Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Mobilní Facebook pomůže najít veřejnou Wi-Fi v okolí
Od: Daniel Kolman - Neděle, 02.07. 2017 - 22:07:15

Již v loni začal Facebook testovat novou funkci, která měla uživatelům poskytnout přehled veřejných Wi-Fi sítí v jejich aktuálním okolí. Nyní se zdá, že se tato nová funkcionalita dostala i k běžným uživatelům. Stačí mít na svém přístroji nainstalovanou aplikaci od Facebooku a můžete se začít přihlašovat na veřejné Wi-Fi, které Vám pomohou ušetřit nějaká ta mobilní data, což není nikdy na škodu.

Veřejné sítě naleznete jednoduše. Stačí kliknout na položku "Další" na mobilním Facebooku a poté zvolit funkci "Najít Wi-Fi". Aplikace poté nabídne dostupné Wi-Fi sítě ve vašem okolí. Ovšem i tato funkcionalita má malý háček. Pokud provozujete podnikání s vlastní Wi-Fi pro své zákazníky a máte stránku na Facebooku, musíte si pohrát s nastavením stránky, kde dáte vědět, že disponujete veřejnou Wi-Fi sítí. Je tedy jasné, že bude ještě nějakou chvíli trvat, než Facebook nashromáždí skutečně veškeré veřejné Wi-Fi.


Nicméně i přes výše zmíněný „háček“ se jedná o užitečnou funkcionalitu, která jistě pomůže nejednomu uživateli Facebooku. Představte si například situaci, že jste na pár dní v cizím velkoměstě, kde město neprovozuje veřejné Wi-Fi sítě. Otevřete aplikaci, kde si najdete veřejnou síť, a ještě se podíváte, jaké má daný podnik hodnocení. Facebooku se tak podařilo spojit příjemné s užitečným. Postupem času by snad tato funkcionalita mohla provozovatele různých podniků podnítit k tomu, aby dobrovolně veřejnou Wi-Fi poskytovaly. Ve velkých městech už je to naprosto normální, ale v menších městech, hlavně v naší republice by veřejná Wi-Fi v restauraci potěšila nejednoho turistu.

Zdroj:GSMArena
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund