě pro vás.


Retro Music Player

Kromě jména v této aplikaci opravdu nic retro není. Aplikace vypadá moderně a je vcelku atraktivní se zajímavými možnostmi změn uživatelského prostředí a písma. Obrazovka právě přehrávané skladby je také docela pěkná a tlačítko přehrát dokonce mění barvu podle obrázku alba. Je sice trochu horší v možnostech přizpůsobení ve srovnání s některými z ostatních aplikací, ale obsahuje všechny základní funkce. Aplikace je v současné době v beta verzi, ale je dokonale použitelná.


doubleTwist

Tato aplikace je nejstarší aplikací v této skupině a je zde už dlouhou dobu. V dřívější době byl design uživatelského prostředí od Androidu opravdu hrozný a DoubleTwist byl jako nádech čerstvého vzduchu. Věci jsou nyní odlišné, ale doubleTwist stále zůstává jedním z nejlepších hudebních přehrávačů pro Android. Má spoustu funkcí, které bychom našli již ve výše zmíněných aplikacích, avšak některé z nich jsou bohužel dostupné pouze v placené verzi. Základní přehrávání hudby je ale stejně dobré jako vždy. Kromě toho má jednu ještě nezmíněnou funkci a to, že může přehrávat hudbu na zařízení AirPlay jako například Apple TV nebo AirPort Express. Je to také jediná aplikace, která je zároveň přehrávač podcastů.


Zdroj:

GSM arena


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund