Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6204
Komentářů: 1265

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Nová bluetooth klávesnice s čtečkou otisků prstů od Microsoftu za 129 dolarů
Od: Lukas Klobasa - Pondělí, 19.06. 2017 - 10:04:07

Microsoft představil novou klávesnici kompatibilní s MacOS se skrytou čtečkou otisků prstů. Jedná se o bezdrátovou klávesnici s názvem Modern Keyboard, která je zároveň nástupcem klávesnice Surface Keyboard.


Apple konečně přinesl funkci Touch ID na Mac s novými počítači MacBook Pro, ale prozatím bohužel stále není žádný oficiální způsob, jak se přihlásit k počítači Mac pomocí otisku prstu.

"Naší vizí bylo začlenit čtečku otisků prstů do klávesnice tak, aby vypadala jako jakákoliv jiná klávesa. Neustále jsme se pokoušeli vylepšit každou vrstvu klávesnice, abychom jsme se ujistili, že jsme vytvořili bezchybný zážitek z psaní."

Uživatelé, kteří budou chtít tento snímač otisků prstů využívat, budou potřebovat systém Windows, jelikož Apple stále neotevřel funkce Touch ID v MacOS. Klávesnice jako taková je ale velmi zajímavý produkt, který je dodáván za stejnou cenu jako bezdrátová klávesnice Apple s numerickou klávesnicí.Uživatelé, kteří budou chtít tento snímač otisků prstů využívat, budou potřebovat systém Windows, jelikož Apple stále neotevřel funkce Touch ID v MacOS. Klávesnice jako taková je ale velmi zajímavý produkt, který je dodáván za stejnou cenu jako bezdrátová klávesnice Apple s numerickou klávesnicí.

Klávesnice za 129,99 dolarů bude k dostání v nejbližší době zde : Microsoft

Zdroj:

9to5mac


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund