Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6205
Komentářů: 1277

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Apple oficiálně odhalil iOS 11 na WWDC 2017
Od: Lukas Klobasa - Středa, 07.06. 2017 - 10:43:51

S konferencí WWDC 2017 se konečně odhalil již dlouho očekávaný iOS 11 a s ním přináší i spoustu novinek.
iMessage

První nová funkce se soustředí na zprávy. Aplikace je nyní přepracovaná a přináší spoustu vylepšení, které každý uživatel jistě ocení. iMessage nyní využívá iCloud, takže zprávy budou nově synchronizovány, včetně smazaných zpráv a dalších. Tato nová funkce také pracuje s MacOS a stále zahrnuje šifrování typu end-to-end. Velmi zajímavou funkcí se také stal v iMessage Apple Pay, který umožní peer-to-peer platby kdy si uživatelé budou moci přes iMessage posílat peníze.

Siri

Siri se dočkala také nového vylepšení. Zlepšilo se vizuální prostředí a její inteligence. Nové vylepšení strojového učení se vztahuje jak na ženský, tak na mužský hlas. Siri nyní bude pracovat s mnohými aplikacemi, kdy nám bude schopna nabídnout věci, které by nás mohly zajímat. Siri také nově podporuje překlad v beta verzi, včetně překladu zpětné vazby.


Fotoaparát

Aplikace fotoaparátu dostala také pár nových funkcí. Nově provádí lepší kompresi videa a fotografií, aby optimalizovala velikost. Tím získáme vysokou kvalitu snímků a zároveň velkou úsporu místa. Změny softwaru zahrnují nové funkce, jako je například nové Depth API pro telefony s duálním fotoaparátem.


Fotky

Aplikace fotky nyní bude využívat strojové učení k vytváření nových kategorií, jako jsou sportovní události, výročí a další.


Řídící centrum

Řídicí centrum v systému iOS 11 je oproti iOS 10 předěláno na jednostránkové rozložení pro první dva panely. Nyní tedy vše potřebné nalezneme na jedné stránce. Uzamčená obrazovka a Centrum oznámení byly také přepracovány na jedno rozhraní.


Apple maps

Apple mapy byly aktualizovány detailními půdorysy pro nákupní střediska v celé řadě měst, s tím že další ještě přibydou. K dispozici je nově také funkce omezení rychlosti a vedení jízdních pruhů.


Apple music

Apple Music získal pro vývojáře novou sadu MusicKit SDK a obsahuje novou funkci pro sdílení, kdy budete moci vidět, co vaši přátelé poslouchají.


App Store

Další na řadě, který prošel razantní změnou je App Store. Nový celkově předělaný design by měl nabídnout lepší orientaci v kategoriích aplikací a zároveň nabídnout uživatelům detailnější informace o aplikacích. Do App Store byla přidána záložka Today, ve které nalezneme nové aplikace, které vývojáři přidali dnes. Hry nově dostali také svou vlastní záložku se specializovanou sekcí přímo pro herní aplikace. Všechny aplikace bude možné třídit podle zaměření, ceny apod.


Apple také podrobně popisuje nové funkce strojového učení , které přichází do iOS 11 pro vývojáře prostřednictvím CoreML. Nové API zahrnuje funkce přirozeného jazyka a detekci obličeje, které byly dříve k dispozici pouze v aplikacích Apple.


ARKit

Největší novinkou, se kterou Apple přichází je ARKit. Tato platforma, na které Apple již velmi dlouho pracoval a do které investoval nemalé peníze, je konečně tady. Podle slov Applu by měl ARKit učinit iOS největší platformou rozšířené reality na světě. Funkce rozšířené reality přichází i pro vývojáře prostřednictvím ARKit. Tato rozšířená realita používá senzory k určení roviny, osvětlení, odhadu měřítka a další. Aktualizace aplikací využívajících ARKit budou zahrnovat aktualizaci aplikace Pokémon Go i například aplikace IKEA pro vizualizaci položek ve vašem prostředí.


Další funkce, které nejsou podrobně popsány, zahrnují přepracovanou aplikaci Podcasts, rodinné úložiště iCloud, sdílení souborů iCloud a podporu svítilny na 9,7-palcovém iPad Pro.


iOS 11 je již dostupný v beta verzi pro vývojáře. Pro veřejné beta testery bude dostupný později tento měsíc a oficiální vydání pro všechny uživatele by mělo být tento rok na podzim.


Zdroj:

9to5mac.com


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund