Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Apple Park: Apple finišuje ve výstavbě svého nového sídla
Od: Lukas Klobasa - Pondělí, 19.06. 2017 - 12:32:05

Apple finišuje na svém novém domovu, který bude již brzy konečně dokončen. Tento park by měl být dokončen nejpozději do prvních měsíců příštího roku.Apple Park již konečně začíná vypadat spíše jako park, jelikož Apple dělá překvapivě velmi rychlý pokrok v masivní terénní práci a pokračuje ve stavbě svého nového sídla. Obrázky, které naleznete níže, dávají velmi dobrý pohled na úroveň tisíců stromů, které se vysazují kolem hlavní kruhové budovy v areálu o rozloze 175 akrů.

Apple v únoru oznámil, že by Apple Park měl být připraven k tomu, aby se zaměstnanci začali v dubnu stěhovat do nového sídla. Stále se ale zdá, že místo je v konstrukčním režimu a je nejasné, zda již někteří zaměstnanci, pokud vůbec někteří, již v novém kampusu pracují. Očekává se také, že společnost bude již brzy hostit nějaké akce v 1000-místném divadle Steva Jobse, které se také nachází v Apple Parku. Podle slov stavebních dělníků by ale konečné úpravy mohly překročit do prvních měsíců příštího roku.

Dle plánů společnosti Apple by Apple Park měl obsahovat přibližně 9 000 stromů, které budou mít až 300 druhů. Zelený prostor by měl zaujímat přibližně 80% celého areálu. Tím by tento kampus měl vypadat spíše jako veřejný park, ve srovnání s typickou kancelářskou budovou nebo současným ústředím společnosti Apple v Cupertinu.Apple Park bude mít také svůj vlastní Apple Store a kavárnu otevřenou pro veřejnost, takže parky kolem hlavních budov budou ve skutečnosti parky pro širokou veřejnost. Apple bude mít také dvě míle cest pro zaměstnance ve vnitřku budovy ve tvaru kosmické lodi.

Apple je na velmi dobré cestě, což se v posledních týdnech pozitivně projevilo a areál začíná vypadat jako původní vize společnosti Apple.

Většina z 9 000 stromů, je specificky vyvinuta přímo pro kampus a je vyvíjena mimo lokalitu a transplantována, v některých případech i jeřáby pro větší stromy.

Apple nahradil 5 milionů čtverečních stop asfaltu a betonu, který byl v areálu při zakoupení tohoto místa. Poslední věcí, která ale stále ještě chybí, jsou travnaté plochy, které budou obklopovat stromy a celý areál. To ale bude pravděpodobně ten poslední krok po dokončení stavby, kdy budou již všechny stroje přemístěny na jiné místo. Aby společnost dokázala uživit veškerý zelený prostor, investovala do projektu finance ve výši 17,5 milionu dolarů, aby zvýšila využití recyklované vody v Sunnyvale a Cupertinu kvůli problémům, které souvisí s výskytem sucha v této oblasti.
Zdroj:

9to5mac


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund