Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Odhalte datové upíry s aplikací GlassWire
Od: Evzenie Janovska - Pondělí, 12.06. 2017 - 19:00:00

Mezi aplikacemi najdeme upíry, kteří vydají naprosto neškodně. Vysávají vám však data a koncem měsíce se stěží vejdete do měsíčního FUP limitu. Vyzkoušejte aplikaci GlassWire, která vám odhalí největší datové upíry.

Proč používat aplikaci GlassWire?

Amdroid je sice vybaven nástrojem, který monitoruje spotřebu vašich dat. Tento nástroj však nabízí pouze základní přehled a nemálo datových upírů tak zůstává neodhaleno. Ke slovu přichází aplikace GlassWire, která vám ukáže, kolik dat spotřebovaly jednotlivé aplikace za vámi zvolené období. Toto období si můžete zvolit libovolně.

GlassWire vám nejen ukáže, kolik dat spotřebovaly jednotlivé aplikace. Automaticky je seřadí od datově nejnáročnějších, čímž získáte přehled o svých datech. Seřazená data okamžitě převede do grafu, díky tomu poznáte doslova na první pohled aplikace, která vám vysávají nejvíce dat. GlassWire je užitečný nástroj, který vám vytváří statistiky, díky nimž máte neustále podrobný přehled o spotřebě dat jednotlivými aplikacemi.

Navíc je možné nastavit upozornění na překročení předem stanovených datových limitů. Aplikace GlassWire odhalí nejen datové upíry, dokáže odhalit také nežádoucí aplikace, které se chovají podezřele, zpomalují rychlost připojení či narušují vaše soukromí. Její další výhodou je nepřítomnost otravných reklam.

Představení aplikace GlassWire

První obrazovka aplikace vás uvítá grafem, podobným, který je přímo v Androidu. Na rozdíl od něho je však podrobnější a vypadá lépe. Aplikace GlassWire vám nabídne možnost zvolit si podrobné zobrazení spotřeby dat za daný časový úsek, který může být od 5 minut až po dny, týdny či měsíce.

Graf je vybaven malými bublinkami, na kterých se zobrazují významnější události v rámci spotřeby dat. Po rozklepnutí jakékoli aplikace uvidíte stejný graf jako na první obrazovce, pouze s tím rozdílem, že tento graf bude určen pouze pro danou aplikaci.

Na první obrazovce uvidíte levé menu, ze kterého se lze přepnout na další obrazovku, na které se objeví kruhový graf, znázorňující spotřebu dat za daný den, týden, či měsíc. Rovněž je zde možnost si ručně upravit požadované datové období. Najdete zde rovněž systém, který vás upozorní na spotřebu dat. Zadáte-li si váš datový limit i datum obnovy tarifu, aplikace vám bude sama udržovat datový plán.

Klíčové vlastnosti aplikace GlassWire

Mezi klíčové vlastnosti aplikace GlassWire patří vytváření aktuálních grafů, ze kterých se velice snadno dozvíte, které aplikace marnotratně plýtvají vašimi daty i které aplikace zpomalují připojení k internetu. Aplikace GlassWire dokáže odhalit nežádoucí aplikace včetně malwaru. Rovněž vidíte, když nová aplikace přistupuje k sítí a začne používat data.

Ke klíčovým vlastnostem patří vytvoření přehledů a statistik o spotřebě dat jednotlivými aplikacemi za poslední hodiny, týdny či měsíce. Aplikace vás rovněž upozorní, že se blížíte k hranici vašeho datového limitu. S aplikací GlassWire můžete kromě mobilních dat sledovat přenosy přes Wi-Fi.

GlassWire jako novinka

Aplikace GlassWire je nějakou dobu dostupná na málo zastoupené platformě Windows Phone. Zhruba asi měsíc je dostupná i pro Android. Navíc si ji lze stáhnout na Google Play zdarma.

Zdroj:svetandroida.cz aplikace.cz lmobilnet.cz dotekomanie.cz


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.45 sekund