Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

OnePlus 5 se dočkal oficiálního vydání!
Od: Lukas Klobasa - Pátek, 23.06. 2017 - 10:58:44

Nová vlajková loď OnePlus 5 je nyní konečně oficiální a velmi pozoruhodnou vlastností je to, že se velmi podobá jednomu modelu od společnosti Apple.


Je to v podstatě klon designu iPhone 7 Plus. Telefon vypadá téměř identicky se stejným duálním fotoaparátem, stejnou černou barvou, stejnou hliníkovou konstrukcí a dokonce i stejnými liniemi antény. Zatímco společnosti pocházející z Číny kopírují designy Apple po celé roky, v posledních letech jsme mohli vidět, že většina z nich představila své vlastní originální návrhy. Proto je obzvláště šokující vidět model jako je OnePlus 5 vrátit se zpět ke starým kolejím.

Pro všechny ostatní, OnePlus 5 je špičkový telefon se systémem Android za cenu, která je mnohem nižší než u jiných vlajkových lodí. Obsahuje systémový čip Snapdragon 835, který je v současnosti nejsilnější v systému Android, možnost 8 GB RAM, což je nejvíce, co jsme kdy viděli v telefonu, zdokonalený fotoaparát s režimem na výšku a bohatý úložný prostor.

V kontextu telefonů OnePlus je však tento model nejdražší, s počáteční cenou o 40 dolarů vyšší než byla cena modelu OnePlus 3T.

Nejdříve se podívejme na specifikace OnePlus 5:Nový systém duálního fotoaparátuJedním z nejvýznamnějších nových funkcí přístroje OnePlus 5 je duální fotoaparát. Je to jediná složka, která se vyvinula nejvíce. Samotní inženýři společnosti OnePlus připouštějí, že kamery OnePlus 3 a 3T byly sice dobré, ale zdaleka ne tak dobré jako nynější OnePlus 5, který má opravdu skvělý fotoaparát.

Složení fotoaparátu je stejné jako u iPhone 7 Plus: hlavní, širokoúhlý objektiv a sekundární "teleobjektiv", který slouží k rozostření pozadí. Hlavní kamera využívá 16-megapixelový Sony senzor s objektivem se clonou f / 1,7 a teleobjektiv je vybaven senzorem Sony s rozlišením 20 megapixelů s objektivem se clonou f / 2,6. OnePlus říká, že se jedná o "největší rozlišení pro systém duálního fotoaparátu, které dnes na chytrém telefonu můžeme najít." Nejde ale ovšem pouze o rozlišení, nový režim na výšku je možný díky novému softwarovému algoritmu, který zajišťuje správné vymezení a správné osvětlení objektu.

Dokonce, i když používáte širokoúhlý fotoaparát, jeho clona f / 1,7 umožňuje fotoaparátu zachytit o 34% více světla než OnePlus 3T v podmínkách s nízkým světlem. OnePlus také zlepšil rychlost automatického zaostřování a nový OnePlus 5 se zaostřuje až o 40% rychleji než jeho předchůdce.


Menší velikost a lepší životnost baterie

Další velkou věcí o OnePlus 5 je to, že jde o výkonné monstrum. Obsahuje Snapdragon 835, který jsme již viděli na Samsung Galaxy S8, a přichází ve dvou variantách: 64 gigabitů úložiště s 6 GB RAM nebo 128 GB úložiště s 8 GB paměti RAM.

OnePlus 5 disponuje o 20% lepší výdrží baterie než OnePlus 3. To vše je doplněno baterií o kapacitě 3 300 mAh, o něco menší než 3 400 mAh na 3T, ale díky efektivnějšímu procesoru a dalším optimalizacím přichází OnePlus 5 s 20% lepší životnosti baterie než OnePlus 3T.


Oxygen OS na Androidu 7.1.1 Nougat


Vlastní software společnosti OnePlus, Oxygen OS, získal v OnePlus 5 několik vítaných vylepšení. Za prvé běží na platformě Android 7.1.1 Nougat a podporuje nové funkce, jako je režim čtení, který filtruje modré světlo, rozšířené snímky obrazovky, automatický noční režim, off-screen gesta, která vám umožní kreslit písmena pro rychlé spouštění aplikací, stejně jako nový režim nerušit při hraní her a bezpečnostní schránku.

Další malou věcí, která se zlepšila, je o 20% tišší vibrační motor, který můžete přizpůsobit třemi úrovněmi intenzity a pěti vzory pro příchozí volání.


Zlepšení připojení

Existuje spousta méně zajímavých, ale přesto důležitých vylepšení v OnePlus 5: rychlejší 4G LTE, rychlejší Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a podpora Dual SIM.

Pořád není bohužel k dispozici paměťová karta microSD, což by uživatelé měli mít na paměti.


Cena, datum vydání a dostupnost

Datum vydání OnePlus 5 je stanoveno na příští úterý 27. června v Severní Americe a Evropě. Telefon bude také k dispozici na asijských trzích, jako je Čína, Indie a Hongkong, ale v jiném čase.

Základní cena OnePlus 5 je 480 dolarů za 64 GB paměťový model s 6 GB RAM a 540 dolarů za 128 GB paměťový model s 8 GB RAM. Ceny v Evropě jsou dokonce vyšší: 500 euro za základní model a 560 euro za vylepšenou verzi.Zdroj:

phonearena


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund