Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Logitech Circle 2, vynikající bezpečnostní kamera za 180 dolarů!
Od: Lukas Klobasa - Středa, 14.06. 2017 - 13:29:07

Hledáte snadný způsob, jak ochránit a zároveň sledovat váš domov, i když nejste zrovna doma? Logitech nyní nabízí řešení, které vám tuto možnost dokáže nabídnout - novou domovní bezpečnostní kameru nazvanou Circle 2.


Logitech Circle 2 je navržen tak, aby sloužil jako snadno použitelný nástroj, který můžete využít ke kontrole toho, co se zrovna děje u vašich dveří, nebo v obývacím pokoji. Zařízení je samozřejmě přístupné vzdáleně. Zařízení vyniká svým diskrétním designem odolným proti povětrnostním vlivům, který umožňuje venkovní a zároveň celoroční použití. K dispozici je také celá řada dalších doplňků, které umožňují montáž této kamery prakticky kdekoli uvnitř nebo vně vašeho domova.Circle 2 se může pochlubit vysokým rozlišením a úhlem pohledu až 180 stupňů. Umožňuje tedy sledování celé místnosti nebo dvorku jediným zařízením - dokonce i v noci díky schopnostem nočního vidění. Kamera obsahuje také mikrofon a vestavěný reproduktor, což umožňuje vidět a zároveň mluvit s kýmkoli, kdo se nachází v pohledu kamery.

Dohled nad svou kamerou můžete provést samozřejmě ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku, jelikož je kamera přístupná prostřednictvím mobilní aplikace (k dispozici pro iOS a Android) nebo prostřednictvím webového prohlížeče. Logitech Circle 2 je také kromě živého sledování schopen ukládat na vyžádání všechny záběry pro pozdější prohlížení. Na co musíme ale upozornit je, že v přístroji se nenachází paměťová karta. Místo toho je nabízena samostatná služba, která nabízí zašifrované cloudové úložiště - bezplatné pro ukládání videa v délce 24 hodin. Je zde také možnost 14 a 31 denního zálohování, ale za to si už člověk musí připlatit.

Jedním ze zajímavých detailů je, že kamera Logitech Circle 2 dokáže spolupracovat s inteligentními domácími asistenty od Applu a Amazonu. Zařízení bude nejprve dodáváno s podporou Amazon Alexa a umožní vám například spustit nahrávání hlasovým povelem, zatímco podpora Apple HomeKit a Siri bude přidána později. Circle 2 může být také aktivován tlačítkem firmy Logitech - POP Smart Button -programovatelným přepínačem pro chytrá zařízení.Logitech nabízí v předprodeji dva modely Circle 2 - kabelový a bezdrátový model. Kabelová verze může být napájena nástěnným adaptérem nebo přímo připojena k elektrické zásuvce pomocí speciální zástrčky (prodává se samostatně za 29,99 dolarů). Pokud jde o bezdrátový model, je napájen výměnnou dobíjecí baterií, která vydrží až tři měsíce, podle toho co společnost uvádí. Tyto dva modely stojí 180 dolarů (tj. přibližně 4204Kč) a 200 dolarů (přibližně 4671Kč), přičemž odesílání prvních zásilek se očekává v červenci.

Zdroj:

phonearena.com


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.05 sekund