Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6230
Komentářů: 1352

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

iPhone 8: Nové spekulace
Od: Daniel Kolman - Čtvrtek, 06.07. 2017 - 13:21:16

Před nedávnem jsme informovali o spekulacích, které tvrdili, že nový iPhone 8 nebude mít klasický „Home button“. V posledních několika dnech je okolo nového iPhonu docela živo a vyrojilo se pár nových spekulací. Pojďme se tedy podívat, o čem se v posledních dnech spekuluje napříč Apple komunitou.

Místo Touch ID rozpoznání obličeje?
Ano, čtete správně. Podle analytika Ming-Chio Kua nebude mít nový iPhone Touch ID snímač. Údajně se totiž nedaří tuto funkci integrovat do OLED displeje. Ke slovu by se tak měla dostat technologie, která umožní snímání obličeje. V přední kamerce by měl být zabudován speciální senzor, který zvládá 3D skenování obličeje. Jedná se o dobrou zprávu, telefon by pak nešlo oklamat pomocí fotografie.

Home button a bezdrátové nabíjení
Podle posledních zpráv by nový iPhone o „Home button“ přijít neměl. Bude však součástí displeje, nebude již tlačítkový, jako tomu bylo doposud. Příjemnou zprávou je, že nové iPhony začnou konečně podporovat bezdrátové nabíjení. Ovšem pozor, bezdrátová nabíječka nebude součástí balení, jedná se o volitelné příslušenství. Bude tedy potřeba si bezdrátovou nabíječku pořídit zvlášť. Nemělo by se však jednat o přílišnou komplikaci, protože bezdrátové nabíjení má fungovat ve standardu Qi, které je vlastní mnoha telefonům.

Mírné změny nás také čekají v oblasti operační paměti. iPhone 8 (5,8 palce) a iPhone 7s Plus (5,2 palce) by měli dostat 3 GB RAM. iPhone 7s (4,7 palce) má zůstat na stávajících 2 GB RAM.

Zdroje: 9to5mac; MacRumors; 9to5mac
Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund