Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6243
Komentářů: 1373

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Antivirový program do Androidu je nutností!
Od: Evzenie Janovska - Pátek, 04.08. 2017 - 09:00:00

Určitě by vás nenapadlo nevybavit váš notebook nebo vaše PC antivirovým programem. Řešíte stejným způsobem ochranu Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu?

Nemít antivirový program v mobilním telefonu vás může přijít draho

Na svých mobilních telefonech běžně používáme internetové bankovnictví. Je naivní si myslet, že nám stačí prokouknout podvodnou stránku a nekliknout na to, co nám radí podvodníci.

Nedávno se objevil nový virus, který je vylepšenou verzí bankovního malwaru Svpeng. Autoři tohoto viru se zaměřují na chytré telefony a tablety s operačním systémem Android. Jedním z možných důvodů je, že většina uživatelů Androidu nepoužívá žádný antivirový program.

Virus po proniknutí do mobilního telefonu doslova sleduje každý krok jeho uživatele. Zcela jistě mu neunikne, pokud na svém mobilním telefonu, napadeném virem, použijete internetové bankovnictví. Vaše přístupové údaje k němu odešle počítačovým pirátům, které vám doslova „vybílí“ Váš bankovní účet.

Nejlepší antivirové programy pro systém Android

Existuje spousta antivirových programů pro systém Android, tyto programy však nejsou stejně kvalitní. Mezi špičku antivirových programů pro Android patří:

Mobilní antivirus AhnLab V3 Mobile Security 3.0 – je schopen zachytit 99,6 % všech hrozeb, aniž by zkracoval výdrž baterie nebo zpomaloval systém. Navíc je vybaven funkcemi Anti-Theft a pokročilou blokaci hovorů

Antivir pro mobily Alibaba Mobile Security 2.8 – i tento antivirový program zachytí téměř 100 % všech hrozeb. Podobně, jako předchozí antivirový program, je vybaven funkcemi Anti-Theft a pokročilou blokaci hovorů

AVG AntiVirus – je český antivirový program, disponující schopností hledat zranitelná místa daného zařízení a čistit mezipaměť. Tento program rovněž dokáže uhlídat spotřebu energie zařízení i zálohovat aplikace a zaheslovat si je pomocí antiviru.

Avast – tato stálice mezi antivirovými programy vyniká svou schopností odhalit hrozby a desítkami různých funkcí. Samozřejmostí je automatické provádění antivirové kontroly, zálohování, pokročilá schopnost ochrany proti krádeži, jako je například pomocí SMS příkazů zablokovat ztracené zařízení na dálku i zamknout vámi vybrané aplikace. Avast je vybaven detektorem, který zobrazí povolení nainstalovaných aplikací, možnost tvorby filtrů pro SMS a volání nebo firewall.

Avast Mobile Security – má podobné schopnosti jako program Avast. Rozdíl je pouze v tom, že program Avast Mobile Security byl vyvinut pro Android. Spolu s programem Avast patří k nejdůvěryhodnějším programům.

Ochrání uživatele před viry, malwary, podvodnými e-maily,. Phishingem, nechtěným hovorům a SMS zprávám i před vyskakovacími okny a reklamami, upozorní je na instalaci škodlivých programů. Antivirové jádro, blokování hovorů, Anti-Theft, zamykání aplikací, firewall, webový štít, který zastaví malware, trojské koně, adware, spyware, čištěný nepotřebných souborů – to je výšet některých schopností, kterými vládne Avast Mobile Security. Další úžasnou zprávou je, že si tento velice účinný antivirový program lze stáhnout zdarma.

Eset Mobile Security & Antivirus– je jedním z nejkvalitnějších antivirových programů. Vyznačuje se jednoduchostí a velkou účinností. Jedinou jeho nevýhodou je dlouho trvající skenování. Jinak má všechny přednosti. Existuje verze zdarma i zpoplatněná verze tohoto programu, která je účinnější. Vyplatí se však investovat do ochrany Vašeho mobilního telefonu či tabletu před počítačovými piráty. Za své peníze máte jistotu, že dostanete špičkovou kvalitu.

Zdroj:novinky.cz svetaplikaci.tyden.cz dostupnyinternet.cz


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund